FROCH: JOSHUA NIE WIERZY W SIEBIE, USYK POZOSTAJE FAWORYTEM

Co potrzebuje Anthony Joshua (24-2, 22 KO), by skutecznie zrewanżować się Aleksandrowi Usykowi (19-0, 13 KO)? - Transplantacji mózgu - odpowiada Carl Froch, emerytowany trzykrotny mistrz świata kategorii super średniej.

Joshua po wrześniowej porażce rozstał się z Robem McCrackenem, wieloletnim trenerem, z którym zdobywał jeszcze złoto olimpijskie wagi super ciężkiej. W jego miejsce zatrudnił Roberta Garcię. Pojedynek rewanżowy odbędzie się 20 sierpnia w Arabii Saudyjskiej.

JOSHUA: NIE BYŁEM ZADOWOLONY Z PRACY NAROŻNIKA W PIERWSZEJ WALCE >>>

- AJ poczynił duże zmiany. Zmienił trenera, czemu ja akurat jestem przeciwny. Z drugiej strony nie jestem obiektywny, gdyż Rob McCracken towarzyszył mi przez całą karierę. Ja również przegrałem dwie walki, ale nigdy nie obwiniałem za to trenera i pozostałem z nim do końca. AJ uznał najwidoczniej, że tych zmian potrzebuje. Czasem zmiany mogą wyjść na dobre i oby tak było w tym przypadku. Oby Anthony odzyskał dawny umysł i stan ducha. Wszystkie atrybuty fizyczne są po jego stronie. Będzie wyższy, większy, cięższy, silniejszy fizycznie i będzie potrafił mocniej uderzyć. Ale jeśli twój umysł nie jest w dobrym miejscu i nie wierzysz w siebie naprawdę mocno, masz potem mocno pod górkę. Jeśli nie uwierzysz, że możesz kogoś pobić, to potem naprawdę ciężko jest kogoś takiego pokonać. A mi się wydaje, że Joshua stracił taką prawdziwą i mocną wiarę w siebie, gdy pokonał go Andy Ruiz. Dlatego też uważam, że on potrzebuje przede wszystkim transplantacji mózgu, tak by na nowo uwierzyć w siebie. Bo wszystkie atuty fizyczne będą po jego stronie. Według mnie Usyk znów okaże się dla niego za dobry i wygra po raz drugi. Joshui brakuje wiary w siebie. Jeśli to się zmieni z nowym trenerem, narzuci swoje warunki, być może uda mu się ten rewanż, według mnie jednak sporym faworytem pozostaje Usyk - stwierdził Froch.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Sambor
Data: 30-06-2022 19:06:38 
Froch nawija co każdy wie czyli będzie jak wtedy Rusek go zgwałci. Joshua nie ma jaj stary Kliczko prawie go dojechał Ruiz zrobił z niego dziwkę a Usyk tylko uglepił trzeci raz jak we Więzieniu. Ja to widze prosto Rusek robi Joshue jak Binio frajerów gdy garował twardym i jajami po czole i nic do gadania
 Autor komentarza: Bartus83
Data: 30-06-2022 20:15:27 
Czytam codziennie to forum i jak widzę komentarze kogoś takiego jak Sambor to szlag mnie trafia... Usyk to Ukrainiec z krwi i kości, mistrz świata który zawsze wszystkim okazuje szacunek i jemu też taki szacunek się należy, a takie trole psują cały wizerunek tej strony wyzywając i obrażając wszystkich. Ale myślę że taki trol jak Sambor to w życiu jest miękka faja i jedyne co umie to za klawiatury pisać same głupoty a w rzeczywistości boi się własnego cienia. Szkoda że redakcja na to pozwala, a czasami nawet myślę że to oni sami zakładają głupie Nicki i piszą by zwiększyć ilość komentarzy by później się móc się chwalić ile to nie mają komentarzy pod każdym artykułem.

Co do wypowiedzi Frocha to ma rację AJ stracił mental o jego psychika niestety nie daje rady na mistrzowskim poziomie. Usyk znowu Go rozmontuje i pokona, myślę że tym razem nawet przed czasem
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 30-06-2022 20:32:32 
Mi się wydaje że Sambor zwyczajnie tęskni za pierdlem. Najpierw jego dupczyli go, potem sam dupczył. Wspomina o tym często, więc chyba mu się to podobało. Recydywa chyba kwestią czasu..

Co do AJ'a, to nawet jak przegra po raz drugi z Usykiem (żaden wstyd), to ma kilka fajnych walk do zrobienia. Przede wszystkim z Wilderem, a jeśli jego pokona, to wraca do wielkiej gry. Z Joycem także zobaczyłbym Joshuę.
 Autor komentarza: babyfat
Data: 30-06-2022 21:21:19 
Bartuś

A czego oczekiwać od gwalciciela... A w dodatku redakcja kompletnie nie ogarnia tego gówna.
Co do nastrojów antyukrainskich. Cóż lekarstwa na głupotę nie ma. Do tego white power, rycerze Chrystusa, Maryi, wstajemy z kolan, polskie pierdolniecie itd.
Mnie też boli jak zawodnika fair play, sportowca przez duże S jak Usyk tak się szkaluje :/
 Autor komentarza: Cwelus
Data: 01-07-2022 13:05:52 
Sambor mimo wszystkk przebija Ziomusia spierdolusia merytoryka
 Autor komentarza: AdamMalysz
Data: 01-07-2022 18:11:08 
a ciebie przebija dosłownie, jak wwierca ci się w zad swoim bolcem, cwelusiu
 Autor komentarza: Cwelus
Data: 01-07-2022 19:52:51 
Chyba duzo znasz z autopsji ziomusiu spierdolusiu adamie malyszu masz ewidentnie jakis kryptogejowski kompleks pewnie przez to ze tak uwielbiasz furego
 Autor komentarza: Cwelus
Data: 01-07-2022 19:52:57 
Uwaga żart
Najwieksza waga ziomusia? To, ze zyje
 Autor komentarza: AdamMalysz
Data: 01-07-2022 20:14:12 
Uwaga to nie żart
Cwelus jeest zjebem i nawet się z tym nie kryje
 Autor komentarza: Scross
Data: 01-07-2022 20:15:36 
Usyk jest faworytem, jak dla mnie 65/35 z korzyścią dla niego. Mam nadzieję, że zobaczymy w tym roku jeszcze kilka fajnych walk w HW.
 Autor komentarza: funkykoval
Data: 02-07-2022 09:16:04 
co mają nastroje antyukraińskie do white power rycerzy Chrystusa czy wstawania z kolan?

nastroje antyukraińskie są naturalne przy naszej historii i wzmagane zachowaniem samych Ukraińców

np:

https://twitter.com/K_Kaminski_/status/1542463560462336000
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.