ZAWODNICY ZGŁOSZENI DO MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW

Na początku przyszłego tygodnia ruszają XXIX Mistrzostwa Polski Juniorów. Prezentujemy Wam listę zgłoszonych zawodników do turnieju w Bytomiu, gdzie ostatnio dokładnie ćwierć wieku temu na tak dużej imprezie toczono walki o tytuł młodzieżowego mistrza Polski. Przypomnijmy, że w tym samym roku odbędzie się już szesnasta edycja Memoriału Leszka Błazyńskiego, ale to juz w październiku.

Program XXIX Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów (14-19.06.2022) Bytom, Hala Sportowa, Frycza Modrzewskiego 5A - DOJAZD >>>

14.06.2022 (wtorek)
godz. 13:00-16:00 przyjazd ekip, rejestracja zawodników
godz. 19:00 konferencja techniczna i losowanie
15.06.2022 (środa)
godz. 07:00 – 08:00 badanie lekarskie i waga
godz. 11:00 pierwsza seria walk eliminacyjnych
godz. 17:00 druga seria walk eliminacyjnych
16.06.2022 (czwartek)
godz. 07:00 - 08:00 badanie lekarskie i waga
godz. 11:00 pierwsza seria walk eliminacyjnych
godz. 17:00 druga seria walk eliminacyjnych
17.06.2022 (piątek)
godz. 07:00 - 08:00 badanie lekarskie i waga
godz. 11:00 pierwsza seria walk ćwierćfinałowych
godz. 17:00 druga seria walk ćwierćfinałowych
18.06.20022 (sobota)
godz. 07:00 - 08:00 badanie lekarskie i waga
godz. 11:00 pierwsza seria walk półfinałowych
godz. 17:00 druga seria walk półfinałowych
19.06.2022 (niedziela)
godz. 07:00 - 08:00 badanie lekarskie i waga
godz. 11:00 FINAŁ

Prezentujemy zawodników z zamknietej własnie listy zgłoszeń, a kto wystąpi ostatecznie poznamy po rejestracji i konferencji technicznej we wtorek 14 czerwca po godzinie 19:00.

Kategoria -48kg:
Jakub Smolarek (UKS Włókiennik Łódź)
Mateusz Sroka (MKSW Pomorzanin Toruń)
Tymoteusz Jakubowski (RKB Wisłok Rzeszów)
Dawid Kurowski (BKS Skorpion Szczecin)

Kategoria -51kg:
Patryk Boniecki (BKS Tiger Łomża)
Mateusz Jodko (Elite Fight Club - Lidzbark Warmiński)
Igor Ciesielski (BKS ORKAN Gorzów Wielkopolski)
Igor Pilipczuk (Champion Wołomin)
Alan Jadłowski (Zagłębie Konin)
Kacper Słomka (KS 'Górnik' Sosnowiec)
Nikolas Pawlik (Bytomska Akademia Boksu)
Sebastian Kawulok (GUKS CARBO Gliwice)
Paweł Binkowski (Fight Club Koszalin)

Kategoria -54kg:
Marcin Mandala (OKB Odra Opole)
Wiktor Ratajczak (Śląsk Wrocław)
Jakub Rajczewski (Boks Lubin)
Kamil Horba (Elite Fight Club - Lidzbark Warmiński)
Nikodem Szafarz (RKB Boxing Radom)
Bartosz Gacek (BBB Serca Krakowa)
Jonatan Kąkol (Factory Oświęcim)
Kacper Berejowski (KS Berej Boxing Lublin)
Damian Gąsior (KS Pietrzyk Boxing Team)
Marcel Labuda (SKB Czarni Słupsk)
Kacper Brejta (Street Autonomy Sanok)

