FURY I WILDER ZGODNI JAK NIGDY - USYK ZNÓW POKONA JOSHUĘ

Chyba jeszcze nigdy Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) i Deontay Wilder (42-2-1, 41 KO) nie byli tak zgodni. Obaj wierzą bowiem, że Aleksander Usyk (19-0, 13 KO) w rewanżu znów pokona Anthony'ego Joshuę (24-2, 22 KO).

Pojedynek numer dwa odbędzie się 20 sierpnia w Arabii Saudyjskiej. Tym razem to Ukrainiec będzie bronił pasów IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej, Brytyjczyk natomiast wystąpi w roli challengera.

- Wielu ludzi stawia na Usyka, ja również oddaję na niego swój głos. W boksie wszystko może się zdarzyć, stawiam jednak na Usyka - mówi Wilder, który wciąż nie zdecydował się co do swojej sportowej przyszłości.

- Może wrócę, może nie, jeszcze nie podjąłem decyzji. Musicie jednak zrozumieć, iż jestem w stanie zarobić większe pieniądze poza ringiem niż w ringu - dodał "Brązowy Bombardier".

- Oczywiście Joshua może trafić czymś mocnym, wydaje mi się jednak, że Usyk będzie dla niego zbyt sprytny, zbyt szybki, za mądry, a do tego dojdzie również odwrotna pozycja. Joshua nie wytrzyma dwunastu rund na mocnym pressingu. Usyk znów okaże się lepszym bokserem i wygra także rewanż - przekonuje Fury.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-06-2022 17:55:04 
co ciekawe Fury do pierwszej walki jako faworyta wskazał Aj :)
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 22-06-2022 18:02:20 
Myślę podobnie. I wcale nie będę zdziwiony jak zmiana trenera zaszkodzi AJ i Usyk wygra to przed czasem.
 Autor komentarza: Rakso
Data: 22-06-2022 18:29:14 
Ja bym chetnie zobaczyl ta liste wszystkich bokserow ktorzy dostalo zakaz wjazdu do US poprzez koneksje z MTK Global i Danielem Kinahanem. Zawrocili Furego ktory chcial leciec na spotkanie z Bobem Arumem.
 Autor komentarza: pankracy
Data: 22-06-2022 18:35:04 
Widzę, że nawet bukmacherzy nie wierzą w cudowną przemianę Joshuy.Wiadomo to jest boks, waga ciężka ale kierując się zdrowym rozsądkiem popartym wcześniejszą walką obu panów trudno nie upatrywać Usyka jako faworyta w rewanżowym starciu.
 Autor komentarza: MODM
Data: 22-06-2022 18:48:26 
Bo tutaj cudownej przemiany nie będzie. AJ to mocno naruszony i przedewszystkim wystraszony gość z dużym potencjałem. Jak pisałem że Ruiz go zniszczył mentalnie i odpornościowo to były krzyki od durni typu Czarny że błędnik itp. Później zachwyty jaki to wielki AJ jest wszechtronny bo ograł na punkty zapuszczonego grubasa którego pozniej zweryfikował będący od ponad dekady past po ostrych wpierdolach Arreola. Kropkę nad i postawiła walka z Pulevem którą AJ ciągnął do granic możliwości bojąc się zaatakować a Bułgar był do ubicia do 2 rundy.

Joshule sprzed kliczki dał był spore szanse w walce z Usykiem, dzisiejszym max 10% . Może jakiś rewanż z Parkerem albo z Whytem w tym momencie.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 22-06-2022 19:08:56 
Wg Fury'ego to Joshua miał już przegrać i z Martinem i z Parkerem, i z Ruizem w rewanżu, i chyba w pewnym momencie z Kliczką (choć tu miał wahania nastroju wszak obu nienawidzi i ma do nich jakiś ból dupska) tak więc pytanie go o wyniki walk AJ-a nie ma w ogóle sensu bo przy każdej możliwej okazji postawi przeciwko niemu nawet kosztem zbłaźnienia się jako ekspert bokserski (patrz walka z Martinem).

