SPÓR O POSTAWĘ BALSKIEGO - MISZKIŃ: PRZEGRAŁ NA WŁASNE ŻYCZENIE

Adam Balski (16-2, 9 KO) miał Alena Babicia (11-0, 10 KO) na deskach już w piętnastej sekundzie, a w ostatniej rundzie znów "podłączonego". Mimo tego zasłużenie na punkty wygrał Chorwat. Jak więc odebrać postawę Polaka? Różną optykę mają Maciej Miszkiń i Maciej Sulęcki, którzy wymienili po kilka zdań w mediach społecznościowych.

"Balski wygrał pierwszą rundę 10:8, piątą i dziesiątą. Dziewiąte stracie też powinien wygrać, ale po angielsku odebrali mu punkt. Przegrał jednak na własne życzenie, bo zamiast dobić nieżyjącego rywala, zaczął punktować lewym. Przypomina się od razu walka Gołota vs Ruiz i ten sam błąd" - napisał Maciej Miszkiń.

"Przegrał na własne życzenie? Pseudoeksperckie gadanie. Po tylu przyjętych bombach, po takiej wojnie, walczy się już na instynktach. Chłop zostawił całe serce w ringu, a ty pierniczysz, że przegrał na własne życzenie, bo pod koniec walki nie poszedł na całość mając łeb jak balon? Fajnie" - odpowiedział mu Maciej Sulęcki.

"Miał szansę wygrać, a tak jest ładna przegrana. Walka dobra, ale Babić to nie jest mistrz świata. Do dziesiątej rundy wychodził bardziej nieprzytomny niż Adam. Nikt mu serca nie zabiera, ale zdrowia stracił sporo, a zysk nieduży w stosunku do tego co mogło być" - ripostował Miszkiń.

"Miał szanse wygrać, ale mówienie, że przegrał na własne życzenie w tej sytuacji jest kompletną bzdurą. Adam mistrzem świata nie jest, faworytem tez nie był i tak jak piszę, jak się dostanie tyle w łeb, optyka się zmienia i nie myślisz jak my teraz przed klawiaturą" - stwierdził Sulęcki.

"Moim zdaniem w dziesiątej rundzie popełnił duży błąd taktyczny. Bił się całą walkę, a kiedy najbardziej tego potrzebował, zaczął boksować asekuracyjnie. Niezrozumiałe zachowanie, które odbije się na nim, nie na mnie. Ja żałuję, bo stawiałem akurat na niego. Jestem od pisania, on od boksu" - kontynuował Miszkiń.

"Zawsze można być lepszym. Moim zdaniem w ewentualnym rewanżu Adam może być lepszy, bo widać u niego potencjał, Babić nie zmieni nic" - zakończył Sulęcki.

Przypomnijmy, że Babić wygrał na kartach sędziów 95:93 i dwukrotnie 97:91. Tym samym Chorwat zapewnił sobie walkę o mistrzostwo świata federacji WBC kategorii bridger.

Swoją drogą kilkadziesiąt godzin przed pojedynkiem w Londynie porozmawialiśmy z Maćkiem Miszkiniem. Możecie sprawdzić, jak my wyobrażaliśmy sobie tę walkę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: sekundant
Data: 22-05-2022 18:41:03 
Nie brylujcie Macieju, bo w przeciwieństwie do Balskiego nie masz pan ani jednej walki godnej zapamiętania, a światowe ringi najbliżej widziałeś z trybun.
Balski od początku miał pod górę. Krótkie przygotowania, a na dodatek bił się z gościem który przed chwilą był w hw. W ringu widać było tę różnicę, a mimo tego posadził gościa na dupie i spokojnie może wracać do kraju z podniesioną głową.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 22-05-2022 18:46:00 
Adam nie miał paliwa na pełną rundę tym bardziej na końcu walki.
Mógł pójść jak po swoje, wystrzelać się i byłoby po Adamie.
Oczywiście mógł próbować ciosów na dół jako znyłka i wychodzić ma górę.
Tyle że po tylu ciosach to on nie bardzo wiedział co i jak.

