SZEREMETA: GOŁOWKIN POKAZAŁ MIEJSCE W SZEREGU, ALE STAĆ MNIE NA WIĘCEJ

- Gołowkin pokazał mi miejsce w szeregu i dziękuję mu za tę lekcję, na pewno jednak stać mnie na więcej niż tylko mistrzostwo Europy, które już zdobyłem. Mierzę wyżej. Tą walką mam wrócić na zwycięską ścieżkę i poszukać kolejnych dużych walk - mówi Kamil Szeremeta (21-2-1, 5 KO), który dziś wieczorem w swoim Białymstoku skrzyżuje rękawice z Saszą Jengojanem (45-8-1, 26 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zartan
Data: 26-03-2022 09:53:05 
Jakie coś więcej niż mistrzostwo europy... Człowieku znaj swoje miejsce w szeregu. Jesteś poniżej przeciętej zawodnikiem , który obił 21 bumów a jak przyszły walki z GGG czy Munguią to wszyscy widzieli jak się skończyło. Nie ma się co czarować ale zarówno on jak i Sulęcki nie będą mistrzami. Chyba , że właśnie mistrzami europy ale ten pasek znaczy tyle samo co pasek do spodni.
 Autor komentarza: ChudyByk
Data: 26-03-2022 17:03:07 
Zeby jeszcze od tego saszki nie dostał, bo chociaż nie znam typa ... To kowadło jakies w rece ma co widac po rekordzie. A to moze sie okazac wystarczajace przy wacie w rece u Kamila.

Swoją droga nasi lubia wiecznie gadac o Mistrzostwie swiata... Wrecz cala kariere... A nawet od samego jej początku 😂 a potem dostać bęcki od Węgra Na Emeryturze ...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.