CZTERY WIELKIE LEGENDY TYPUJĄ WYNIK WALKI DAVIS vs ROMERO

Roy Jones Jr, Oscar De La Hoya, Shane Mosley i Fernando Vargas - te cztery wielkie legendy boksu zabrały głos na temat jutrzejszego hitu, czyli walki Gervonta Davis vs Rolando Romero o pas mistrza świata WBA Regular wagi lekkiej.

Roy Jones Jr (były zawodowy mistrz świata czterech kategorii): doświadczenie Davisa przeważy. "Tank" rozpracuje mocno bijącego Romero i go załatwi, wykona swoją robotę.

Oscar De La Hoya (złoty medalista olimpijski z Barcelony i były zawodowy mistrz świata sześciu kategorii): obaj mają tyle mocy w pięści, że... Ten, kto pierwszy trafi prawdziwą bombą, wygra. Obaj potrafią walczyć, ale "Tank" jest bardziej zwarty, jest artystą nokautu. Może nie będzie dominował, ale ma duże szanse, żeby wykorzystać błędy Romero. Choć trzeba przyznać, że "Rolly" to dobry zawodnik, moim zdaniem lepszy niż np. mój dawny rywal Ricardo Mayorga.

Shane Mosley (były zawodowy mistrz świata trzech kategorii): jeżeli "Rolly" Romero wygra, to przed czasem na początku walki, powiedzmy, że do końca trzeciej rundy. Ale "Tank" Davis jest doświadczony i umie bić ciosy z luzu. Może wygrać zarówno w początkowych, jak i w późniejszych rundach.

Fernando Vargas (były zawodowy mistrz świata): moim zdaniem walka będzie jednostronna. "Rolly" dużo gada i walka dobrze się sprzeda, ale nie skończy się dla Romero dobrze.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Sambor
Data: 27-05-2022 18:40:54 
Davis na punkty po wale
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.