LUCAS BROWNE: CHCĘ MOJEGO DAWNEGO PASA I WALKI Z DUBOIS

Lucas Browne (31-3, 27 KO) niespodziewanie powrócił do szerokiej czołówki wagi ciężkiej dzięki nokautowi jaki zadał Juniorowi Fa. Były "regularny" mistrz WBA chętnie teraz odzyska swój dawny pas.

Od niespełna dwóch tygodni pas WBA Regular należy do Daniela Dubois (18-1, 17 KO). Anglik poleciał do USA i znokautował niepokonanego wcześniej Trevora Bryana (KO 4).

- Mam nadzieję spotkać się z Dubois w niedalekiej przyszłości i mój menadżer już nad tym pracuje. Wychodząc do walki z Fa byłem piętnasty w rankingu WBA, zakładam więc, że o jakieś dwa oczka mogę podskoczyć. Chciałbym znów zaboksować o mój dawny tytuł. Dubois to dobry zawodnik, ale nie obawiam się nikogo. Wyszedłbym do takiej walki powymieniać z nim mocne ciosy i po wygraną. I wiem, że stać by mnie było na zwycięstwo. Teraz będę gonił mój dawny pas, to jest mój cel - nie ukrywa swoich aspiracji 43-letni Australijczyk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Wesley94
Data: 22-06-2022 10:17:31 
W sumie dobra walka dla Dibuły,żeby się jeszcze umocnić w ciężkiej. Browne pokazał w ostatniej walce,że jeszcze może dać dobrą walkę i nie wywrócić się od podmuchu wiatru.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 22-06-2022 11:00:47 
dwie rundy i po dziadku..
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 22-06-2022 14:07:47 
Browne ma 43 lata. W ostatniej walce prezentował się zaskakująco doobrze, ale i tak nie mam pojęcia jak mógł to wygrać. Mocno obciąża to Fa z tym jego niemrawym jabem, że dał się złapać na taką szkolną akcję. Browne IMO to teraz łakomy i w miarę niegroźny kąsek dla każdego z czołówki.
 Autor komentarza: Boks4ever
Data: 22-06-2022 15:25:16 
Browne po takim zwycięstwie powinien już kończyć. Ale wiadomo. Jak pięściarz odniesie cenne zwycięstwo to wydaje mu się, że może góry przenosić. Ciągle potrafi uderzyć, ale niestety nie trzyma już ciosu i z Danielem skończyłby fatalnie.
 Autor komentarza: SWJar
Data: 22-06-2022 18:03:31 
Bryan by go pokonał raczej wyraźnie, a on chce do Dibuły.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.