Jedno jest pewne. Jeśli Joshua udanie zrewanżuje się Usykowi zacznie się umniejszanie temu drugiemu, szukanie powodów porażki w wojnie itd.
Kto nie ma docenia AJ-a ten już raczej tego nie zrobi.
 Autor komentarza: MODM
Data: 22-06-2022 19:13:12 
Powody do doceniania były teraz ich nie ma. Ogarnij chłopie że Twój idol jest mocno past i tyle . Ciekaw jestem Usyka jak pokaże się z obecnym topem typu Fury Wilder.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-06-2022 19:15:48 
Joshua sprzed Kliczki być może miałby większe szansę na znokautowanie, ale z pewnością nie miałby żadnych szans 12 rund. Trzeba jednak docenić że boksersko zrobił duży postęp, nie ma już jednak w sobie tej brawury, no ale to każdy bokser tak ma że wraz z kolejnymi knockdownami i porażkami traci pewność. Dla mnie on jest lepszy dzisiaj, kiedyś był gorszym bokserem, jednak nie był świadomy swoich ograniczeń dlatego szedł jak taran, ale tak mógł sobie pozwolić do pewnego poziomu.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-06-2022 19:19:41 
MODM nie nazywałbym Antka past, poprawia się w wielu elementach jeszcze, ma problemy z przyjmowaniem ciosów on ale sam jest sobie winien temu, przecież taki Fury nigdy nie dałby się nawet złapać takiemu Ruizowi, a z Kliczką również walczył i też tam krzywdy nie dał sobie zrobić
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-06-2022 19:20:18 
Joshua i tak ma szczęście że jak Fury nie walczył z Wilderem trzech walk, bo wtedy dopiero miałby problemy z dalszą karierą
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 22-06-2022 19:20:19 
No w sumie... Skoro mówi to facet który posługuje się przykładami walk których nie oglądał i nie zna ich wyników (bo późno było) czy facet który z GIGANTYCZNĄ 100% PEWNOŚCIĄ pisał że Joshua nie ma szans w rewanżu z Ruizem czy że Wilder w 3 walce zmasakruje Fury'ego i tu cytuję "zobaczymy w niedzielę" to trzeba uznać to za pewnik.
W końcu mamy do czynienia z wróżbitą...

A więc walki nie obejrzę bo wynik już znam a Joshua jest past prime rozbitkiem więc w sumie szkoda na niego czasu nawet w komentarzach...

xD
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-06-2022 19:26:07 
moja opinia jest taka że Joshua dał najepszą walkę w karierze z Usykiem, i zrobił do niej najlepszą formę. Niestety dla niego to za mało, widzę dla niego szansę na wygraną, ale musiałby przejść ostrą transformację, większą szansę daje na to że Usyk znokautuje Aj
 Autor komentarza: null
Data: 22-06-2022 19:52:55 
"Joshule sprzed kliczki dał był spore szanse w walce z Usykiem, dzisiejszym max 10% . Może jakiś rewanż z Parkerem albo z Whytem w tym momencie."

A ja nie. Z tamtej walki to on był jeszcze wolniejszy i miał jeszcze gorszą kondycję niż w pierwszej walce z Usykiem. Zadyszałby się na śmierć, a raczej nie ubiłby Ukraińca tymi kilkoma szarżami, więc byłoby jeszcze bardziej po ptokach.

Ktoś już pisał, że paradoksalnie taktyka Joshuy w 1 walce zła nie była - bądź co bądź Ukrainiec wygrał, ale nie było wielkiej przewagi punktowej, było mniej więcej 8-4 w rundach. Joshua jakby miał trochę więcej szczęścia to przy gospodarskim sędziowaniu miał tam szanse nawet na remis.

To nie była zła walka Joshuy, taktyka była całkiem dobra.

Ja wiem co Joshua musiałby zrobić aby wygrać z Usykiem jednak wątpię, że ktoś z jego sztabu jest na tyle inteligentny aby na to wpaść.
Podwoić a nawet potroić liczbę ciosów na dół.