Miszkin przesadził z tą oceną, szczególnie że Babić nie głaszcze i miał dobrą kondycję.
Może Miszkin wróci do swoich przegranych walk…
 Autor komentarza: khorne
Data: 22-05-2022 18:52:45 
Clevland, zauważ, że Miszkiń podaje argument jakiejś patologii taktycznej z 10tej rundy. Naprawdę uważasz, że się tutaj myli? Przecież 10ta runda w jego wykonaniu to totalny antywzorzec zachowania pięściarza w takiej sytuacji z rywalem ledwo stojącym na nogach.
Jak rzadko się zgadzam tutaj z MM, tak tutaj ma niestety rację. Ładna przegrana jest dalej przegraną. W normalnych okolicznościach nie miałbym pretensji, ale tutaj walka naprawdę była do wygrania.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 22-05-2022 18:53:53 
Striczu ma rację rewanż byłby jak najbardziej wskazany, najlepiej z odpowiednim czasem na przygotowanie dla Balskiego. Jednak Edziu z Babiczem by spieniali, Babicz to tylko koks i nieczyste zagrywki jak wybór przeciwników bez pełnego obozu, szkoła Edzia szachraja
 Autor komentarza: sekundant
Data: 22-05-2022 19:00:22 
Odjęty punkt to nie był przypadek. Chorwat zyskał dodatkowe sekundy, a Balski stracił pewność czy można iść na hura. Zmęczenia też nie da się zbagatelizować bo walka była dla naszego bardzo trudna. Niepełny obóz też swoje zrobił.
Lepsze takie ładne przegrane niż przygrane w stylu Głowackiego czy Cieślaka. Był czas aby przyzwyczaić się, że nasi jeżdżą za granicę zarobić i najczęściej wracają przegrani. Jak pojawi się ktoś, w kim rzeczywiście można pokładać nadzieje to i oczekiwania się zmienią.
 Autor komentarza: Smith
Data: 22-05-2022 19:08:39 
Emocji nie brakowało ale boksersko było słabiutko.
Babić: już w jego poprzedniej walce mówiłem o nim "kołek" i "łorcyk"Teraz muszę jednak zacytować klasyka ( Floyd Sr): Babić to jaskiniowiec, sygnalizowane, prymitywne cepo-sierpy, na 4 sekundy przed ciosem było wiadomo, co zada, głównie prawy cep spod budki z piwem w Trogirze.Wszyscy na świecie wiedzieli jaki cios poleci ale Balski nie wiedział...Nie odmawiam ciągu do przodu, siły, serducha etc, ale Butterbean już przetarł te szlaki i KAŻDY na tym poziomie powinien wiedzieć co zrobić...
I tu płynnie przechodzę do: Adam Balski.
Serducho było, dokonał najwięcej niż dotychczasowi rywale Chorwata ale to chyba mu podświadomie wystarczyło.
Brał 90% cepów na gardę, część ją przebijała.Dlaczego nie balansował, dlaczego tak mało kontrował?
Babić był spokojnie do zrobienia wczoraj, ale minimalizm wziął górę, Balski miał w dupie to co Liczik do niego mówił w przerwach i potem co krzyczał podczas rund.
Jak można było nie widzieć tych prawych cepów skoro przed ich zadaniem Babić skręcał się z prawą ręką z tyłu???
Pierwszy średnio techniczny przeciwnik rozjebie go na strzępy, szkoda że nie Balski wczoraj.
Czekam co powie jutro Pindera/Borek itd, mam nadzieję, że lizanie po fiutach skończy się jutro
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 22-05-2022 19:15:45 
Oba stanowiska nieco zrozumiałe ale 10 x bardziej przychylam się do Sulęckiego...

Nie wygrał bo coś... A może spojrzeć bardziej krytycznie. Oprócz nieco szczęśliwego nokdaunu z 1 rundy to gdzie była przewaga Balskiego?? W 9 rundzie to wg mojej optyki on miał mega fart a nie mega pech bo złapał gościa którego ciało odpuściło już walkę i obronę i ostro go tym ciosem na granicy zamroczył.

