BROOK CHCE WALCZYĆ W LECIE, RYWALEM EUBANK JR?

Lutowa walka Kell Brook vs Amir Khan zakończyła się zwycięstwem Brooka przed czasem. To sprawia, że motywacja Kella - byłego mistrza świata wagi półśredniej - do kontynuowania kariery wciąż jest duża. Na horyzoncie jest kolejny duży pojedynek, do którego ma dojść w lecie.

- Brook chce walczyć w czerwcu lub w lipcu. To będzie duża walka, będziemy ją dogrywać. Myślę, że walki z Kelle naprawdę chce Chris Eubank Jr (mówiło się również o Conorze Bennie - przyp.red.). Usiądziemy z Kellem i dogadamy kwestię limitu wagowego, a także tego, co będzie właściwym wyborem dla Kella w innych sprawach (...) - powiedział współpracujący z Brookiem szef projektu Boxxer, Ben Shalom.

Przypomnijmy, że na początku lutego tego roku Chris Eubank Jr (32-2, 23 KO) pokonał Liama Williamsa i umocnił swoją pozycję w czołówce brytyjskiej i światowej wagi średniej. 

Kwestią sporną w przypadku walki Brook vs Eubank Jr pozostaje zapewne limit wagowy (Eubank walczy w wadze średniej, ale możliwy jest też umowny limit 158 funtów), natomiast ostatnie wypowiedzi Eubanka Juniora wskazywały jednoznacznie, że jest on otwarty na hitowy pojedynek z rodakiem.

- Nie lubimy się. Brook zanotował ładne i cenne zwycięstwo, ale zobaczymy, czy będzie potrafił tak samo zaboksować przeciwko mnie. Mamy swoją historię, bo to właśnie przez niego nie doszło do mojej walki z Gołowkinem. Wtedy on wskoczył w moje miejsce. Potem gadał wiele rzeczy na mój temat. Z biznesowego punktu widzenia ta walka ma sens - powiedział Eubank Jr w lutym, po walce Brooka z Khanem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.