KONFERENCJA W LONDYNIE: SPOKÓJ BALSKIEGO I GROŹBY BABICIA

Już w najbliższą sobotę - na gali Buatsi vs Richards w Londynie - Adam Balski (16-1, 9 KO) zmierzy się z Alenem Babiciem (10-0, 10 KO) w walce o pas WBC Silver wagi bridger. Oto wypowiedzi Polaka i Chorwata z konferencji prasowej.

- Cieszę się, że tutaj walczę, pamiętam, że moi koledzy ostatnio w Wielkiej Brytanii przegrywali, ale przyjechałem po zwycięstwo. Szanuję Alena Babicia, może nie ma wielkiego doświadczenia, jednak cały czas idzie do przodu i lubi się bić - powiedział Balski.

- Nie będę dużo mówił, w sobotę widzimy się w ringu i zobaczymy, kto jest lepszy - dodał Polak.

- Jestem w życiowej formie, trenowałem naprawdę ostro, w przeciwieństwie do treningów przed ostatnimi walkami. Przyzwyczaiłem się za bardzo do nokautów, ale już wróciłem na właściwe tory - powiedział Babić.

- Kiedy ważę mniej, ciężko nokautuję. Będę chciał przejechać się po Balskim. Mogę jutro skończyć jego karierę. Ale to dla niego nie koniec świata, bo będzie mógł powiedzieć, że zrobił mu to Babić. Będzie częścią mojej drogi. Nie mam opinii, po prostu coś mówię i to robię. Walka z Polakiem nie wyjdzie poza trzecią rundę - dodał znany z bezkompromisowego stylu walki chorwacki "Okrutnik".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 19-05-2022 19:10:56 
Babic nie strasz nie strasz
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 19-05-2022 19:11:55 
ale groźną minę robi ten Babic jak to zwykly menel. Pewnie Edziu mógłby wytrzasnąć na pęczki takich jak on, tylko pewnie jest zapotrzebewanie na Chorwata i dlatego w niego inwestuje
 Autor komentarza: Kondec91
Data: 19-05-2022 20:06:31 
Według mnie Babić był najpierw hodowany na walkę z Hrgoviciem, potem może miał być fajnym zapychaczem gal, teraz to już tylko jazda do pierwszej porażki. Ostatnio, gdy Babić chciał pobudził angielskich kibiców, to aż smutno było słuchać tego żałosnego pomruku nibyentuzjazmu.
 Autor komentarza: Minister1989
Data: 19-05-2022 20:26:46 
"będzie mógł powiedzieć, że zrobił mu to Babić", jeeezu co za idiota, wypowiada się jakby był jakiś wielkim mistrzem, mam nadzieję, że mu Adam wpierdo...
 Autor komentarza: Uznam
Data: 19-05-2022 20:32:33 
Balski ma większe umiejętności od nadmuchanego Babica, problemem natomiast może być jego szczęka i musi zachować zimną głowę. Wcale ten Babic nie taki straszny. Trzymam kciuki.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 19-05-2022 20:39:29 
Babic jest śmieszny, oby ADaś dał nauczkę temu napinaczowi
 Autor komentarza: marcinm
Data: 19-05-2022 22:49:36 
Babic chyba mysli, ze w jakis sposob przestraszy Balskiego. Szczerze, ja w to nie wierze. Adam jest grzeczny ale w wywiadach, na pewno nie na ringu. Jestem przekonany ze on łapy na ulicy pozbijał nie raz. Co zreszta pokazuje w ringu jak da sie podpuscic (oby nie dal sie tym razem, zobaczymy). Na pewno obejrze (zwlaszcza, ze suba na DAZN mam oplaconego po starej cenie do 25 maja ;D)
 Autor komentarza: Clevland
Data: 20-05-2022 09:52:45 
Uważam że Babicia można skontrować lub trafić w tempo - jest odsłonięty jak zadaje ciosy.
Do tego nie robi tego za szybko.

Wszystko zależy od Adama.
Liczę że pokaże świetne kombinacje i właśnie będzie chciał "oszukać" Babicia, niż się z nim bić.

A nawet w bójce skupi się na innym celu - np. wątrobie - czy to ciosem na dół czy sierpem.
 Autor komentarza: PajkicOpowiadal
Data: 20-05-2022 15:27:58 
babicz jest caly oblany. Ta walka to jakis zart???
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.