Nie zdołał dokończyć dzieła bo Babic ładnie się pozbierał i sam solidnie go zamroczył w tej 10 rundzie.

Ogólnie to Balski pokazał się naprawdę nieźle. Wydawać by się mogło że na tle takiego prymitywa powinien lepiej sobie radzić technicznie ale umówmy się- Balski to żaden wirtuoz. To średniak którego wyjaśnił bezjajeczny od zawsze Masternak.

I twarz Adama jasno pokazuje kto ma więcej racji w tym sporze. Facet wygląda jakby wpadł pod pociąg. Ze 2-3 razy był solidnie zamroczony. To naprawdę nie jest takie hop siup wygrać w takim momencie bo się udało szczęścliwie kogoś przymroczyć tuż przed przerwą. Miszkin to mega stronniczy i oderwany od rzeczywistości gostek jest.
 Autor komentarza: Sambor
Data: 22-05-2022 19:22:12 
Miszkin ma racje Balski jakby poszed na całej kurwie to by ruska dojechał choć dobra bitka była i tak
 Autor komentarza: Ogar
Data: 22-05-2022 19:25:00 
Jest batman? Bo już nie mam się z kim napierdalać...
 Autor komentarza: Ogar
Data: 22-05-2022 19:28:36 
Oglądałem wywiad z Balskim przed walką gdzie mówił, że z Babicem najważniejsze jest to, żeby nie stać na linach i w ogóle nie czuć lin na plecach. I co? Przez większość walki stał na linach, bo on jest Muhammad Ali. To się nie mogło udać walcząc w taki sposób. A najlepsze jest to, że niewiele brakowało aby się udało. To pokazuje jakim prymitywem jest Babic. Cieślak zrobiłby mu w dupie gulasz angielski.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 22-05-2022 20:00:01 
Balski nie miał pełnego obozu, sparingpartnerów takich jak jaskiniowiec.
Czyli kogoś kto zbierze od Balskiego ale będzie wywoływał presje.

Stał na linach bo mu nogi odcinało.
Mógł balansować ale na boki by nie uciekł bo nie miał paliwa.


Do Balskiego można mieć pretensje, gdyby był w pełni przygotowany!
 Autor komentarza: Hugo
Data: 22-05-2022 20:04:07 
Racja, jak zwykle tkwi pośrodku, ale bliższy prawdy jest Sulęcki. Szansa na wygraną przez nokaut w 10 rundzie była, ale nie była to szansa stuprocentowa, ale najwyżej na 30%. Do powalenia Babicia był potrzebny nie jeden cios, ale kilka, a Chorwat też by oddawał. Trzeba wziąć przy tym pod uwagę, w jakim stanie był wtedy Balski. Przecież on został w poprzednich rundach (zwłaszcza w 7 lub 8) dosłownie zmasakrowany. Na jego twarzy trudno byłoby znaleźć ze 2 centymetry kwadratowe przy kupie bez śladów po uderzeniach. Więc ja się nie dziwie, że wolał sobie poskakać, nie będąc szczególnie gonionym przez Babicia. Walka była do wygrania przy porządnym przygotowaniu do niej, a w wywiadzie z Miszkiniem słyszymy 3 razy, że takiego przygotowania nie było.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 22-05-2022 20:14:37 
"Bił się całą walkę, a kiedy najbardziej tego potrzebował, zaczął boksować asekuracyjnie."