Kategoria -57kg:
Mateusz Kucharewicz (UKS Boxing Sokółka)
Hubert Pawleta (Boxing Klub Strzelin)
Bartłomiej Wróblewski (MKB Energetyka)
Paweł Kacprowicz (DKB Dzierżoniów)
Oliwier Seroka (MOS Zatoka Braniewo)
Aleks Kramarz (BKS ORKAN Gorzów Wielkopolski)
Adrian Łubiński (KB Nowy Dwór Mazowiecki)
Mateusz Dyniewicz (Żoliborska Szkoła Boksu)
Wiktor Załęgowski (UKS Gladiator Warszawa)
Michał Fajczyk (Sporty Walki Gostyń)
Krystian Mendzelewski (K.S Berej Boxing Lublin)
Bartosz Dudziński (KS 'Górnik' Sosnowiec)
Filip Żuchowski (SKB Czarni Słupsk)
FIlip Groberski (MKSW Pomorzanin Toruń)
Kacper Majak (KS Champion Włocławek)
Wiktor Paczkowski (KS Champion Włocławek)
Miłosz Sułkowski (WKB 'START' Włocławek)
Gracjan Smorawski (CWZS Zawisza Bydgoszcz)
Karol Pawlik (KKB RUSHH Kielce)
Olaf Głowacki (Star Starachowice)
Wiktor Salwa (Fighter Kielce)
Dawid Cyprian (BKS Olimp Szczecin)

Kategoria -60kg:
Patryk Skreczko (KS Cristal Białystok)
Paweł Żarkowski (UKS Boxing Sokółka)
Mike Drużga (Boxing Klub Strzelin)
Dominik Jędrej (LKS Niedźwiedź Kętrzyn)
Jacek Skuza (Knockout Bielany)
Artur Proksa (KB Legia Warszawa)
Kacper Karasiewicz (Bagdasarian Boxing Club - Poznań)
Adam Antkiewicz (Copacabana Konin)
Bartosz Biadała (KS Ziętek Team Kalisz)
Wiktor Kijański (RKS Łódź)
Bartłomiej Kosowski (UKS Włókiennik Łódź)
Kacper Chachaj (K.S Berej Boxing Lublin)
Mateusz Kubarski (Animmals Zawiercie)
Jakub Targiel (MOSM Tychy)
Nikodem Then (KS Garda Gierałtowice)
Oliwier Andrukiewicz (KS SAKO Gdańsk)
Oskar Konczalski (MKSW Pomorzanin Toruń)
Jan Dabrowski (KS Champion Włocławek)
Kamil Wedziński (KS Champion Włocławek)
Filip Wójcik (KKB RUSHH Kielce)
Dawid Strzelecki (KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
Daniel Jesiotr (Korona Wałcz)
Wiktor Osipowski (BKS Skorpion Szczecin)

Kategoria -63,5kg:
Dawid Brycki (Boxing Klub Strzelin)
Gracjan Krupa (Old School Legnica)
Cezary Aderek (X Fight Piaseczno)
Bartłomiej Rośkowicz (KB Legia Warszawa)
Kacper Prentki (Stowarzyszenie KB Olimpia Poznań)
Paweł Sadowski (Szamotuły Boxing Team)
Krystian Szczepaniak (KS Ziętek Team Kalisz)
Kacper Ziętek (KS Ziętek Team Kalisz)
Damian Stemplewski (KS Ziętek Team Kalisz)
Daniel Kruszec (KS Rojek Kraków)
Oliwier Szot (Bytomska Akademia Boksu)
Damian Górski (Animmals - Siewierz)
Jacek Targiel (MOSM Tychy)
Kamil Kaliniewicz (BKS CONCORDIA Knurów)
Marcel Lademan (Klub Sportowy Bombardier - Gdynia)
Bartosz Gruszka (BSB Astoria, Bydgoszcz)
Roman Golets (MUKS Iryda Mielec)
Szymon Błaszczak (Stowarzyszenie Samurai Sanok)
Daniel Kowalski (KS KSZO Osrowiec Świętokrzyski)
Bartosz Wójcik (BKS Skorpion Szczecin)

