ERROL SPENCE JR PRZYZNAŁ SIĘ DO JAZDY POD WPŁYWEM ALKOHOLU

Mistrz świata IBF, WBC i WBA wagi półśredniej, Errol Spence Jr (28-0, 22 KO) przyznał się do prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu, o co został oskarżony w 2019 roku po wypadku samochodowym.

DRUŻYNY CRAWFORDA I SPENCE'A DOPINAJĄ PAŹDZIERNIKOWĄ WALKĘ! >>>

Przypomnijmy, że Spence Jr miał 10 października 2019 roku w Dallas bardzo poważny wypadek, jego Ferrari zostało kompletnie skasowane. Pięściarz wracał z imprezy, był pod wpływem alkoholu, nie zapiął pasów i mocno przekroczył dozwoloną prędkość. Trafił na oddział intensywnej terapii i spędził na nim co najmniej sześć dni, mówiło się o ciężkim stanie. Ostatecznie komunikaty medialne przekazały wersję o złamanych zębach - jedynym uszczerbku, jakiego doznał pięściarz.

Od czasu wypadku Amerykanin stoczył dwie walki: najpierw pokonał byłego mistrza świata Danny'ego Garcię w grudniu 2020 roku, a następnie wygrał w unifikacyjnym pojedynku z mistrzem WBA Yordenisem Ugasem w kwietniu 2022 roku. Tym samym "The Truth" potwierdził swoją mistrzowską formę i w październiku ma się zmierzyć w wielkiej walce unifikacyjnej z mistrzem WBO Terence'em Crawfordem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: NiezadowolonyPurysta
Data: 14-06-2022 12:21:15 
I co w związku z tym, że się przyznał?
Anonimowy autor wpisu nie mógł się bardziej wysilić?
 Autor komentarza: SWJar
Data: 14-06-2022 12:57:17 
Niekompletny news?
jakiś filmik jak się przyznaje, albo wpis ze zweryfikowanego konta.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.