WŁODARCZYK DO SZPILKI: JEŚLI MASZ JAJA, TO ZAPRASZAM CIĘ DO BOKSU

Krzysztof Włodarczyk (60-4-1, 40 KO) zaraz po wyjściu z więzienia zagiął parol na Artura Szpilkę (24-5, 16 KO), nie rezygnując z planów zmierzenia się z młodszym kolegą po fachu, z którym od dawna ma na pieńku. Problem w tym, że Szpilka na razie ani myśli porzucać mieszanych sztuk walki, w których niedawno zadebiutował.

'DIABLO' WŁODARCZYK: CHCĘ WRÓCIĆ WE WRZEŚNIU >>>

"Diablo" - były mistrz świata wagi cruiser - spędził za kratami pięć miesięcy, płacąc wysoką cenę za złamanie sądowego zakazu poruszania się pojazdami mechanicznymi za kierownicą. Natomiast Szpilka niedawno rozstał się z boksem, z powodzeniem zadebiutował w MMA i po pokonaniu Siergieja Radczenki na razie ani myśli wchodzić do ringu.

- Jeśli masz jaja i mówisz, że w boksie się mieliśmy sprawdzić, to zapraszam cię do boksu! A jeśli będziesz miał ochotę, to potem rewanż możemy zrobić w klatce - zapowiedział "Diablo" Włodarczyk.

Szpilka na razie jest niegięty, o czym świadczy jego wpis w tym temacie, w dyskusji z byłym promotorem Andrzejem Wasilewskim. 

- MMA trenuję dwa miesiące... Nie będzie walki w boksie (...) Chce się bić, to tylko MMA - odparł "Szpila" w mediach społeczościowych.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SWJar
Data: 05-07-2022 15:55:22 
Najpierw klatka, potem boks. Dawać chopy. Artek mówił że już nie czuje głodu do boksu, więc co mu to da że go oklepie Włodarczyk w boksie, a potem będzie miał większe szanse dobić trupa w klatce. Artek jest rozbity więc dajmy mu szansę i najpierw klatka. Jeśli Krzysiowi zależy na Artku to niech idzie do mma.
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 05-07-2022 17:25:01 
Śmiałem się z użytkownika Sambor, ale okazuje się, że facet ma rację. Więzienie zmienia ludzi... Diablo stał się teraz pełnoprawnym gitem z żelazną psychą. Jeżeli Szpilka ma jaja to pójdzie do boksu, bo tam jest miejsce dla konia... ;)
 Autor komentarza: funkykoval
Data: 05-07-2022 17:47:47 
krzyczy bo wie że szpilka nie ma jaj
 Autor komentarza: MacGyjwer
Data: 05-07-2022 19:52:09 
Szpilka, zakładaj ękawice i wychodź między liny z Diablo! Tę walkę każdy obejrzy z chęcią, a nie jakieś przytulanie w parterze.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 05-07-2022 22:55:34 
Szpilka naprawde realny konflikt chce rozwiazac w MMA, sprowadzajac Diabla do parteru i byc moze konczac go w parterze jakims duszeniem? Tak sie rozwiazuje prawdziwy konflikt, kiedy oboje wywodza sie z boksu? Szpilek jest po prostu obs*#any, bedzie teraz przez KSW bezpiecznie prowadzony, juz stracili jednego pupilka jakim mial byc Izu, nie sadzili, ze Samociuk to bedzie za duzo. Ale tak to jest jak sie wybiera sporty walki, majac psychike dziecka z podstawowki. Izu to kozak, ale jego mental to porazka. Zwykly uliczniak moze wyjsc i go naklepac jak kotleta.
 Autor komentarza: ELREY
Data: 06-07-2022 01:30:17 
MMA - sport dla tych, ktorzy lubia poczuc spocone jaja na twarzy.

W boksie Diablo Szpilke robi, wystarczy ze wejdzie jeden sierpowy.
 Autor komentarza: ChudyByk
Data: 06-07-2022 05:43:29 
Diablo zjada Gita w boksie. Bie zdziwił bym wię jezeli szpilka padł. Y po lewym prostym Włodara
 Autor komentarza: Hugo
Data: 06-07-2022 08:30:51 
Ankieta dla użytkowników orga:
Wyobraź sobie, że jesteś reżyserem i kręcisz film o subkulturze więziennej. Przyjrzyj się uważnie zamieszczonemu powyżej zdjęciu i odpowiedz, którą z widocznych na niej osób zaangażowałbyś do roli cwela:
a) osobę po lewej stronie fotografii (AS)
b) osobę po prawej stronie fotografii (KW)
c) żadnej z nich
 Autor komentarza: Sambor
Data: 06-07-2022 11:32:28 
@hugo pytasz na forum jak tu połowa albo lepiej nigdy nie garowała, jak by do do mnie pod cele wtrynili ich obu to pewnie byśmy brali tego z lewej liczy sie psycha to nic że większy czterech rzuca świerzaka na parkiet piąty jedzie
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 06-07-2022 11:47:17 
To ładnie tam garowałeś gicie, jak na plażę cię rzucali, ja myślałem, że wśród was to jest plaża to lawa xD jak reszta tych zjebanych wymysłów z dupy buhaha.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 06-07-2022 22:33:59 
Szpilka obecnie ucieklby i przed Michalczewskim, a tak sie prezyl latami do Tigera i Wlodara... PAradoksem jest to, ze to Szpilka ze swoja ruchliwoscia bylby faworytem ze statycznym Woldarem, no ale jedno mlasniecie i SZpilka bylby obumowany. W MMA kolejna iluzja, ze niby naprawde. KSW wrocilo do freakfightow...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.