Ewidentny błąd w rozumowaniu Miszkinia. Balski bił się całą walkę nie dlatego, że tak chciał, tylko dlatego, że Babić to na nim wymuszał swoimi wściekłymi atakami. A gdy osłabiony Chorwat spuścił nieco z tonu, Balski wreszcie mógł w ostatniej rundzie boksować, tak jak chciał czyli obijając rywala z dystansu.
 Autor komentarza: Pismen
Data: 22-05-2022 20:39:05 
@Hugo
Czyli przegrał na własne życzenie bo przez cała walkę to był ten moment gdzie nie powinien tego robić, nawet jeśli w końcu mógł.
Ogólnie to uważam, że Balskiemu brakuje od zawsze inteligencji ringowej i dlatego zachowuje się w ringu nieadekwatnie do sytuacji. Jest całkiem dobry technicznie jeśli chce, jest utalentowany ruchowo. Ale preferuje cepeliade bo mentalnie nie jest wstanie prowadzić bardziej wyrafinowanej strategicznie walki
 Autor komentarza: Ogar
Data: 22-05-2022 20:49:20 
marcinm do loda kurwo siadaj.
 Autor komentarza: Smith
Data: 22-05-2022 21:01:11 
Proponuję nie pompować się tą "szansą" w 10 rundzie, przecież Balski ewidentnie uderzył po gongu w 9 rundzie.
Stąd "wygrywanie" w ten sposób to byłby po prostu chlew niegodny sportowca.

Miał nie walczyć przy linach - stał przy nich 80% walki.
Miał balansować - łapał na blok i trochę na twarz , co widać na zdjęciach po walce.
Nogi to kloce, podkłady kolejowe, przyspawane do podłoża.
Gdyby powyższe było wdrożone, Babić prułby cepami powietrze, od 5 rundy oddychałby rękawami a potem w 7-8 odłożyłby łyżkę.
Tymczasem były emocje ale boksu malutko, szkoda, może rewanż? Może faktycznie jak się w 100% przygotuje to coś z tego będzie.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 22-05-2022 21:11:05 
marcinm ty moja mała dziwko pamiętliwy jestem w chuj więc naucz się dobrze ciągnąć dziwko.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 22-05-2022 21:27:17 
https://youtu.be/SBK6cS74PI0?t=42
 Autor komentarza: Hugo
Data: 22-05-2022 21:40:45 
@Smith
Co do ciosu w 9 rundzie zdania na zagranicznych forach są podzielone, czy był wyprowadzony równo z gongiem, czy po gongu. Nie wyglądało to na celowy faul.
Walczył przy linach, bo musiał. Wynikało to z przewagi fizycznej Babicia, który jest silnym jak tur osiłkiem i Balskiego do tych lin dociskał.
Balansować Balski za bardzo nie potrafi. Miał krótki kontakt z amatorskim boksem, więc się nie nauczył.
Nogi Balskiego są w porządku, co było widać w tych momentach, gdy obskakiwał Babicia. "Przyspawanie" przy linach wynikało z nie dostatecznego przygotowania kondycyjnego. Do tego brak dobrego balansu i brak umiejętności klinczu obronnego powodowały, że z biegiem rund coraz bardziej obrywał.
@Pismen
Z Babiciem bardziej wyrafinowani technicznie od Balskiego bokserzy (Winters, Kennedy, Molina) rozpaczliwie walczyli o przetrwanie i padali w 2-3 rundzie. Babić jest nisko oceniany ze względu na kiepską technikę, ale nikt nie zauważa, że takiego silnego dzika to ze świecą szukać na ringach świata. On tą siłą nadrabia inne braki. W walce z Rivasem byłby dla mnie faworytem i ma nadzieję, że do takiej walki dojdzie.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 22-05-2022 21:52:16 
Dokładnie to samo napisałem o tym machaniem lewym w 10 rundzie. Wychodzisz do ostatniej rundy, przeciwnik oszołomiony, tobie odbierają punkt, wiesz, ze na pkt tego nie wygrasz, przez pół walki wchodziłeś w bitkę, teraz masz chłopa ma widelcu, ostatnia szanse albo przejebiesz. W takiej sytuacji idziesz na całość, a Balski to nie jest jakaś miękka faja, ma charakter, powinien pójść po swoje.
A tak dał dojść Chorwatowi do siebie, pewnie paliwa zabrakło, ale to była duuuza szansa na ładna niespodziankę, dobry zarobek za rewanż, szkoda, bo mógł to wygrać.
 Autor komentarza: Flakon
Data: 22-05-2022 23:08:26 
Miszkin wielki ekspert ale jakie on ma walki na rozkładzie, a jakie Balski i Sulecki...
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 23-05-2022 00:38:10 
Wiele osób się tu bardzo zapędziło z nadziejami i szansami Balskiego i teraz w rozgoryczeniu po porażce nadal nie jest w stanie trzeźwo ocenić tej walki.
Generalnie najbardziej zgadzam się z BD i Hugo. Popatrzmy sobie, jak po walce wyglądał Babic a jak Balski, to raz. Dwa "Z Babiciem bardziej wyrafinowani technicznie od Balskiego bokserzy (Winters, Kennedy, Molina) rozpaczliwie walczyli o przetrwanie i padali w 2-3 rundzie. Babić jest nisko oceniany ze względu na kiepską technikę, ale nikt nie zauważa, że takiego silnego dzika to ze świecą szukać na ringach świata."
I trzy, Balski jest po prostu bardzo średnim bokserem. Jego odbiór jest zbudowany chyba na tym, że 'fajnie się pokazał z Masternakiem', w co nie mogłem uwierzyc jak tu czytałem. Z Masternakiem Balski pokazał to co z babicem, czyli twardy łeb i nic poza tym.

