TYSON FURY BIERZE W OBRONĘ JULIUSA FRANCISA I JEGO ULICZNY NOKAUT

Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) bierze w obronę starszego kolegę po fachu Juluisa Francisa i przekonuje, że dawny mistrz Wielkiej Brytanii i Wspólnoty Brytyjskiej w wadze ciężkiej nie zrobił nic złego.

Przypomnijmy, że 57-letni obecnie Francis, niegdyś rywal samego Mike'a Tysona, dziś pracuje jako ochrona w kompleksie Boxpark. W poniedziałek znokautował jednym ciosem agresywnego mężczyznę, który miał przez dłuższy czas obrażać pracowników firmy, a także przypadkowych klientów. Gdy chciał uderzyć jednego z członków firmy, sprawy w swoje ręce, a w zasadzie w swoją prawą rękę, wziąć Francis.

Co ciekawe Francis kilka godzin wcześniej wziął udział w pokazowym sparingu. Wszystko w ramach akcji pomocy dla Marka Pottera, który walczy z chorobą o własne życie. Rano sparing w rękawicach, pod wieczór krótki sparing bez...

- Widziałem to nagranie, to był świetny cios prawą ręką. Ale czego oczekiwaliście innego? Ten facet po prostu wykonywał swoją robotę. Został zaatakowany przez innego faceta, więc go zdzielił w łeb. Niech to będzie dla tamtego nauczka na przyszłość, by nie być bezczelnym i agresywnym wobec dużego gościa, bo potem możesz być znokautowany. To będzie dla niego lekcja na przyszłość - stwierdził Fury.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: mpjzb
Data: 16-06-2022 15:24:48 
Mam nadzieję, że ta lekcja pokory nauczy go pokory
 Autor komentarza: kiku72
Data: 16-06-2022 16:21:00 
Julius Francis przesadził i powinien odpowiedzieć za przekroczenie obrony za atak na siebie.W sumie braku tegoż ataku.
 Autor komentarza: sludgehc
Data: 16-06-2022 16:38:57 
@up

słowa dobierasz jak rasowy konfident, dokładnie taki co najpierw się awanturuje, a potem leży nieprzytomny
 Autor komentarza: YABOLprank
Data: 16-06-2022 16:41:47 
Nieźle mu dygnął
 Autor komentarza: FdeWitt
Data: 16-06-2022 17:24:02 
Swoja drogą kupę lat temu koleżka z krakowa opowiadał mi jak pierwsza fala angielskich turystów weekendowych przelała sie przez krakowskie kluby wielu z nich było było zdziwionych że bramka nie dyskutuje tylko napierdala , oni zaś lubili obrażac machać łapami i generalnie syf robić będąc przyzwyczajonymi do standartów brytyjskich 2 metrowego bouncera psychologa ;D Na filmie jak widać nawet i tam czasami komuś pusci wentyl , choć w Polsce myśle na przykład nad morzem to już by koledzy awanturujący zgarniali by wpierdol przed barierkami.
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 16-06-2022 21:17:17 
Piękne KO! Jedno z lepszych, jakie w życiu widziałem 👏.
 Autor komentarza: ELREY
Data: 17-06-2022 02:47:02 
W sumie taka slaba bombka (bez skretu i bez dynamiki) ale widac ze lapa mega ciezka i na takie chude scierwo spokojnie wystarczylo.
 Autor komentarza: selik
Data: 17-06-2022 09:10:23 
Tak po ludzku ... należało sie gnojowi jak psu kiełbasa.
Ale ... kedyś słyszałęm powiedzenie : pięści zawodowego boksera należy traktować jako broń. Tu , to z czego mogę coś wnioskować, to minutowy film. W czasie przepychanek, Francis spokojnie przechodzi obok szarpiących się, zajmuje pozycję , wyczekuje i oddaje czysty strzał, jak wyrachowany dobry myśliwy. Analogizując : jadę tankować na Orlenie, kłócę się z typkiem, który wcisnął się w kolejke wychodzę pierwszy, biorę bejsbola i wypłacam typowi, tak by nakrył się nogami ..... idę siedzieć !!
 Autor komentarza: kiku72
Data: 17-06-2022 21:46:12 
sludgehcNie wiem szmato zasrana czy sprółeś się do mnie,jak tak to oglądaj się za siebie.Pizdo,proszę chcę Cię spotkać!!!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.