KNYBA I NIEMCZYK WYSTĄPIĄ 21 MAJA W NOWYM JORKU

Występujący w wadze junior średniej Łukasz Niemczyk (1-0) oraz "ciężki" Damian Knyba (6-0, 4 KO) rozpoczynają amerykańską przygodę, a wszystko przy współpracy grup RBK Promotions z Kownacki Management.

Obaj wystąpią 21 maja podczas gali w Queens w Nowym Jorku. Panowie zaboksują odpowiednio na dystansie czterech i ośmiu rund. Na ten moment nie znamy jeszcze nazwisk ich rywali.

Na rozpisce może wystąpić jeszcze inny ciekawy zawodnik, startujący w kategorii cruiser Witold Lisek (1-0, 1 KO). Jego start jest jeszcze dopinany przez organizatorów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: slovik
Data: 31-03-2022 08:01:15 
Być może to ostatni polski ciężki obok Kownackiego, którego będziemy mieli okazję zobaczyć w Stanach.
 Autor komentarza: LirycznyGladiator
Data: 31-03-2022 11:09:22 
Knyba to jedyny Polski ciężki prawdziwy który może coś zwojować jak już pisałem wcześniej. Pewnie nawet nie wiecie, że już a stanach wygrał z wicemistrzem Nowego Jorku z poprzedniego roku( po podobno kontrowersyjnym werdykcie) nie dając zupełnie sobie zrobić krzywdy i obijając całe 3 rundy. Jego amatorski rekord nie wynosi tak jak na boxrecu - pozatym jest tam kontuzja, decyzja ze Stawirejem, gdzie na amatorce może przegrał przez ilość ciosów ale ilość mocnych moim zdaniem więcej było Damiana ale to subiektywne. Wcześniej wygrał z nim uczciwie w Ciechocinku no i sd dawno temu z w tej chwili nr 1 na amatorce w pl- Safarianem. Zobaczcie np. rekorod Michała Soczyńskiego który walczył łeb w łeb z Masterem w finałach mp - boxrec 9-20. Damian ma rekord gdzieś koło 30-7( ale to trzeba już spytać jego), na amatorce zaczynając walczyć gdy nie sparował z nikim, jedynie z workiem na sali w grupie rekreacyjnej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.