KELL BROOK GŁÓWNYM CELEM MŁODEGO BENNA

Conor Benn (21-0, 14 KO) próbuje iść w ślady swojego znanego ojca. Minionego wieczoru jego siłę poczuł Chris van Heerden, teraz młody Benn wraz ze swoim promotorem Eddiem Hearnem rozważają kolejne potencjalne ofiary.

Kell Brook (40-3, 28 KO), Keith Thurman (30-1, 22 KO), Danny Garcia (36-3, 21 KO) - te nazwiska wymieniane są chyba najczęściej. Wygląda jednak na to, że poprzeczka naprawdę zostanie podniesiona.

- Conor pójdzie dalej i zostanie mistrzem świata - stwierdził szef grupy Matchroom Boxing. - Musimy stale podnosić poprzeczkę. Ostatnie walki z Vargasem, Granadosem, Algierim i van Heerdenem pozwoliły Bennowi na świetny rozwój, ale teraz czas na poważniejsze wyzwania - dodał.

- Nie będzie to Amir Khan, bardziej mowa o Mikeyu Garcii, Dannym Garcii, Keicie Thurmanie, Adrienie Bronerze, wiem, że pyta się również o Dawida Awanesjana.

- Chcemy czegoś dużego. Chcemy walki o dużym znaczeniu, powrotu do Londynu i wypełnienia pięknej hali O2. (...) Wraz z Kellem Brookiem moglibyśmy rozstrzygnąć, kto jest numerem jeden Wielkiej Brytanii w wadze półśredniej, moim zdaniem jest to Conor. 

W podobnych tonach wypowiada się "Niszczyciel" - padają te same nazwiska z Kellem Brookiem na czele.

- Kell Brook jest numerem jeden, jeśli chodzi o Wielką Brytanię. Temat Amira Khana za bardzo mnie nie interesuje. Brook byłby moim faworytem, potem oczywiście Keith Thurman, Danny Garcia, Mikey Garcia. Nie jestem również zainteresowany Maurice'em Hookerem - podsumował 25-latek.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 17-04-2022 19:07:16 
I to jest właściwa walka na właściwym miejscu. Nie jakieś brednie w stylu Brook vs Eubank jr, tylko weryfikator z prawdziwego zdarzenia. Do tego kawał dobrej walki z niewiadomym wynikiem. Z przyjemnością bym to obejrzał. Ewentualnie zestawienie któregokolwiek z nich z Bronerem.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 17-04-2022 20:15:56 
Świetna opcja, niech podpisują kontrakty i robią dobrą walkę.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 17-04-2022 20:28:19 
Dla mnie bez sensu. Niech bierze będącego w gazie Avanesyana, a nie porozbijanego Brooka, który nie ma dzisiaj już wielkiej wartości sportowej.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 17-04-2022 21:24:17 
No nie wiem, a kto się wczoraj bujał po ringu pod rękę z Khanem i mówił "money talks"? :)
A tak serio, Brook byłby dobry na tym etapie, i Brook sprzed walk z Gołowkinem i Spencem byłby faworytem.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 18-04-2022 00:02:06 
A ja jestem przekonany, ze Benn zakonczylby kariere Brooka ta walka. Brook jest juz rozbity i dawno powinien kredki spakowac, a dobra walka z rozbitym Khanem tez tego nie zmienia. Z reszta, licze na ta walke i wyjdzie w praniu wszystko, ale na moje to Brook juz nie liczy sie w stawce o najwieksze laury.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.