Tamte bomby na dół w pierwszej walce Usyk co prawda wyłapywał na rękawice, jednak musiał odskakiwać, cofać się, to mocno zaburzalo jego pozycję, dystans. Jakby Joshua więcej klepał takich bomb, to choćby i Usyk te ciosy łapał - kosztowałoby to go siły, zaburzenie swojej pozycji, wytrącanie z rytmu. A z czasem jakby któreś z tych ciosów doszły a i sam Usyk się bardziej podmęczył, Joshua mógłby przyspieszyć i więcej bić na górę.

Moim zdaniem Joshua powinien potroić liczbę mocnych bomb na dół i na korpus. To jest klucz na Usyka.

Tak samo szerokie mocne sierpy bite na dół przez Fury'ego sprawiałyby problemy Ukraińcowi.

Ja wiedziałbym jak pokierować Joshuę aby ten wygrał, ale jego sztab to ludzie raczej niezbyt inteligentni, także zapewne znów przegra.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-06-2022 19:58:49 
też mi się wydaje że nokaut wcale nie musi być kluczem do zwycięstwa dla Joshuy i nie wydaje mi się że brnięcie do takiego rozwiązania jest najlepszym wyjściem. Ze względu na nowego trenera widać jednak że będzie to szło w tym kierunku, jednak nie wiem czy nie lepszym byłoby to co nawet null pisze, tylko jabym jeszcze Antosiowi kazał zejść z wagą, to by pomogło mu realizować te zamierzenie z 1 walki, które nie były wcale najgorsze, w końcu to nie była też jakaś wielka deklasacja.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-06-2022 20:04:19 
ja ogólnię nie wierzę w tezę że z Usykiem nie można wygrać na punkty, moim zdaniem można łatwiej niż go znokautować, nawet taki Briedis był blisko. Tutaj też walka to nie byłą jakaś deklasacja 2 rundy dla Antosia i walka byłaby remisowa, więc wierzę że o tyle jest w stanie poprawić się bokser z walki na walki, zwłaszcza jeśli będzie mieć sędziów po swojej stronie. Usyk faworytem, no ale stwierdzenie że jest nie do przejścia praktycznie na punkty jest błędnie. Jak nie Antoś to mam nadzieję że Fury pokaże jak to się robi
 Autor komentarza: Soku
Data: 22-06-2022 20:06:42 
Joshua nawet z Usykiem bał się wejść w otwartą wymianę ciosów, ten gościu to napompowany cykor. Przypomina mi się walka Władka Kliczki z Corrie Sandersem w 2003. Kliczko spodziewał się chyba łatwej przeprawy, a już w 1 rundzie dwukrotnie zaliczył dechy, stracił całą wolę walki, a do drugiej rundy wyszedł już tylko rozpaczliwie się bronić.

Końcówka 1 walki Usyk vs Joshua - Ukrainiec okazał się gentlemanem, bo zamiast iść po swoje i sko-ować tchórzliwego Joshuę, pozwolił mu przetrwać tę ostatnią rundę. W tym jedyna szansa Antka: rywal nie chce go ośmieszyć i zniszczyć. Wał na punkty to w zasadzie jedyne wyjście, bo nie bardzo wierzę, że Joshua wyjdzie z "zabójczymi intencjami". On jest już pewien, że Usyk go przewyższa technicznie o dwie jak nie trzy levele.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-06-2022 20:11:19 
jak Antoś wyjdzie przestraszony to może być tak jak piszesz, a może tak być bo jeszcze nie miał takij sytuacji że przegrał i jeszczae w rewanżu nie będzie faworytem, wtedy to może się szzybko skończyć. NO ciekawe jak to się potoczy i jak Antoś w ogóle znosi to że jest skreślany, bo mimo tego co tutaj było pisane to jeszce nie był w takiej sytuacji
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 22-06-2022 20:11:22 
@MODM

