REWANŻ ZA WALKĘ ROKU 2019 - INOUE vs DONAIRE 7 CZERWCA!

Pierwsza walka była kapitalna. Tym przyjemniej jest nam zaprosić Was na rewanż. Naoya Inoue (22-0, 19 KO) i Nonito Donaire (42-6, 28 KO) znów to zrobią!

Pierwszą potyczkę, która była zarazem finałem turnieju WBSS, na punkty wygrał Japończyk. Ale widowisko było przednie. Druga odsłona ich rywalizacji już 7 czerwca w Saitamie! Pojedynek potwierdził sam "Potwór" w swoich mediach społecznościowych.

Rewanż będzie jednocześnie unifikacją trzech z czterech pasów wagi koguciej. Inoue wniesie do ringu tytuły WBA i IBF, natomiast Donaire doda trofeum WBC. Czwarty pas w tym limicie, ten w wersji WBO, należy do Johna Riela Casimero (31-4, 21 KO).

Przypomnijmy, że pojedynek numer jeden został wybrany przez magazyn The Ring na walkę roku 2019.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MarshallMathers
Data: 30-03-2022 12:10:04 
Świetna walka,i świetna promocja niższych wag,ale tych dwóch Panów to chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 30-03-2022 12:22:57 
Na ten rok mam już zakontraktowane trzy awantury o puli pięciu palet piwa Very Important Person, gdzie tytularnymi sponsorami wydarzeń są, Cossack Entertaiment i Dom mody Spektra.

Przewidywane pojedynki to:

puncher48 - GROiLLORT w remizie u Dziadomiła,

babyfat - puncher48 na placu Defilad,

Shaker1982 - puncher48 w mediaexpert.

Rozważane jest również starcie z GarbatymPredatorem w dorzeczu Amazonii na koniec roku, w ramach walki "na prezenty", jednakże z powodu napiętego grafiku i zmordowaniu przeciwnika czego symptomem jest nienaturalny garb, pojedynek może nie dojść do skutku. Jako co-event pierwszej pyskówki Donaire stanie do rewanżu z potworem Inoue.

Let’s get ready to szambo!!!
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 30-03-2022 12:26:54 
Up
Jak przegrasz szczepisz się szczepionką na covid, firmy wskazanej przez zwycięzcę. W przypadku wygranej dostajesz awans i z userem @Ygnac idziesz w pierwszym szeregu armii białoruskiej na Kijów by wyzwolić Ukrainę.
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 30-03-2022 12:29:53 
Co do walki to oczywiście faworyt jest jeden. Niemniej Nonito przeżywa ostatnio drugą młodość, a że ma w rękawicach kamienie, może rozstrzygnąć walkę niczym "flash". Nie sądzę jednak byśmy zobaczylki już lepszego Donaire niż w pierwszej walce. Sercem za filipino, rozum podpowiada Japończyk przed czasem
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.