Kategoria -67kg:
Wiktor Lusting (OKB Odra Opole)
Oliwier Lazarek (Kuźnia Boksu Opole)
Kacper Aleksiejuk (Niestowarzyszony - Białystok)
Szymon Perkowski (BKS Hetman Białystok)
Szymon Żak (Adrenalina Wrocław)
Olgierd Augustynów (MKB Energetyka)
Dawid Obstarczyk (Imperium Wałbrzych)
Gracjan Ziniewicz (Kaczor Boks Wałbrzych)
Konrad Nanowski (Boks Lubin)
Robert Radzimski (MOS Zatoka Braniewo)
Filip Gudian (MOS Zatoka Braniewo)
Filip Bednarczyk (LKS Niedźwiedź Kętrzyn)
Bartłomiej Zabiełło (KSW Tygrys Elbląg)
Mateusz Grejber (KB Legia Warszawa)
Wiktor Łoś (Zagłębie Konin)
Jakub Korczyński (Sporty Walki Rawicz)
Maksymilian Szwed (UKS Viktoria Boxing Łódź)
Bartosz Kałuża (Akademia Bokserska Libiąż)
Kacper Reguła (KS Pietrzyk Boxing Team)
Maciej Tomczak (Bytomska Akademia Boksu)
Nikodem Gogol (Bytomska Akademia Boksu)
Oliwer Andra (KS Garda Gierałtowice)
Damian Hofman (KS Garda Gierałtowice)
Dawid Barzak (KS Garda Gierałtowice)
Jakub Stępniak (GUKS CARBO Gliwice)
Łukasz Grabowski (KS SAKO Gdańsk)
Ryszard Giłej (SKB Czarni Słupsk)
Jakub Tymorek (Klub Sportowy Boxing Team Chojnice)
Szymon Szczukowski (Klub Sportowy Boxing Team Chojnice)
Alan Stanos (MUKS Iryda Mielec)
Kryspin Marzec (MUKS Iryda Mielec)
Oliwier Juszczyk (Powiatowa Akademia Boksu w Będzinie)

Kategoria -71kg:
Dominik Przywara ('CHEMIK' Kędzierzyn-Koźle)
Marcin Witulski (UKS Boxing Sokółka)
Arkadiusz Sadowski (MOS Zatoka Braniewo)
Szymon Jarmolski (TS Chudecki Boxing)
Michał Bultrowicz (Legionowska Akademia Sportów Walki)
Albert Betke (Zagłębie Konin)
Mikołaj Rabczak (KS Pietrzyk Boxing Team)
Przemysław Kwiatkowski (KS 'Górnik' Sosnowiec)
Filip Paszko (Ring Bielsko, Bielsko-Biała)
Jakub Łowicki (BKS Concordia Knurów)
Dominik Kuciński (Rybnik Boxing, Rybnik)
Szymon Jedziniak (KS Garda Gierałtowice)
Dawid Zarzeka (KS Garda Gierałtowice)
Oliwier Krawczyk (GUKS CARBO Gliwice)
Jakub Szepielewicz (SKB Czarni Słupsk)
Kornel Kuchnicki (Gladiator Brodnica)
Michał Pierzchała (UKS MORSY DĘBICA)
Oskar Kołomański (KKB RUSHH Kielce)
Bartosz Sobura (KKB RUSHH Kielce)
Jakub Rossa (BKS Olimp Szczecin)
Aleks Urbański (BKS Skorpion Szczecin)

Kategoria -75kg:
Dawid Gejdel (UKS Boxing Sokółka)
Olivier Dmitruk (UKS Boxing Sokółka)
Ivan Kucharenko (Adrenalina Wrocław)
Jan Iwicki (PKS Gwardia Szczytno)
Kazimierz Kunicki (KB Nowy Dwór Mazowiecki)
Olaf Szcześniak (KB Legia Warszawa)
Dawid Długoszewski (KS Raszyn)
Dominik Szreter (SZKB Boks Zabrze)
Adam Mikuła (KS 'Górnik' Sosnowiec)
Nikodem Godek (Bytomska Akademia Boksu)
Christophe Szpot (RMKS Rybnik)
Kacper Sawka (RKB Wisłok Rzeszów)
Aleks Pańko (Budo Krosno)
Grzegorz Skoczylas (MUKS Iryda Mielec)
Jakub Kołomański (KKB RUSHH Kielce)
Jakub Musiał (KKB RUSHH Kielce)
Michał Sosnowski (BKS Olimp Szczecin)
Mateusz Chmielowiec (BKS Skorpion Szczecin)