Co do ciosu po gongu, jak się bije po gongu, to odjęcie pkt jest normalne i zasłużone. Ale Babic w pewnym sensie też na tego strzała zasłużył. Jest taka podstawowa bokserska zasada: "protect yourself at all times".
 Autor komentarza: Clevland
Data: 23-05-2022 08:16:05 
Balski nie był przygotowany na pełne rundy!
On walczył o przetrwanie na linach, bo po prostu nie miał już nóg.

Jego narożnik wiedział, że jak pójdzie po wszystko na początku ostatniej rundy to w razie czego nie przetrwa do jej końca.
Czyli postawi na szali swoje zdrowie...
Babić to nie Master który sobie pyka, zada jakiś mocny cios. Babić bił ile mógł i ma siłę.

Nie wiem czy widzieliście że Balski pod sam koniec walki zebrał czyściocha na szczękę.
Gdyby ruszył na Babicia na początku 10 rundy i to się nie udało to taki cios mógłby polecieć w połowie ostatniej rundy a później kolejne które mogłyby się skończyć ciężkim k.o.
 Autor komentarza: babyfat
Data: 23-05-2022 08:36:25 
Jak dla mnie to i Sulęcki ma rację i Myszkin ma rację. Cała walka bloki i bijatyka, a na koniec jak dostał szanse od losu 1/1 000 000, to zamiast iść na dziką wymianę i przełamać to dystans i prosty. Opuchnięty łeb? Może, ale raz to podkreślamy twardy łeb, a w ostatnich 3 minutach, okazuje się że spuchł? Hmm Nie wiem co Balski miał w głowie, ale wiem co jego trener miał krzyczeć z narożnika. Myślę, że Adam obejrzy walkę na spokojnie i dojdzie do słusznego wniosku, że pojawiła się szansa której nie wykorzystał. Mogło się nie udać, ale trzeba było próbować. Szkoda samego Adama, bo po tej wygranej dostałby wielką szansę.
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 23-05-2022 08:53:44 
Czy Szanowna Redakcja mogłaby uwolnić normalnych użytkowników forum od tego plugawego gnojka ksywka "Ogar"?
 Autor komentarza: babyfat
Data: 23-05-2022 09:11:35 
up

