JUŻ 25 CZERWCA GALA POLSAT BOXING PROMOTIONS 8

Już w sobotę 25 czerwca w Arenie Toruń odbędzie się ósma gala boksu zawodowego organizacji Polsat Boxing Promotions. Kibice zobaczą na żywo siedem ekscytujących walk, w tym pojedynek o pas Międzynarodowego Mistrza Polski w wadze lekkiej z udziałem Radomira Obruśniaka. W Toruniu nie zabraknie także tradycyjnych dla gal PBP występów gwiazd polskiej muzyki. W serwisie Biletyna.pl trwa już sprzedaż biletów.

Organizacja Polsat Boxing Promotions wraca do Torunia zaledwie pół roku od swojej pierwszej wizyty w tym mieście. Po gali z listopada 2021 roku, która odbyła się w klimatycznym Dworze Artusa i zebrała doskonałe recenzje za poziom sportowy oraz rozmach produkcyjny, w sobotę 25 czerwca poprzeczka zostanie jeszcze bardziej podniesiona. Nowoczesna i wielofunkcyjna Arena Toruń to obiekt stworzony do kreowania sportowych widowisk, których bohaterowie są na wyciągnięcie rąk siedzących na trybunach fanów.

A będzie komu kibicować, bo na ringu swoje umiejętności zaprezentują czołowi zawodnicy grupy Polsat Boxing Promotions. W gronie tym jest Ihosvany Garcia, który pół roku temu doskonale przedstawił się toruńskiej publiczności zwyciężając w walce wieczoru gali PBP 3. Utalentowany Kubańczyk mieszkający i trenujący w Poznaniu, 25 czerwca będzie chciał dopisać ósme zwycięstwo do swojego nieskazitelnego rekordu.

W Toruniu następny krok w zawodowej karierze postawi także Międzynarodowy Mistrz Polski w wadze super piórkowej, Radomir Obruśniak. Tym razem 28-latek zaboksuje o trofeum te samej rangi, ale w kategorii lekkiej, a jego rywalem będzie Zsolt Osadan. Słowak to kolejny rywal Obruśniaka, który znacząco góruje nad nim doświadczeniem. Osadan ma na koncie 21 stoczonych pojedynków, przy zaledwie sześciu Polaka. Dotychczasowe zawodowe występy Radomira Obruśniaka przekonały jednak kibiców, że pięściarz ten nie boi się skoków na głęboką wodę i kolejnymi zwycięstwami buduje własną markę.

Wśród pięściarzy, którzy chcą podążać śladem Radomira Obruśniaka, z pewnością są Aleksander Bereżewski, Bartłomiej Przybyła czy Konrad Kozłowski. Wszyscy są nieco młodsi od Obruśniaka i tak samo jak on, chcą rozdawać karty na zawodowych ringach. W Toruniu będą zbierać doświadczenie i spędzać bezcenne minuty w ringu, które z pewnością zaprocentują na kolejnych etapach ich karier.

25 czerwca między ringowe liny wejdzie także Paweł Czyżyk. Świetnie rozwijającą się karierę lubinianina przyhamowały kontuzje, ale "Furia" z powodzeniem wrócił na ring w marcu na gali PBP 6. Zaledwie trzy miesiące później - w Toruniu - Czyżyk znów jest gotowy do walki i wznawia swój marsz na szczyt wagi półciężkiej.

Bilety na galę Polsat Boxing Promotions 8 są już dostępne w serwisie Biletyna.pl.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.