JOSH TAYLOR: ZOSTAJĘ W 63,5 KG ŻEBY ZAMKNĄĆ GĘBĘ CATTERALLA

Josh Taylor (19-0, 13 KO) porzucił pomysł przenosin do wagi półśredniej. Zostanie na granicy 63,5 kilograma. Jak sam przyznaje, zostaje dla rewanżu z Jackiem Catterallem (26-1, 13 KO).

Szkot - do niedawna bezdyskusyjny mistrz kategorii junior półśredniej, czy też jak kto woli super lekkiej, pięć tygodni temu został pozbawiony pasa federacji WBA. Po słabej walce z Catterallem, wygranej niejednogłośnym werdyktem, Taylor zapowiedział przejście do wyższego limitu. Po czasie postanowił jednak, że zmaże plamę, bo choć w rekordzie ma wygraną, to zdecydowana większość kibiców uznała ten werdykt za niesprawiedliwy.

Najbliższym rywalem Taylora będzie ktoś inny - konkretnie Jose Zepeda (35-2, 27 KO). Ale jeśli wygra, a innego scenariusza Szkot nie zakłada, kolejnym przeciwnikiem ma być właśnie Catterall.

- Walczę z Zepedą, ale jedynym powodem, dla jakiego zostałem w tej kategorii, jest rewanż z Catterallem. Po tym wszystkim co wydarzyło się po naszej walce chcę mu po prostu zamknąć gębę. Słyszałem, że obawiam się ponownie wyjść z nim do ringu. To było frustrujące. Dlatego zamierzam zamknąć gębę i jemu, i tym, którzy mówili podobne rzeczy - przyznał Taylor.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 21-06-2022 16:53:22 
Dobra decyzja. Bo troszkę wizerunkowo poleciał.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 21-06-2022 18:03:02 
Zepeda też będzie trudnym rywalem, ale po stronie Szkota jest siła fizyczna, która powinna przeważyć.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 21-06-2022 19:00:25 
Myślę, że wygra obie walki. Catterallowi rewanż należy się jak psu budy.
 Autor komentarza: NOSFERATU1922
Data: 21-06-2022 23:04:36 
Moze zrobic jak Canelo z Golovkinem, da mu rewanz i zas sedziowie pomoga;) a powaznie to oby tym razem bylo sprawiedliwie bo po pierwszej walce niesmak pozostal. Ciekawe jak taka walke beda oceniac bukmacherzy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.