Cięzko się nie zgodzić. 130-kilowego słonia Ruiza to pewnie by nawet obecny Adamek obskoczył. Tutaj sprawy mają się trochę inaczej. O ile Ruiz był w stanie wykorzystać słabości Joshuy, o tyle Usyk go obnażył i w rewanżu może być tylko lepszy. Wbrew temu, co twierdzi większość, ja jednak myślę, że to Usyk może być lepszy niż w pierwszej walce. Facet ma niesamowite ringowe IQ i miał 12 rund by dobrze przeczytać Joshuę.
 Autor komentarza: maddog
Data: 22-06-2022 20:13:59 
Wszyscy wiemy, że AJ dysponuje mocniejszym ciosem niż Usyk, ale inteligencja ringowa jest oczywiście po stronie Oleksandra. Oczywistym jest fakt, że Joshua rozpocznie bardzo agresywnie ale nie sądzę, by Usyk nie był przygotowany na taki scenariusz. Biorąc pod uwagę, że Ukrainiec ma świetne nogi i świetną obronę, domniemywam, iż da się wyszumieć Anthony'emu po czym przejmie inicjatywę w okolicach 6-7 rundy, które wygra do wiwatu. Potem już będzie tylko gorzej dla Joshuy. Stawiam, że AJnie wyjdzie do 10 rundy.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-06-2022 20:15:17 
też szczerze ja sobie nie potrafię tego wyobrazić, że Joshua zawalczy inaczej niż w pierwszej walce, jeśli tak to nie mogę się doczekać żeby zobaczyć na co oni wpadną
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 22-06-2022 20:19:06 
@Ziomus

Briedis był blisko, bo on umie brudny boks. Antek tego nie umie i tego nie nadrobi w tak krótkim czasie. Gdyby walczył z jakimś bumem to mógłby sobie przetestować walkę w klinczu. Tu jednak nie ma takiej możliwości. Facet jest pod ścianą
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 22-06-2022 20:21:29 
I żeby nie było... Uważam, że Joshuą to świetny pięściarz. Miał jednak pecha, bo trafił na pięściarza wybitnego.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-06-2022 20:22:08 
no Briedis to mistrz brudnego boksu, Antek całe życie mógłby to trenować a i tak nie dostrzełby do takiej wprawy
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-06-2022 20:26:16 
ale z drugiej strony w pierwszej walce zabrakło 2 rund na korzyść Aj do remisu. W dodatku będzie pewnie mieć sędziów po swojej stronie. W takim układzie nie wiem czy warto stawiać wszystko na jedną szalę i zaryzykować wóz albo przewóz z nokautem. Ciężki orzech do zgryzienia przed team Aja, Edziu źle to rozegrał powinen dać jeszcze jakieś walki na przetarcie, no ale sam stał się tutaj ofiarą tych swoich klauzul rewanżowaych
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-06-2022 20:31:46 
choć jeśli Usyk rzeczywiście tak czyta boks że będzie jeszcze lepszy, to wtedy już nie ma co kalkulować. Wydaje się jednak że to Aj może poprawić więcej elementów, no ale to chyba tylko iluzja, bo on zawsze walczył w ten sam sposób. Nie wierzę że zobaczymy w jego wykonaniu brudny boks, on chyba jest słabszy od Usyka w zwarciu, nigdy nie widziałem żeby kogoś przestawiał. Stawiam na ko na Aj, ale może jednak czymś zaskoczą, ja bym chciał zobaczyć Joshuę, który mimo wszystko zrzuca jeszcze kilka kg, moim zdaniem nic mu nie dają te kg, a bez nich mógłby być jeszcze szybszy
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 22-06-2022 20:33:53 
No tak. Antek potrafi atakować. Tylko dobrze wygląda to na tle takich gości, ja gości jak Kevin Johnson. Tak inteligentni pięściarze jak Usyk czy Fury wygrywają ringową inteligencją.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-06-2022 20:33:56 
taki Joshua ze 103-105 kg to byłaby petarda, nie wiem po co mu taki korpus mięśniowy i w ogóle ta przewaga w kg skoro nawet z tego nie korzysta
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-06-2022 20:36:49 
i to nie tak że z Usykiem tylko, ja nie widziałem żadnej walki w której byłoby mu to potrzebne, no chyba że to co teraz ma jest dla niego optymalne i spadek wagi spowodowałby utratę dynamiki. Na pewno lepsza kondycja pomogłaby mu lepiej akcentować rundy, a to nawet nie najgorzej wychodziło mu w tej pierwszej walce
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-06-2022 20:43:13 
ja widzę dwa warianty dla niego, albo walczyć tak jak w pierwszej walce, tylko schudnąć, starać się przyśpieszać w końcówkach rund by je lepiej akcentować i liczyć na sędziów. Albo walczyć maksymalnie ekonomicznie, coś jak Wilder i liczyć na ten jeden strzał, no ale to też pewnie trudne do wykonanie z tak inteligentym pięściarzem jak Usyk, bo ten pewnie nałożyłby presing i zmusił go do wysiłku.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-06-2022 20:44:34 
najgorszy wariant to chyba próba szarży w początkowych rundach, chyba najmniejsze szanse na powodzenie w tym przypdadku, ale z Reyonso mogą taki właśnie plan wcielać w życie
 Autor komentarza: null
Data: 22-06-2022 20:55:14 
Panowie, wyjaśniałem sprawę:

Korpus i jeszcze raz korpus. Tak jak pisałem: Usyk WYŁAPYWAŁ tamte bomby na ciało, ALE nie bez kosztowo. On odskakiwał aby je wyłapać i sparować rękawicami, co kosztowało go chwilową utratę dogodnej pozycji i rytmu. Jakby Joshua więcej takich ciosów lutował i robił to bardziej z dystansu, bez napalania się - po prostu siarczyste ale bite z luzu prawe sierpy na dół - to bardzo przeszkadzałoby Usykowi, oj baaardzo.

I co najlepsze - te ciosy są na tyle mocne, że Usyk nie może pozwolić sobie na to aby przyjmować je na gardę bez odskakiwania. To są bomby. Ukrainiec będzie więc zmuszony aby odskakiwać, tracić swoją pozycję. To męczy i przeszkadza. Robić to konsekwentnie, jednocześnie walcząc raczej podobnie jak w pierwszej walce. Od mniej więcej 6 rundy Joshua powinien więcej polować na bomby bite z kontry, z pierwszej, na twarz.

Taki sposób boksowania + sprzyjający sędziowie i ma realne szanse na Major Decision ewentualnie jakiś remis.
 Autor komentarza: maddog
Data: 22-06-2022 20:59:17 
up

Chyba Garcia. Garcia to świetny trener, ale na pewno zdaje sobie sprawę z faktu, że AJ mentalnie podupadł i tak naprawdę wszystko w jego głowie..
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-06-2022 21:01:48 
tak ważny aspekt mentalny tu będzie. Usyk to urodzony zwycięzca i nawet jak wyjdzie w gorszej formie, to pewnie znajdzie klucz do zwycięstwa. Aj też nim jest, no ale tylko do momentu kiedy wszystko idzie po jego myśli, gdy tak się nie dzieje podupada na duchu. Oby jednak wyszedł z dobrym nastawieniem na walkę, bo inaczej może ona być lipna
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-06-2022 21:06:28 
no i presja w Uk był tylko Aj i Aj, cisną po nim Brytole już nawet. Fury przejął pałeczkę, większość opowiada się za nim. Ze strony Usyka wielka klasa, całą karierę był w cieniu jego rodaków. Najpierw Kliczkowie potem Łomaczenko. Jednak on nigdy nie wyszedł przed szereg, czy okazał jakąś zazdrość w stylu patrzecie się ja jestem lepszy od nich. Usyk to wielki człowiek nie tylko w ringu, ale i po za nim, Antoś traktowany jako pępek świataa jest już trochę zepsuty i ma fochowatą naturę, ale to też jest w dużej mierze zasługa Edka, który nałozył na niego taką presję i zaczął wmawiać jaki to on nie jest świetny
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-06-2022 21:09:27 
szkoda że Fury poszedł w balety, moim zdaniem dzisiaj nawet by nie było tej telenoweli z Antosiem. Ciekawe co by Edek robił, pewnie organizował do tej pory jakieś podrzędne gale, jak przed Antkiem
 Autor komentarza: BOXER
Data: 22-06-2022 21:20:33 
Ale eksperci .Antkowi dają 10% .hehe.
Antek pokona kicającego Usyka .
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-06-2022 22:14:00 
to i tak więcej niż eksperci dawali szans Bivolowi
 Autor komentarza: Sambor
Data: 22-06-2022 22:27:08 
Usyk go nie pokona on go zgwałci do 8 rundy ciekawe tylko czy Joshua wyjdzie do walki bo on już hajs ma a drugi raz robić za paruwe to obsuwa
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 23-06-2022 02:44:14 
Rafał- z tymi ciosami na korpus masz sporo racji. Tylko, że Joshua próbując takich rozwiązań będzie narażony na ciągle kontry na głowę. Szczerze mówiąc to nie wiem jak AJ miałby to wygrać. Jak będzie boksował to prawdopodobnie przegra jeszcze wyraźniej niż w pierwszej walce. Jak zaryzykuje to zawsze ma szansę znokautować Usyka, chociaż bardziej prawdopodobne jest to, że się wypompuje i sam dostanie KO. Jest naprawdę dobrym pięściarzem, ale Usyk to pięściarz wybitny i to robi różnicę.
 Autor komentarza: null
Data: 23-06-2022 11:06:15 
"Autor komentarza: Boks4everData: 23-06-2022 02:44:14
Rafał- z tymi ciosami na korpus masz sporo racji. Tylko, że Joshua próbując takich rozwiązań będzie narażony na ciągle kontry na głowę."


