JUŻ W PIĄTEK GROMDA 9 I WALKA O PIERWSZY W HISTORII PAS!

Dziewiąta gala GROMDA zapisze się na kartach historii boksu na gołe pięści z kilku powodów. W piątek o pas mistrzowski najtwardszej federacji walczyć będą Bartłomiej "Balboa" Domalik i Mark "The Hand of" Godbeer. Hitowym starciem będzie też finał turnieju, czyli pojedynek Łukasza "Goat" Parobca i Mariusza "Mario" Kruczka. Transmisja w PPV.

W grę wchodzą ogromne emocje w krwawych bojach i ciężkie nokauty, ale też sława i wielkie pieniądze dla zwycięzców. "Balboa" Domalik, "Mario" Kruczek i "Goat" Parobiec wygrywali w GROMDZIE, a pierwszy z wymienionych wygrał i turniej na GROMDA 5, i wielki finał z Dawidem Żółtaszkiem na GROMDA 7.

Każdy z nich walczy efektownie, bezkompromisowo i do końca. Łukasz Parobiec (z Danielem "Hunterem" Więcławskim) ustanowił absolutny rekord w długości piątej, nielimitowanej rundy - 22 minuty 36 sekund. Kto jest w stanie wytrzymać dłużej?

Bartek Domalik i Mariusz Kruczek pochodzą z południa Polski, odpowiednio ze Spytkowic koło Rabki-Zdrój oraz Zakopanego, zmierzą się z rywalami mieszkającymi w Anglii. Kto będzie górą? Domalik czy weteran UFC i mistrz walk na gołe pięści Godbeer, a także Kruczyk czy Parobiec?

W piątkowym 8-turnieju o 100 tysięcy złotych w szranki staną: Norbert "Lodówa" Rozenbajgier, Arman "Arman" Amirjan, Paweł "Hose" Strykowski, Przemysław "Reksio" Rekowski, Mateusz "Kowal" Kowalski, Patryk "Korcu" Korzec, Łukasz "Batman" Nowicki, Paweł "Ryba" Rybicki.

Kilku z nich już walczyło na galach GROMDA, inni zadebiutują wśród "gromdziarzy". W stawce uczestników jest m.in. "Korcu", złoty medalista Mistrzostw Polski Juniorów w boksie w 2018 roku. Aż trzy z czterech walk skończył wtedy przed czasem, co się rzadko zdarza na amatorskich ringach w juniorach. Po tym sukcesie walczył w reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy Juniorów.

W historii GROMDA wspaniale zapisali się kickbokserzy Bartek Domalik, Mateusz "Don Diego" Kubiszyn i Michał Bławdziewcz. Na GROMDA 9 do akcji wejdą "Reksio", brązowy medalista Mistrzostw Świata z 2005 roku i "Hose", brązowy medalista Mistrzostw Europy z 2016 roku.

JUŻ TERAZ KUP DOSTĘP DO PIĄTKOWEJ GALI GROMDA 9! >>>

Ciekawą postacią jest Paweł Strykowski, który kilka lat temu pływał jako marynarz na statkach po Oceanie Indyjskim. - W boksie na gołe pięści debiutowałem na GROMDA 3, swoją walkę turniejowa wygrałem z "Niedźwiedziem" po piątej rundzie. Do kolejnego pojedynku nie dopuścił mnie lekarz z powodu złamanej dłoni. Teraz wracam do GROMDY. Nie ma miękkiej gry - mówi "Hose", na co dzień strażak w Komendzie Powiatowej PSP w Międzyrzeczu.

Bardzo duże doświadczenie w walce mają też m.in. "Lodówa", wychowanek nieżyjącego lubelskiego trenera boksu Tadeusza Golucha, "Arman" i "Kowal". Czy jednak zwycięsko z walk wyjdzie "Batman" albo "Ryba"?

Inni potwierdzeni uczestnicy GROMDA 9: Remigiusz "Remi" Gruchała, Grzegorz "Małpa" Czerny, Piotr "Diabełek" Czajko, Piotr "Łapa" Łapuć, Damian "Góral" Górski i Dariusz "Rutek" Rutkiewicz.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.