MACIEJ SULĘCKI DO CHARLO: JA TEŻ MAM MOCNĄ PRAWĄ RĘKĘ

- Charlo jest silny, ale i ja mam mocną prawą rękę - mówi zmotywowany Maciej Sulęcki (30-2, 11 KO), który 18 czerwca zaatakuje Jermalla Charlo (32-0, 22 KO) i jego pas WBC wagi średniej.

- Lubię startować z pozycji przegranego i "underdoga". Wchodzę do jaskini lwa, czuję się w tym wszystkim komfortowo. Wierzę, że jestem lepszy i tylko dlatego przyjąłem tę walkę. Spotkam się z jednym z najlepszych, lecz jestem gotowy na takie wyzwania. Charlo nie jest lepszy niż Andrade czy Jacobs, to pięściarze na podobnym poziomie. To bardzo dobry zawodnik z mocnym uderzeniem, ale czuję się na niego gotowy - mówi "Striczu", który wraz z Pawłem Kłakiem wylecieli na przygotowania do Andrzeja Fonfary.

- Wcześniejsze walki z Jacobsem i Andrade'em przygotowały mnie do tego pojedynku. Charlo popełnia błędy, widzę je i zamierzam wykorzystać. Interesuje mnie tylko zwycięstwo, ale słowa nie wygrywają walk. Tym razem walka będzie wyglądała inaczej niż te dotychczasowe ze światową czołówką. Trenuję bardzo ciężko i pokażę to wszystko 18 czerwca. Od dziecka marzyłem o tym zielonym pasie WBC, to walka mojego życia i chcę po niej zostać mistrzem świata. Charlo jest silny, ale i ja mam mocną prawą rękę. Dam kibicom emocje i udowodnię, że jestem bardzo dobrym bokserem. Nie obawiam się nikogo i nastawiam na jego najlepszą wersję. Nie mogę się już doczekać, ring wszystko zweryfikuje - dodał Sulęcki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 02-06-2022 13:47:21 
Co on bierze :D Ma mocną rękę co pokazuje ilość walk wygrana przez KO. Pewnie dużo ćwiczył u Andrzeja blokowania ciosów twarzą, stąd "wydaje" mu się, słowo klucz, że jest gotowy. Charlo to nie jest dla mnie nie wiadomo jaki wielki mistrz, jednak mistrz, za piękne oczy nim nie został. Walka wcale nie musi być krótka, twierdzenie, że jest gotowy też nie dziwi, bo jak nie teraz to kiedy, przecież nie powie, dobra, zaklepali mi walkę z Charlo, kasa się zgadza, jadę przyjąć na klatę i nawet przegrany jestem wygrany... Coś mówić musi, ale darowałby sobie już te gadki o silnej prawej ręce, chyba, że jest używana do czegoś innego w czym jest rzeczywiście silna ;) np do odkręcania słoików :P
 Autor komentarza: Grzanaaa
Data: 02-06-2022 15:26:01 
Jak dla mnie Maciek jedzie tylko i wyłącznie po wypłatę i wpierdol. Za długa przerwa, brak walk na najwyższym poziomie (jedna walka z Jacobsem nic tu nie zmienia, - a tu i tak zasługa Ś.P. Pana Gmitruka, o Andrade nie wspominam). Ta prawa ręka może być silna od ubijania kotletów na gówno galach w Polsce. Charlo to nie ta liga, także życzę powodzenia ale nie wróżę zwycięstwa.
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 02-06-2022 21:05:17 
Ja bym chciał zobaczyć Sulęckiego z Derewianczenką, ciekawe jakby Siergiej go rozmontował na czynniki pierwsze ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.