Nie będzie, bo jak pisałem - Usyk nie wybroni się przed tymi ciosami zbierając je łatwo na gardę i kontrując. On musi je sparować i jeszcze odskoczyć, wykonać cały manewr, bo te ciosy są zbyt długie i zbyt silne - widać było to w ich pierwszej walce jak się przed nimi bronił. One są za silne aby bezkosztowo łapał je na gardę i szedł do przodu. Dlatego choć czasem oczywiście będzie Joshua narażony, to zwykle jednak będzie wyłączał atak Ukraińca takimi ciosami. Jego da się pokonać, tylko inaczej; dużo siarczystych ciosów na korpus które będą go trochę odstraszały od zdecydowanych ataków a od drugiej połowy walki poprawiać ciosami na górę. Wtedy Joshua byłby w stanie w pewien sposób skontrolować tę walkę i nawet wygrać na punkty odstraszając Usyka od poważniejszych manewrów.
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 23-06-2022 11:20:32 
Masz dużo racji w tym, co piszesz. Tylko tutaj najważniejszym aspektem jest jednak głowa. Joshua po Ruizie to już nie ten sam pięściarz. Ewidentnie widać, że boi się przyjąć. Więc tak warunki fizyczne zdecydowanie po stronie AJ. Tylko, co mu z tych warunków, skoro Usyk mimo, że mniejszy to ma wyższe ringowe IQ, psychę ze stali i przyjąć też potrafi, co udowodnił w walkach z Chisorą czy później Joshuą. Z tego, co wiem to był tylko raz liczony, po ciosie na wątrobę od Beterbijewa. Także tak jak mówisz- Joshua musi szukać korpusu Ukraińca i liczyć, że jakoś go w ten sposób przełamie. Obranie każdej innej taktyki będzie się raczej wiązać z porażką.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 24-06-2022 00:12:07 
Z ciosami na korpus może być trochę prawdy. Sam Usyk w wywiadzie powiedział potem, że czuł te ciosy i parę razy musiał 'rozchodzić'.

"przyjąć też potrafi, co udowodnił w walkach z Chisorą" - ale co on konkretnie przyjął z Chisorą. Widziałem walkę i specjalnie obejrzałem teraz highlighty i ja tam nie widze nic czystego w celu. Chisora owszem idzie do przodu i zadaje dużo ciosów, ale to jest wszystko w powietrze albo na rękawice, albo przez rękawice. Może jedna obcierka w drugiej rundzie około 1:00. Może coś przeoczyłem, ale nie widziałem, żeby Chisorze wszedł choćby jeden czysty, mocny cios.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.