NAPASTNICY, KTÓRZY OKRADLI KHANA Z BRONIĄ W RĘKU, ARESZTOWANI

Ponad dwa miesiące temu Amir Khan (34-6, 21 KO) i jego żona Faryal Makhdoom zostali napadnięci na ulicy z bronią w ręku, a byłemu mistrzowi skradziono bardzo cenny zegarek. Na szczęście oliwa (prawie) zawsze sprawiedliwa...

To nie był zwykły zegarek. Wyceniono go na 72 tysiące funtów. Khana - celując mu w twarz bronią, zmuszono do ściągnięcia z ręki tego łupu, po czym sprawcy uciekli. Wszystko rozegrało się we wschodniej części Londynu.

- Żona na szczęście była kilka kroków za mną. Jeden z napastników wycelował mi z broni palnej w twarz, a drugi zabrał zegarek. Najważniejsze, że oboje jesteśmy bezpieczni - relacjonował srebrny medalista olimpijski z Aten i były mistrz świata kategorii junior półśredniej. Kilka tygodni później ogłosił zakończenie kariery.

KHAN PODSUMOWUJE KONIEC SWOJEJ KARIERY >>>

Dziś policja ogłosiłam, że cała trójka biorąca udział w tym rabunku - w wieku 25, 34 i 20 lat, została aresztowana. Jednemu z mężczyzn postawiono dodatkowy zarzut nielegalnego posiadania broni, a drugiemu amunicji.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 22-06-2022 22:14:30 
Z takimi zegarkami jest ten ból, że są numerowane, wyposażone w certyfikaty i inną papierologię. Jeśli się to wszystko ma, to można je sprzedać za odpowiednio wysoką cenę. Jeśli się tego nie ma, to sprzedają się po cenie złomu. Nikt nie będzie otwarcie nosić takiego zegarka, jeśli został skradziony. W ostateczności jakiś rosyjski gangster (z niższej półki), który będzie tym szpanował przed "bratwą". Ale i on nie da 70 tys. funtów, tylko góra 5.

Z drugiej strony Khan to idiota. Bo takich rzeczy nie nosi się na wieczornym spacerku z żoną. Zawsze znajdzie się jakiś debil, który nie zdaje sobie sprawy z niesprzedawalności fantu i spróbuje go ukraść. W najlepszym wypadku kradzież się uda i nikt nie ucierpi. W najgorszym zastrzeli i właściciela zegarka i jego żonę. Sorry, taki mamy świat. Kto chce szpanować zegarkiem, może to robić na rautach dla bogaczy. A na ulicę się zakłada Atlantic.
 Autor komentarza: maddog
Data: 22-06-2022 22:21:40 
Racja. Z błahej sprawy robią się trupy. Gówniarz pchnie nożem i tragedia gotowa.
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 23-06-2022 02:34:52 
Ta jego żona to ta sama kobieta, co urzędowała z Joshuą?
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 23-06-2022 02:37:13 
@Stieczkin

Pełna zgoda. Można zarobić kupę kasy i kupić zegarek, ale rozumu nie kupisz.
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 23-06-2022 14:12:03 
Dobrze jest też udawać, że się nie umie czytać, aby nie prowokować tych, co nie umieją.
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 23-06-2022 15:14:28 
Ludzie, którzy mają kupę siana nie będą się zastanawiali czy mają zakładać tańszy zegarek bo chcą gdzieś wyjść. To tak jakby kupić sobie Ferrari za kilka baniek i zatrzymać się na światłach, a w międzyczasie ktoś z klamką wyskoczy i zakosi komuś ten samochód. I co wtedy ? Idiota, bo pojechał autem za kilka baniek, a mógł Fiatem za tysiąc ? Złodzieje skroili by komuś zegarek za 200 zł tak samo jak ten za 2 miliony, bo nie mają pojęcia ile takie coś kosztuje. Napadli go, nie wiadomo czy poznali czy nie, może było napisane, nie pamiętam, ale zakładam, że oprócz zegarka zabrali mu portfel, niektórzy kradną też buty.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.