Kategoria -80kg:
Dawid Kruczkowski (UKS Boxing Sokółka)
Jarosław Jegorow (UKS Unia Hajnówka)
Kamil Zablocki (Old School Legnica)
Maciej Chmielewski (LKS Niedźwiedź Kętrzyn)
Patryk Borucki (PKS Gwardia Szczytno)
Nikodem Kozak (KSW Tygrys Elbląg)
Cyprian Partyka (Zagłębie Konin)
Hubert Michalak (Zagłębie Konin)
Filip Bednarkiewicz (Copacabana Konin)
Kamil Sumera (BBB Serca Krakowa)
Szymon Stadnicki (KS Stara Szkola Boksu Lublin)
Kacper Gawłowski (SAKO Gdynia)
Aleks Garbaliński (KS Champion Włocławek)
Mateusz Bubicz (UKS Gimnasion Boguchwała)
Bartosz Klepacz (KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
Kacper Parada (BKS Skorpion Szczecin)
Jakub Karpeta (BKS Skorpion Szczecin)

Kategoria -86kg:
Michał Sachabiński (OKB Odra Opole)
Miłosz Stachiewicz (Śląsk Wrocław)
Konrad Kopka (Old School Legnica)
Bartosz Banasiak (Elite Fight Club - Lidzbark Warmiński)
Olaf Stachorowski (UKS Gladiator Warszawa)
Jakub Bielecki (UKS Gladiator Warszawa)
Oktawian Piguła (Copacabana Konin)
Marcin Cofalski (KS Ziętek Team Kalisz)
Dawid Kurdziel (Factory Oświęcim)
Mikołaj Mazurek (K.S Berej Boxing Lublin)
Kacper Wiśniowski (GUKS CARBO Gliwice)
Mikołaj Brzeziński (Klub Sportowy Boxing Team Chojnice)
Mateusz Drewek (Klub Sportowy Boxing Team Chojnice)
Eryk Woźnicki (WKB 'START' Włocławek)
Oliwier Szmajda (ASSW WARRIOR Aleksandrów Kujawski)
Jakub Ochnicki (Fight Club Toruń)
Wiktor Skiba (Ring Busko Zdrój)

Kategoria -92kg:
Hubert Krupiczojc (LKS Niedźwiedź Kętrzyn)
Ksawery Motaska (PKS Gwardia Szczytno)
Łukasz Kowaluk (BKS Orkan Gorzów Wielkopolski)
Patryk Porzyczka (BTS 1926 Broń Radom)
Szymon Dobrzeniecki (KS Victoria Regimin)
Dominik Tyc (UKS Gladiator Warszawa)
Olaf Pera (KS Ziętek Team Kalisz)
Marcin Zdun (KS Ziętek Team Kalisz)
Igor Krzywdziński (Zagłębie Konin)
Paweł Borowski (KS Start Częstochowa)
Igor Szczepański (KS Bombardier Gdynia)

Kategoria +92kg:
Rafał Sitko (UKS Boxing Sokółka)
Bartek Rzeszowski (Champion Wołów)
Kondrat Panuś (PKS Gwardia Szczytno)
Piotr Orzechowski (BKS Radomiak Radom)
Wiktor Wojtczak (Sportowy Żyrardów)
Eryk Osajda (Zagłębie Konin)
Maksymilian Kula (BBB Serca Krakowa)
Dawid Grabczak (KS Stara Szkola Boksu Lublin)
Nathaniel Nowara (BKS Concordia Knurów)
Alan Nowara (BKS Concordia Knurów)
Jakub Bubel (KS Garda Gierałtowice)
Tomasz Klimczak (GUKS CARBO Gliwice)
Kacper Wiktór (KKB RUSHH Kielce)
Mateusz Filo (Taurus Goleniów)

Mistrzostwa Polski Juniorów w Boksie

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.