WALCZĄ O WALKĘ Z BIWOŁEM

Ustawia się kolejka chętnych do Dmitrija Biwoła (20-0, 11 KO). Wiadomo, że Rosjanin ma już plany na pierwszą połowę przyszłego roku. W maju 2023 ma dać rewanż Canelo, wcześniej jednak stoczy jeszcze jedną walkę. Z kim? Stąd ta kolejka.

Poskromiony Saul Alvarez (57-2-2, 39 KO) wybrał dopełnienie trylogii z Giennadijem Gołowkinem w połowie września. Dopiero za jedenaście miesięcy wyjdzie do Rosjanina po raz drugi. A ten kolejną walkę stoczy prawdopodobnie w październiku.

Joe Smith Jr (28-3, 22 KO) ma przed sobą bardzo trudną unifikację z Arturem Beterbijewem (17-0, 17 KO). Ale już zapowiedział, że po tym jak pokona Rosjanina 18 czerwca i pozbiera trzy pasy wagi półciężkiej, w kolejnej walce wyjdzie do Biwoła w pełnej unifikacji.

- Na pewno nie wybiegamy za bardzo myślami poza Beterbijewa. Ale Joe go pokona i w następnej walce będziemy chcieli Biwoła. Pieniądze to jedno, a duma i spuścizna to drugie. Joe bardzo chce się mu zrewanżować - mówi Joe DeGuardia, promotor Smitha.

Inaczej sprawy i przyszłość Biwoła widzi Eddie Hearn, który promował jego pierwszą walkę z Canelo i będzie promował drugą. On chętnie wystawiłby naprzeciw Rosjanina Joshuę Buatsiego (16-0, 13 KO). To może okazać się o tyle łatwiejsze do zrobienia, że Buatsi to obowiązkowy pretendent do tronu WBA wagi półciężkiej, na którym zasiada Biwoł.

- Biwoł ma dobrą pozycję wyjściową, może przebierać w ofertach, ale my bardzo chętnie wystawimy na niego Buatsiego. Taki pojedynek mógłby odbyć się na przełomie września i października. Buatsi i jego trenerzy są na tak - zapowiada Hearn.

DMITRIJ BIWOŁ: SERWIS SPECJALNY >>>

Biwoł póki co milczy, choć po wielkim zwycięstwie nad Canelo przyznał, iż najchętniej pozbierałby pozostałe pasy na granicy 79,4 kilograma.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 01-06-2022 19:14:46 
Bivol vs Buatsi
Smith vs Betrbijew, a Calluma Smitha zobaczyłbym z Yarde.
Do tego Ramirez mógłby na przykład wziąć starego ale jarego Pascalla. I plan na ten rok w 175 zaplanowany..
 Autor komentarza: Flakon
Data: 01-06-2022 19:29:29 
Ciekawie zrobiło się w półciężkiej, dawno nie było tam tylu dobrych zawodników w jednym czasie.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 01-06-2022 19:56:30 
Powinni zrobić unifikację. PRzecież to około 1,5 miesiąca jeśli chodzi o datę walki Canelo-bviol i Smitch-Beterbiev. Spokojnie na październik możnaby zrobić unifikację, a tak pewnie we wrześniu Biwoł zawalczy z Buatsim, zwycięzca Beterbiev vs Smith też coś tam będzie miał i nici z tego wszystkiego.
 Autor komentarza: mchy
Data: 01-06-2022 19:57:33 
Buatsi, Beterbijew, Alvarez. Taka kolejna - jestem przekonany co do dwóch zwycięstw Biwoła, Beterbijewa raczej też ogra, bo temu parametry powoli już spadają.
 Autor komentarza: mchy
Data: 01-06-2022 19:57:44 
Taka kolejność*
 Autor komentarza: hms
Data: 01-06-2022 20:02:53 
Jesienią Biwoł-Ramirez i Beterbijew-Yarde, początkiem przyszłego roku unifikacja. Buatsi w międzyczasie może zawalczyć z Callumem Smithem
 Autor komentarza: Olimp85
Data: 01-06-2022 22:13:52 
Wydaje mi się że Eddie wolałby żeby Biwoł przegrał następną walkę po to żeby nie było rewanżu z rudym bo przy stylu ruska Canelo może polec drugi raz i jego gwiazda częściowo zgaśnie.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 01-06-2022 22:21:25 
Już kiedyś wklejałem, ale o odbiorze Beterbijewa (i trochę Biwoła) dla mnie super świadczy ten cytat z V Huntera jak się wypowiadał po ostatniej walce Buatsiego, o widokach dla Buatsiego:

"“Bivol does some things I think that we should work on some more.
“Make him just complete – give him the opportunity to win a belt and keep a belt, not just fight for the belt, then go back down.
“Win a belt, then keep a belt.”

At this point Hearn added: “Cor, Beterbiev’s a great fight as well. War.”

There was an awkward silence for a few seconds as Hunter stared at Hearn and then replied: “Why? Do you wanna have brain damage?”""
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.