DONAIRE O REWANŻU Z INOUE: TERAZ JESTEM INNYM ZAWODNIKIEM

W najbliższy wtorek, 7 czerwca w Saitamie mistrz świata WBC wagi koguciej Nonito Donaire (42-6, 28 KO) stoczy rewanż z mistrzem IBF i WBA Naoyą Inoue (22-0, 19 KO). Japończyk wygrał pierwszą, wspaniałą bitwę z Filipińczykiem w finale turnieju WBSS w 2019 roku. Teraz jednak Nonito twierdzi, że odnalazł nową motywację i determinację.

- Byłem w pierwszej walce zraniony, bo Inoue umie mocno uderzyć, ale moje serce jest mocniejsze niż jego ciosy. Teraz jestem zresztą po prostu innym zawodnikiem, mam inną mentalność. Jestem gotowy na bardzo wiele, by wygrać - powiedział Donaire, który od czasu porażki z Japończykiem wygrał przed czasem dwie bardzo ważne walki: pojedynek z mistrzem świata Nordine Oubaalim i walkę z młodym rodakiem, Reymartem Gaballo.

- Po pierwszej walce z Inoue przyszło przebudzenie, zadałem sobie pytanie o to, co robiłem przez ostatnie lata. Po prostu dryfowałem, płynąłem z prądem. Ale zdołałem się przebudzić i od tego czasu trenuję bardzo ciężko. Jestem przekonany, że pokonam Inoue. To kwestia nastawienia mentalnego - dodał Filipińczyk, który zdobywał tytuły mistrzowskie w czterech kategoriach wagowych.

- Za pierwszym razem chciałem po prostu zepchnąć Inoue do obrony i wciągnąć w bójkę, teraz mam cały zestaw różnych strategii - podsumował temat legendarny "Błysk".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 01-06-2022 18:59:12 
Uwielbiam Nonito, ale mimo że obecnie przeżywa drugą młodość, walczy z gościem w absolutnym prime. W pierwszym pojedynku Donaire pokazał ogromną klasę. Przetestował Inoue pod kątem twardości szczęki i dał wraz z nim jedną z najlepszych walk 2019 roku, o ile nie najlepszą. Lepszy jednak nie będzie, to 40 latek, jak na koguta to wiek mocno zaawansowany. Pozostaje mu oczywiście szansa punchera, lewy filipino wciąz może skosić każdego. Myśle jednak że Donaire będzie groźnny do połowy walki, a potem japończyk zacznie przełamywać flasha i gdzieś koło 10 rundy, walka się skończy. Serduchem za Nonito, rozum podpowiada Inoue TKO
 Autor komentarza: Flakon
Data: 01-06-2022 19:45:33 
Podobno zmienił orientacje dlatego jest inny.
 Autor komentarza: Glacenemenes
Data: 02-06-2022 12:22:02 
Może jeszcze być tak że Nonitek zaskoczy wszystkich .
Filipince dobrze się trzymają
Truman się zdziwił w walce z Mannym może i Inoue chapnąć

Ale zajebiście że są takie walki ,niedługo Haney vs Kambosos nie ma nudy
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.