WALKA MISTRZOWSKA BRIEDIS vs OPETAIA OSTATECZNIE 2 LIPCA

Dwukrotnie przekładana walka mistrza świata IBF wagi cruiser Mairisa Briedisa (28-1, 20 KO) z Jayem Opetaią (21-0, 17 KO) odbędzie się ostatecznie 2 lipca w australijskim City of Gold Coast.

Wcześniej walkę przekładano na maj z powodu koronawirusa, na którego zachorował obrońca tytułu, a potem termin majowy stał się nieaktualny po tym, jak Opetaia doznał kontuzji żeber.

Przypomnijmy, że Mairis Briedis zdobył pas IBF we wrześniu 2020 roku, gdy pokonał w finale turnieju WBSS Yuniela Dorticosa większościową decyzją sędziów. W zeszłym roku Łotysz walczył tylko raz, wygrywając w październiku przez TKO w trzeciej rundzie z Arturem Mannem.

Jay Opetaia również stoczył w zeszłym roku tylko jeden pojedynek, pokonując w grudniu przez TKO w trzeciej rundzie Daniela Russella.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Scross
Data: 04-05-2022 20:05:06 
A może gliniarz zunifikuje jakiś pas bo ile już kurwa można czekać na sensowne walki w cruiser, tam wszyscy wakacje mają czy co?
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 04-05-2022 20:49:24 
WBA zblokowany. Makabu wygrywa po wale, glina czeka na kasę od Jake'a Paula, jedynie Okolie walczy z przyzwoitymi rywalkami.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 05-05-2022 02:43:51 
No właśnie Makabu żebrze walke z Canelo, gliniarz z Paulem. Okolie jedyny ambitny i pewny swoich umiejetności. Rozwali i gliniarza i Makabu, choć z gliniarzem będzie miał trudniej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.