MORRELL JR WYZYWA NA POJEDYNEK BENAVIDEZA

Mistrz świata WBA Regular wagi super średniej David Morrell Jr (6-0, 5 KO) wyzywa na pojedynek byłego mistrza WBC tej kategorii, Davida Benavideza (25-0, 22 KO).

- Kiedy patrzę na kogoś takiego jak David Benavidez, który twierdzi, że jest unikanym zawodnikiem, ale nigdy nie wymienia mojego nazwiska... Sprawdźmy wszystko w walce. Benavidez goni za walką z Canelo, ale wiem, że sprawiłbym Benavidezowi niezapomniane lanie - powiedział Morrell Jr.

- Widziałem w boksie olimpijskim każdy możliwy styl, więc wiem, jak pokonać gościa w stylu Benavideza, który lubi iść do przodu i zrzucać bomby. On świetnie bije mocnymi ciosami i jest prawdziwym wojownikiem, ale nie ma moich umiejętności. Ja mogę z nim walczyć gdziekolwiek i kiedykolwiek, pytanie, czy on tego chce... Chodź do tatusia Davidku! - dodał Kubańczyk, w przeszłości m.in. młodzieżowy mistrz świata w wadze 81 kg z Sankt Petersburga (2016), gdzie w swojej pierwszej walce pokonał Michała Soczyńskiego. 

Przypomnijmy na koniec, że David Benavidez 21 maja zmierzy się z Davidem Lemieux. Czy potem będzie możliwa walka Amerykanina z Morrellem? Dziś bardzo trudno określić, czy w tym roku ich pojedynek jest realny.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 11-05-2022 01:15:31 
Chętnie bym to zobaczył. Morrell to kawał pięściarza
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 11-05-2022 09:35:18 
Dokładnie,
Sam osobiście uważam że Morrell jr. ma większy potencjał niż ten którego wyzywa do pojedynku.. Mam nadzieję że Benavidez po Lemieux przestanie się "wygłupiać" i zacznie się mierzyć z zawodnikami w swoim prime, jak choćby Plant, Charlo czy Andrade. A Morrell jr. spokojnie poczeka na rozwój sytuacji i za dwie, maks trzy walki dołączy do towarzystwa.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 11-05-2022 09:45:37 
W tej kategorii wkrótce w czołówce może się pojawić więcej zdolnych Kubańczyków, w tym boksujący w Polsce Osleys Iglesias i Ihosvany Garcia. To dopiero może być brutalna weryfikacja dotychczasowych asów SMW łącznie z Canelo.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.