Popieram. W pakiecie dorzucić proszę Ziomusia, bo typ jest również nie do zniesienia na forum i to nie jest tylko moje zdanie :/
 Autor komentarza: Smith
Data: 23-05-2022 09:18:35 
Hugo, nie twierdzę przecież że to był faul intencjonalny, nie - wyniknął z ferworu walki, to było kilka ciosów pod rząd i nie zdążył wyhamować ręki.
Cofałem to kilka razy, cios był po gongu, niestety.
To że Babić natrze jak nosorożec to było wiadomo, on inaczej nie walczy natomiast czekanie na niego przy linach nie jest wyłącznym sposobem na walkę z kimś takim,ba, jest niedopuszczalnym sposobem, Adam mógł przepuszczać ataki na środku ringu jak torreador, byłoby trochę cyrku ale tym szybciej jaskiniowiec się wypompował.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 23-05-2022 10:22:58 
Ignaś pisze o normalnych użytkownikach, zabawne. I drugi lewak, obnoszący się publicznie ze swoim lewactwem, go popiera, to też zabawne. Napije się za was wieczorem.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 23-05-2022 11:04:56 
@Smith

Tak cios po gongu. Poszła kombinacja i Adam jej nie zatrzymał. Nie ma tłumaczenia, nie fair.
Co innego jak by obaj się po gongu bili :-)

"Adam mógł przepuszczać ataki na środku"
Adam przechodził na liny jak nie mógł już uciekać bo mu nogi odmawiały posłuszeństwa.
Efekt braku przygotowań.

Hear myślał że jest dobry matchmaker - wyciągnął Balskiego bo wiedział że jego szanse nie będą dużo, do tego bez przygotowania.
Ale się chłop zdziwił jak po 15 minutach miał swojego podopiecznego na deskach.
 Autor komentarza: Turuu7
Data: 23-05-2022 11:33:28 
Ogladajac to na goraco mialem wrazenie jakby Balski postawil hajs ze przegra i sam niechcial wykonczyc Babica. Babic ledwo doszedl do naroznika i byl naprawde mocno zamroczony nawet po tych dodatkowych sekundach co mu dali. Balski nawet jak obrywal porzadnie to co raz odgryzal sie jakims mocnym cepem, czesto nie celnie ale probowal a tu nagle jak naprzeciwko mial stojace zombie to zaczal latac dookola i punktowac lewym prostym. Chociaz pierwsze 30 sekund tej 10 rundy powienien zaryzykowac i sprobowac kilku cepow, Babic ledwo stal watpie ze by ich uniknal. A tak dal mu dojsc do siebie i jeszcze sam zebral na czajnik. Wiadomo na takim zmeczeniu to inaczej sie mysli ale zabraklo instynktu killera. Taki Chisora ledwo stojac z zamknietymi oczami dobilby tego Babica. To sie ma albo nie a nasi bokserzy malo kiedy to maja.
 Autor komentarza: babyfat
Data: 23-05-2022 11:51:39 
Ogar

"marcinm ty moja mała dziwko pamiętliwy jestem w chuj więc naucz się dobrze ciągnąć dziwko."

