TEDDY ATLAS ZACHWYCONY BETERBIJEWEM: BYŁ NICZYM TERMINATOR

Teddy Atlas chwali rzadko, ale po sobotnim zwycięstwie wręcz rozpływa się nad Arturem Beterbijewem (18-0, 18 KO). Rosjanin zdemolował Joe Smitha Jr (27-4, 21 KO) i do pasów IBF i WBC wagi półciężkiej dorzucił jeszcze tytuł WBO.

- Beterbijew był inteligentny, efektywny i destrukcyjny. Pozostawał skupiony, opanowany, namierzał swoim laserem i pokazał nie tylko siłę oraz wytrzymałość, pokazał coś więcej. Był niczym "Terminator". Zwróćcie uwagę jak poruszał się na nogach i jak trzymał swój dystans - skomentował występ Rosjanina znany trener i analityk bokserski.

- Beterbijew swoim podejściem do boksu przypomina mi wspaniałego Marvina Haglera. Jego motto to po prostu robić swoje, bez niepotrzebnych dodatków - dodał Atlas

.Rosyjski champion kolejny pojedynek stoczy prawdopodobnie 22 października w Londynie. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 20-06-2022 22:14:34 
podobnie jak nasz Adaś. Podobno Beterbijew chce do Hw, jednak tam myślę że Adaś sprawiłby mu srogie lanie
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 20-06-2022 22:34:43 
ciekawe że Teddy nigdy tak nie wychwalał Canelo, wygląda na to że i Beterbijew pozamiatałby nim ring w lhw, bo co jak co ale Teddy się zna i jeśli kogoś chwali, to naprawdę to musi być coś
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 20-06-2022 22:36:02 
Teraz Beterbijew z Bivolem pobiją się o wypłatę i łatwą przeprawę z Canelo. Może być gorąco, dwóch mistrzów pobije się o kopciuszko z diamentowym bucikiem
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 20-06-2022 23:28:43 
Jeszcze parę dni temu ten świetny analityk był tu cytowany z twierdzeniem, że JSJ ma realne szanse na zwycięstwo i że "Może zdecydować to, kto ma twardszą szczękę, kto będzie sprytniejszy i będzie lepiej używał lewego prostego."
 Autor komentarza: Hugo
Data: 21-06-2022 08:26:00 
Wątpię, że Beterbijew przymierza się do wagi ciężkiej. Raczej chodzi o kategorię cruiser. W języku rosyjskim ona się nazywa "pierwyj tiażiołyj wies" czyli "pierwsza waga ciężka". Prawdziwa ciężka to "wtoroj tiażiołyj wies" (druga waga ciężka). Podejrzewam nieporozumienie językowe przy tłumaczeniu słów Beterbijewa.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 21-06-2022 19:02:58 
Też chciałem spytać, czy nie chodzi o *junior* HW. Na prawidzwą HW po prostu nie ma warunków, owszem coś tam mógłby wygrać, ale bez dużych walk. Byłby to ruch tylko dla pieniędzy, a raczej Artur nie wygląda na takiego gościa. Za to CW jak najbardziej, w tak (względnie) słabo obsadzonej teraz kategorii mógłby zacząć zbierać pasy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.