CO, GDZIE I O KTÓREJ OGLĄDAĆ? ŚCIĄGAWKA KIBICA (25 CZERWCA)

Startujemy o 18:30, kończymy nad ranem. Przed nami długa noc. Co, gdzie i o której oglądać? Oto nasza ściągawka Kibica!

Godzina 18:30 - Polsat Sport i Polsat Sport Fight
Godzina 20:00 - Super Polsat

Gala Polsat Boxing Promotions 8 w Toruniu

Godzina 20:40 - TVP Sport
Gala w Coventry
Przemysław Zyśk (18-0, 6 KO) vs Sam Eggington (31-7, 18 KO) - o pas IBO wagi junior średniej

Godzina 2:00 - DAZN
Gala w San Antonio
Jesse Rodriguez (15-0, 10 KO) vs Wisaksil Wangek (50-5-1, 43 KO) - o pas WBC kategorii super muszej

Godzina 4:00 - Polsat Sport
Gala UFC on ESPN 38
W walce wieczoru Mateusz Gamrot (20-1)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 25-06-2022 17:05:02 
Pamiętacie wejście Mayweathera do walki z Canelo co było wręcz groteskowym doświadczeniem? xD To było tak groteskowe, że aż zapisuje się w pamięć i sprawdzasz co to za murzyńskie jęki tam były za mikrofonem. Tak grotesktowe jak sam Mayweather i jego obrona dopóki sam nie spróbujesz się ruszać jak pierprzony bambus, ale słabo to jednak wychodzi. Tak groteskowe dopóki nie zdaż sobie sprawy, że ci goście zarobili dobrą bańkę po łebka, a ty to tylko oglądałeś z ledo zimnym tyskim, lechem czy żywcem xD Kurwa, brakuje mi tych emocji z przeszłości.

Original:
https://www.youtube.com/watch?v=1Vf4mMCpNY0&ab_channel=LilWayneVEVO

Entrance:
https://www.youtube.com/watch?v=2S2HF7nJzXc&ab_channel=SamuelRond%C3%B3n%E2%84%A2
 Autor komentarza: Hugo
Data: 25-06-2022 17:15:02 
W Toruniu oprócz naszych Obruśniaków i Czereśniaków będzie walczył Ihosvany Garcia z Ryno Liebenbergiem i tę walkę na pewno warto obejrzeć.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 25-06-2022 17:17:40 
PS.
Sambor, pamiętam o naszej partyjce szachów i wkurwiło mnie jak zacząłeś mnie wyzywać kiedy ja musiałem pojechac 200 km po moją żonę w ciąży i 4 letniegi syna i pojechać z powrotem od razu żeby ich normalnie przywieźć, a ty jak ten sęp, jak ta więźięnna kurwa, typowy seba zacząłeś mi jechać w komentarzach gdzie myślałeś, że masz przewagę. Chuja miałeś, jedynie chuja do buzi miałeś, szmulo. Ja tu jestem, dogadamy się, ale nie będę skakał tak jak mi zagrasz śmieciu. Masz problem to ja Ci pomogę go rozwiązać, mogę się umówić na twardo na szachy. Podaj datę, zróbmy strima tu na orgu i zobaczymy kto jest king of the hill.
 Autor komentarza: astarte
Data: 25-06-2022 17:37:57 
Ale mu pan pojechał, klasyyyka. @NietrzezwyTomasz - wspaniala poezja Panie Kolego, winszuję i podziwiam ;-)
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 25-06-2022 17:45:05 
Co do Zyśka to widziałem gościa pierwszy raz w Legionowie w jego debiucie na pierwszej walce Zimnocha z Mollo, kiedy pierwszy raz mi się zdarzyło dosłownie podskoczyć z bokserskich emocji na moim krześle. Serio, wtedy tam atmosfera mimo zero alko była taka, że można było ją ciąć krzesłem. Pamiętam te wszystkie serca wyrzucające z siebie Mazurka Dąbrowskiego, ależ to był klimat. Potem ten cios i deski, siedzieałem , drugie krzesełko od ringu i Krzysiu jak jebnął to było takie uderzenie w deski dosłownie jakby Twój ważący +120 kg wujek Rysiek przerwócił się obok Ciebie na podłogę xD Szpilka od razu podszedł do Mike'a mu gratulując mu przez liny, a Krzysiu nawet nie wiedział gdzie on po tym wszystkim jest. Parę innych smaczków, jak stałem do toalety to przybiłem piątkę ze św. paięci Andrzejem Gmitrukiem, któremu też widodcznie chciało się lać, ale kolejki nie pomijał xD Patrykowi Szymańskiemu w przejściu pomiędzy szatnią, a ringiem podałem rękę, ale to tak jakbym witał się ze swoim synem taki drobny był xD Kurwa serio, ręka jakiegoś synka z placu zabaw, którego przywołujesz do normalności.

Po tej gali, która była zajebista zabrałem swojego Ojca też na galę Zimnoch-Grant, ale ta już w chuj gorsza była. Był też Cieślak w tej skurzanej kórtrce, w której wyglądał na max półciężki, był też Adamek, ale ten wyglądał dosłownie jak na cracku ze sztucznym uśmiechem. Taki Seba na zasadzie, masz coś? Napluć w pysk tylko. Mój stary jarał się, że zobaczył Adamka... kurwa tego nietrzezwegotomasza...
 Autor komentarza: slovik
Data: 25-06-2022 18:24:55 
Nie oglądałem gali Cieślaka. Ktoś może powiedzieć jak tam Oskar Wierzejski? Zapowiada się że będzie coś z niego czy raczej nie?
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 26-06-2022 07:31:17 
Piłeś, nie pisz.

dopóki nie zdaż sobie sprawy

*
*
*

Kurwa co to się tu staneło to aż głowa boli.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.