A to tylko mały wyrywek Twojej gówniarskiej twórczości tutaj. A pewnie co nie dziele do kościółka w koszulce pamiętamy z kotwicą. Niestety taki to kraj że pełno nienawistnych hipokrytów z krzyżem na szyi. I bądź sobie taki, ale taką literaturę zachowaj dla równie durnych kolegów przy piwie. Oczywiście spijanym zaraz po mszy.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 23-05-2022 12:11:47 
To jest mały wyrywek mojej gówniarskiej twórczości który ty chcesz widzieć. Ja mógłbym teraz wkleić wyrywek użytkownika @marcinm, który nazwał mnie cwelem, ale nie chce mi się szukać. W każdym razie zajmij się własną dupką lewaczku.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 23-05-2022 12:15:30 
Myślę, że właśnie jest tworzony jakiś nowy bokserski mit o totalnie zamroczonym na początku 10 rundy Babiciu, którego wystarczyłoby lekko puknąć, a nakryłby się nogami i został wyniesiony na noszach. On był zamroczony, ale 1,5 minuty wcześniej (choć nie leżał). Potem była przerwa plus sporo czasu na ostrzeżenie Balskiego i Babić był w tym momencie najwyżej lekko osłabiony. Przypomnijcie sobie, jak ciężko powaleni byli Fury w 1 walce z Wilderem, czy Głowacki z Huckiem, a po 10 sekundach całkowicie zdatni do dalszej walki. Być może Balski jabami nawet starał się wybadać, jak naruszony jest jego rywal i z tego badania wyszło mu, że jakiś wariacki atak nie ma sensu, bo Chorwat już doszedł do siebie.
 Autor komentarza: PajkicOpowiadal
Data: 23-05-2022 12:26:54 
Ludziska ... Balski byl tak rozjebany ze po prostu nie mog zrobic tego co powinien. Kazdy z nas w swoim zyciu i na swoim poziomie w jakis sposob nie robi to co powinnismy bo ... po prostu nie mozemy (z wielu powodow) ... Adas dal z siebie wiecej co mozna bylo oczekiwac w tych okolicznosciach. A gdyby ... no gdyby ... gdyby mial czas i warunki na odpowiedznie przygotowanie to byc moze na poczatku tej 10 rundy byl by na tyle mocny i swiadomy ze ujebal by tego Babicza. Ale nie byl. Dlatego ta walke dostal. Bo nie byl gotowy.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 23-05-2022 12:35:03 
MIejcie pretensje do Edka szachraja że nie daje czasu oponentom jego pupilków na pełne przygotowania a nie do Adama
 Autor komentarza: babyfat
Data: 23-05-2022 14:35:43 
Ogar

Piszu mu mailem, albo smsem, telegram wyślij, to nie będę musiał tego gówna czytać ... prawiczku.
 Autor komentarza: VVD
Data: 23-05-2022 14:57:10 
Ja jestem pozytywnie zaskoczony tym jak się Balski zaprezentował, myślałem że będzie tylko tłem i szybko zostanie znokautowany a on dał dobrą walkę tak więc, szacunek jest.
 Autor komentarza: PajkicOpowiadal
Data: 23-05-2022 15:06:37 
babyfat ty gnoju czym ty jestes? zerem. gnojem. wiec morda. widziales co Balski zrobil z twoim faworyzowany Babiczem????
 Autor komentarza: PajkicOpowiadal
Data: 23-05-2022 15:10:33 
masz dwie mordy tu na orgu babyfacie i marcinm ale dostaniesz tylko w jedna morde ciuliku ... zreszta wiemy ze pracujesz dla przedlackiego i cala wasza miernota juz jest rozjebanai na kolanach. chcecie wiecej wpierdolu w morde? wiec was jebiemy ciule. bring it baby fat. czekam na ciebie ciulu.
 Autor komentarza: babyfat
Data: 23-05-2022 15:29:41 
Ziomus vel pajkic

Byś czytał moje wpisy ośle to byś wiedział komu kibicowałem w tej walce, ale nawet to cię przerasta ciulu z jakiejś pipidówy, gdzie nie masz kolegów, a ni dziewczyny.
Cały jebany org obsrany hasłami o kacapach, burgerach i przedlyckich. Ochujeć można, że redakcja toleruje takie chamskie gówno jakiegoś zakompleksionego pryszcza.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 23-05-2022 17:56:28 
Pajkic ostatnio babyfiat jeszcze chciał zagadać pod nickiem flakon. Chyba się gościowi nudzi, bo co rusz harcuje na nowych nickach. Jeszcze mu się uwidziało, że ja i Pajkic to ta sama osoba. Gościu ogólnie jest za miękki, wszędzie płacze i się skarży do Terytorialsów absolutnie taki się nie nadaje
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 24-05-2022 02:44:31 
Sekudnant w wątku Wallin Josua dał całą dokładną receptę jak blokować takie trolle/cwele jak ziomuś/ogar.
 Autor komentarza: Smith
Data: 24-05-2022 16:11:16 
Panowie, proszę się trzymać tematu. Nikomu nie odmawiam pisania ale jak masz zamiar się czochrać jeden z drugim to po prostu spierdalać na ONET i nie robić tu obory.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.