ERICKSON LUBIN: W WALCE Z FUNDORĄ BĘDĘ W ŻYCIOWEJ FORMIE

9 kwietnia w Las Vegas zobaczymy eliminator WBC w wadze junior średniej, czyli starcie Ericksona Lubina (24-1, 17 KO) z Sebastianem Fundorą (18-0-1, 12 KO). Lubin zapowiada przed tym pojedynkiem życiową formę.

- (...) Ta walka to dla mnie kluczowy moment w karierze, więc wzniosłem mój obóz przygotowawczy na nowy poziom. Mam drugą szansę na zapisanie się w historii (w 2017 roku Lubin przegrał walkę mistrzowską z Jermellem Charlo - przyp.red.). Muszę w tym celu wiele poświęcić (...) Wykonaliśmy wraz z moim trenerem Kevinem Cunninghamem ciężką pracę i będzie to widać w ringu - powiedział Lubin.

- Sebastian Fundora to trudne wyzwanie dla każdego, on zawsze jest w świetnej formie i nie ustępuje nikomu pola. Jest bardzo wysoki i ma bardzo długie ręce, ale lubi się bić w półdystansie i zwarciu. To sprawi, że walka będzie ekscytująca. Przygotowałem życiową formę i wiem, że 9 kwietnia będę nie do powstrzymania - dodał Amerykanin.

Przypomnijmy, że od czasu ww. porażki Lubin notuje serię sześciu zwycięstw z rzędu, w swojej ostatniej dotychczas walce znokautował byłego mistrza świata Jeisona Rosario w czerwcu zeszłego roku. Jeżeli pokona Fundorę, może zmierzyć się ze swoim pogromcą w walce mistrzowskiej, 14 maja czeka nas bowiem konfrontacja o wszystkie pasy - Jermell Charlo vs Brian Castano II.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: sludgehc
Data: 01-04-2022 18:24:16 
koniecznie musi dojść do rewanżu z Charlo
 Autor komentarza: MacGyjwer
Data: 01-04-2022 20:33:17 
UP, jeżeli pokona Fundorę, a będzie cieżko, bo ten facet to wybryk natury. Bardzo ciekawa walka i chyba bez faworyta.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.