SULĘCKI: WYKORZYSTAM JEGO BŁĘDY - CHARLO: TO WARTOŚCIOWY RYWAL

Maciej Sulęcki (30-2, 11 KO) i Jermall Charlo (32-0, 22 KO) przerwali na moment przygotowania, by wziąć udział w wirtualnej konferencji prasowej promującej ich walkę 18 czerwca w Houston.

- To będzie świetny wieczór boksu. Sulęcki może nie jest znany szerszej publiczności, bo to zagraniczny zawodnik, ale to dobry i wartościowy challenger. Rywalizował już z najlepszymi. Tak naprawdę walczę o moje dziedzictwo - mówił obrońca tytułu mistrza świata federacji WBC wagi średniej.

- Charlo popełnia błędy i zamierzam je wykorzystać. Całe sportowe życie marzyłem o tym zielonym pasie i jestem bardziej niż gotowy na tę walkę - stwierdził z kolei polski pretendent.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 02-06-2022 12:52:22 
Taki jeden łysy z wagi ciężkiej, później cruiser i później znów ciężkiej też o takim marzył, może tak jak jak on Sulęcki też ma jakiegoś znajomego bąbla, który by mu taki namalował :)
 Autor komentarza: PitersonJ
Data: 02-06-2022 18:56:28 
Chyba cruiser, później ciężki, później znowu cruiser
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 02-06-2022 20:52:10 
@PitersonJ zapomniałem o jego "karierze" przed więzieniem, mój błąd, a ostatecznie myślałem, że z Różańskim to było w ciężkiej. Teraz już nie wiem, ale obojętnie, nie interesuje mnie ta osoba, ważne, że wiem, że dostał w trąbę i po temacie ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.