RYAN GARCIA WRÓCIŁ PO DŁUGIEJ PRZERWIE NA ZWYCIĘSKĄ ŚCIEŻKĘ

Ryan Garcia (22-0, 18 KO) wrócił po ponad piętnastu miesiącach przerwy i już z Joe Goossenem w narożniku pokonał Emmanuela Tagoe (32-2, 15 KO).

"KingRy" od początku przejął kontrolę nad pojedynkiem. W drugiej rundzie wyszedł ze zwarcia krótkim prawym sierpowym za ucho, poprawił błyskawicznym prawym hakiem na szczękę i posłał przeciwnika na deski.

W pierwszej połowie walki wielki prospekt wagi lekkiej dominował niepodzielnie. Potem obraz pojedynku był nieco równiejszy, ale wygrana Garcii nie podlegała dyskusji. Po ostatnim gongu sędziowie punktowali jego przewagę w stosunku 118:109 i dwukrotnie 119:108.