FELIX CASH: SZEREMETA JEST TWARDY, TO BĘDZIE BARDZO DOBRA WALKA

9 lipca w Londynie - być może na gali Dereck Chisora vs Adam Kownacki - może dojść do walki byłego mistrza Europy wagi średniej, Kamila Szeremety (22-2-1, 6 KO) z Brytyjczykiem Felixem Cashem (15-0, 10 KO). Dziś Cash chwalił Polaka i jego osiągnięcia, przedstawiając przy tym plany na przyszłość i wspominając trudną przeszłość.

KAMIL SZEREMETA OTWARTY NA PROPOZYCJĘ FELIXA CASHA >>>

- Jeżeli dojdzie do walki z Szeremetą, to będzie bardzo dobry pojedynek. Polak jest twardy, bił się z Gołowkinem i Munguią i nie pękał. Te walki to jego jedyne porażki. W przyszłym tygodniu będę wiedział więcej na temat szczegółów tego pojedynku. Konfrontacja z Szeremetą to dla mnie odpowiedni krok, on rywalizował z zawodnikami na światowym poziomie, a ja chcę się tam dostać - powiedział Cash, który w swojej ostatniej dotychczas walce pokonał w lutym tego roku Magomeda Madijewa jednogłośnie na punkty, choć leżał dwukrotnie na deskach

- (...) Poza tym chcę walczyć z Chrisem Eubankiem Juniorem i go wyjaśnić. Miałem w zeszłym roku bardzo trudny okres, przeszedłem przez rozwód i nie widziałem przez długi czas swoich dzieci. Potem mój kuzyn zginął w wypadku samochodowym. Ciężko to przeżyłem, zacząłem pić i strasznie utyłem. Myślałem, że już nigdy nie będę walczył. Teraz jednak jestem w dobrym miejscu - dodał bokser z Wokingham.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.