ANDY CRUZ WYPADA, W PIĄTEK DEBIUTUJĄ INNI WIELCY MISTRZOWIE Z KUBY

Andy Cruz wypada z piątkowej gali w Meksyku. Będzie to historyczny wieczór, bo otwiera oficjalnie furtkę najlepszym Kubańczykom do boksu zawodowego. A nie mogli tego robić przez ostatnie 60 lat.

Trzykrotny mistrz świata w boksie olimpijskim (2017, 2019, 2021) i złoty medalista igrzysk w Tokio (2021) ma być kolejną gwiazdą i tak przecież bardzo mocnej wagi lekkiej. Ale w piątek nie zawalczy. Przyczyn nie znamy.

Nie będzie Cruza, będą za to inne wielkie gwiazdy ringów olimpijskich - Arlen Lopez w wadze półciężkiej (79,4kg), Julio La Cruz w cruiser (90,7kg) oraz Roniel Iglesias w junior średniej (69,85kg).

Julio Cesar La Cruz - na zdjęciu, to dwukrotny mistrz olimpijski i pięciokrotny mistrz świata. Arlen Lopez to dwukrotny mistrz olimpijski i mistrz świata. A Roniel Iglesias to również dwukrotny mistrz olimpijski i mistrz świata. Będzie więc co oglądać...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 18-05-2022 01:04:29 
Chciałem napisać że bez A Cruza to już nie to, ale patrząc na te tytuły, to jednak byłoby przegięcie. Ciekawe, gdzie to będzie można obejrzeć...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.