JEŻEWSKI POZNAŁ RYWALA NA LUBLIN

Nikodem Jeżewski (20-2-1, 9 KO) wraca do akcji podczas Polsat Boxing Promotions 7. Gala odbędzie się 27 maja w Lublinie, a czołowy polski cruiser poznał nazwisko rywala.

Pięściarz z Kościerzyny wraca po porażce z Arturem Mannem w połowie lutego. Teraz na jego drodze stanie Arturs Gorlovs (9-1-1, 8 KO). Łotysz zremisował swego czasu z Felipe Nsue, którego potem mocno zbił Mateusz Masternak.

Przypomnijmy, że daniem głównym imprezy w Lublinie będzie starcie Osleysa Iglesiasa (5-0, 5 KO) z Isaakiem Chilembą (26-8-3, 10 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 28-04-2022 23:31:33 
A to ktoś nasz ma tego Iglesia w talii? Odważny ruch powiedziałbym, Chilemba to naprawdę solidna marka. No chyba, że już się zużył, na co może wskazywać ostatni wynik.
 Autor komentarza: hms
Data: 29-04-2022 00:17:59 
@Ariosto
Nie wiem czy porażka z Siliaginem świadczy o zużyciu. To brązowy medalista mistrzostw świata, z 11 walkami w WSB z czego 10 wygrał, m.in. z Buatsim i Chyżniakiem.
Samą walkę planuję dopiero nadrobić, bo nie widziałem, ale sam fakt porażki z Siliaginem nie robi z Chilemby rozbitego buka.
 Autor komentarza: slovik
Data: 29-04-2022 08:11:42 
Polsatowi zostały niedobitki takie jak pokonany ostatnio Cieślak, skompromitowany Jeżewski. Może z Iglesiasa będzie jeszcze coś. Nieco lepiej ma się sytuacja w TVP gdzie Andrzej ma zawodników co prawda nie rokujących na mistrzów, ale do title shota mogą się dopchać.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 29-04-2022 09:58:24 
Rywal Jeżewskiego w sam raz. Będzie starcie doświadczonego bumobija z bumobijem średnio zaawansowanym. Odnośnie tego Gorlovsa to zauważyłem na Boxrecu ciekawostkę. Facet o wzroście 194 cm stoczył swą pierwszą zawodową (i jedyną przegraną) walkę w wadze półśredniej w wieku 16 lat. Wrócił po 4 latach już jako cruiser.

Iglesias vs Chilemba to może być najlepsza walka bokserska na polskich ringach od kilku lat. Bardzo poważny sprawdzian dla Kubańczyka, pod warunkiem, że Chilemba przyjedzie dobrze przygotowany (a nie zawsze był). Jeszcze odnośnie wspomnianego przez @hms Silagina. Oglądałem dużo gal bokserskich z Rosji, ale Silagina nigdy nie widziałem. Jednak rosyjscy komentatorzy zgodnie określali go jako największy wschodzący talent rosyjskiego boksu i wróżyli mu karierę na miarę Kowalowa. Wojna pewnie te plany pokrzyżuje.
 Autor komentarza: Grzanaaa
Data: 29-04-2022 10:09:15 
Artur Ogórlos - poprawiłem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.