MISTRZOSTWA EUROPY: KOLEJNA PORAŻKA

Trzy walki i trzy porażki - oto dotychczasowy bilans walk polskich pięściarzy na Mistrzostwach Europy. Dziś z turnieju odpadł Daniel Piotrowski (-71kg).

Irlandczyk Luke Maguire pokonał naszego reprezentanta jednogłośnym werdyktem sędziów. Punktacja nie pozostawia wątpliwości - 25:30 i czterokrotnie 27:30. Wczoraj z turniejem pożegnali się Bartosz Gołębiewski (-75kg) oraz Mateusz Goiński (-80kg). Ich walki prezentowaliśmy na naszym kanale YT.

Jutro w Erywaniu o fazę ćwierćfinałową powalczą Paweł Brach (-57kg), Jarosław Iwanow (-60kg) i Tomasz Niedźwiecki (-86kg).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: PajkicOpowiadal
Data: 24-05-2022 14:59:44 
Jestesmy z Wami!! Polacy jestesmy z Wami!!!! Jeeeeeesssstessssmyyyyyyyy z Waaaaammmmmmiiiiiii POOOOOLLLLLLAAACCCCYYYYYYY jeeeeeestessmyyyy z waaaaaaamiii!!
 Autor komentarza: BMWm5
Data: 24-05-2022 18:25:48 
Szanowna REDAKCJO,
@Furmi,

jak długo tolerować będziecie takie syf i pierdolnik jaki robi na Waszej stronie (jak się wydaje) jeden człowiek?

Śledzę Was dobrych kilka lat, chioć niewiele się udzielam. Uwielbiam czytać komentarze ludzi, którzy prezentują różne punkty widzenia i mają ciakwe argumenty do wymiany. Niejednokrotnie to po to tutaj zaglądam, nie brakuje nam pasjonatów. Nawet jak się ludzie ze sobą nie zgadzają - rzeczowa dyskusja, czasem mocniejsza, ale jest zawsze doceniona.

Niestety jednak, to co się tutaj dzieje ostatnimi czasy, ZRAŻA MNIE DO WAS i do do swoich przyzwyczajeń, których nabrałem i z którymi cięzko mi się rozstać.

Słowo daję zróbcie tutaj porządek bo się odechciewa. Tak ciężko jest zablokować użytkownika po adresie IP? Czy tak cieżko jest w obecnych czasach chwytać prostym botem posty trolli? Albo zablokwoać możliwość dodawania psotów jeden po drugim? Albo moderować tą sekcję i usuwać komentarze nic nie wnoszące do tematu bądź zwyczajnie obraźliwe? Wszędzie sobie z tym radzą, a tutaj - anarachia!
Szczycicie się być bokserską stroną numer jeden w Polsce, a CHUJ JEDEN WIE ilu straciliście czytelników przez jednego czy dwóch debili - którzy się pewnie zaśmieją czytając mój post.
Intencjonalnie dodaję komentarz pod najświeższym postem, liczę że zostanie zauważony - bo z pewnością nie jestem odosobniony w swoich spostrzeżeniach. Obecny stan nie wpływa na poprawę zasięgów.
Wstydźcie się za swoje niedbalstwo.

Liczę również na jakąś odpowiedź i stanowisko we wspomnianej sprawie. A jeżeli uważacie że losowy user, jak ja, nie jest godny uwagi moderatorów i administratorów, to trwale zbanujcie moje konto.


Michał.
 Autor komentarza: oscardelaroger
Data: 24-05-2022 21:27:24 
Nie widać u Polaków jak narazie wiary w zwycięstwo
 Autor komentarza: Clevland
Data: 24-05-2022 21:36:31 
@BMWm5

Niestety w kwestii komentowania nic w silniku strony się nie zmieniło.
Kiedyś jeszcze była moderacja - kiedyś dostałem bodaj ostrzeżenie bodaj za link do strony innego portalu bokserskiego.
Obecnie rażą mnie niektóre komentarze.
Przecież automat może cenzurować po słowach kluczowych i blokować po IP.

Kiedyś pisałem aby redakcja wprowadziło dodawanie plusów i minusów do komentarzy...
No ale nic się nie zmieniło.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.