RING TELEGRAM (28 CZERWCA 2022)

Nie ma wakacji w poważnym boksie. Zapraszamy Was na skrót wiadomości w naszym cyklicznym Ring Telegramie.

Jesse Rodriguez (16-0, 11 KO) w wielkim stylu pobił Wisaksila Wangeka, obronił pas WBC wagi super muszej, a po wszystkim przedłużył współpracę z promotorem Eddie Hearnem i platformą DAZN.

Harlem Eubank (14-0, 6 KO) - kuzyn Chrisa Eubanka Juniora, wystąpi 30 lipca w Newcastle. Jego rywalem będzie Tom Farrell (21-5, 5 KO). Daniem głównym tej imprezy będzie konfrontacja Josha Kelly'ego (11-1-1, 7 KO) z Lucasem Bastidą (18-1-1, 10 KO).

Ben Whittaker - srebrny medalista olimpijski z Tokio w wadze półciężkiej, zadebiutuje w gronie profesjonalistów 30 lipca. Rywal nieznany.

Teofimo Lopez (16-1, 12 KO) w swoim debiucie w kategorii junior półśredniej spotka się z Pedro Campą (33-1-1, 22 KO). Pojedynek odbędzie się 13 sierpnia w Resorts World w Las Vegas.

- Polak okazał się twardym rywalem, ale za każdym razem, gdy go trafiałem, robiło to na nim wrażenie, podczas gdy jego najlepsze ciosy nie wyrządzały mi żadnej krzywdy - mówi Sam Eggington (32-7, 18 KO), który w sobotni wieczór pokonał wyraźnie na punkty Przemysława Zyśka (18-1, 6 KO) i sięgnął po wakujący pas IBO wagi junior średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.