DONAIRE O REWANŻU Z INOUE: KAŻDY BOKSER MA WADY

7 czerwca w Saitamie mistrz świata WBC wagi koguciej Nonito Donaire (42-6, 28 KO) stoczy rewanż z mistrzem IBF i WBA Naoyą Inoue (22-0, 19 KO). Japończyk wygrał pierwszą, wspaniałą bitwę z Filipińczykiem w finale turnieju WBSS w 2019 roku. Teraz jednak Nonito zapowiada inne podejście do pojedynku.

- Kiedy walczyłem z Inoue za pierwszym razem, po prostu się z nim biłem, żeby wciągnąć go w wojnę. Teraz wchodzę do ringu po to, żeby wygrać, czyli przygotowuję różne warianty planu taktycznego. Ciężko pracuję, także pod względem mentalnym, nad bokserską inteligencją. Przed pierwszą walkę nie oglądałem tak naprawdę walk Inoue. Ta walka mnie obudziła i mogę teraz pokonać tego gościa - powiedział Donaire, który zdobywał tytuły mistrzowskie w czterech kategoriach wagowych.

- Inoue to niesamowity zawodnik, mam dla niego wielki szacunek. Ale każdy bokser ma wady. Kiedy się je odkryje, można znaleźć drogę do wygranej. Teraz jestem tak spokojny i tak ufam swoim umiejętnościom, że na pewno pomoże mi to w osiągnięciu zwycięstwa (...) - dodał wybitny filipiński czempion.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 29-04-2022 19:22:15 
Dwóch wspaniałych mistrzów. Liczę na powtórkę z 2019 r. Serduchem z Donaire, ale rozum podpowiada Inoue i to przed czasem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.