W SOBOTĘ SZÓSTA GALA GRUPY POLSAT BOXING PROMOTIONS

W sobotę w Będzin Arenie odbędzie się szósta gala grupy Polsat Boxing Promotions. Fani zobaczą siedem walk zawodowych. W serwisie Biletyna.pl trwa sprzedaż biletów na to wydarzenie, a cały dochód zostanie przekazany na pomoc dzieciom z Ukrainy.

W walce wieczoru pochodzący z pobliskiej Częstochowy Marcin Siwy zmierzy się z Rydellem Bookerem. Doświadczony Amerykanin w przeszłości mierzył się z takimi pięściarzami wagi ciężkiej jak Ray Austin, Kubrat Pulew czy James Toney. Będzie to już trzecia walka Siwego na ringu Polsat Boxing Promotions i kolejna okazja do zwycięstwa oraz cenna lekcja bokserskiego rzemiosła. Nie mniej ciekawie zapowiada się starcie utalentowanego Ihosvany'ego Garcii z Patrickiem Rokohlem. Kubańczyk wiąże swoją przyszłość z Polską, w której od dawna trenuje i toczy pojedynki. Po sześciu zwycięstwach czas na kolejne wyzwanie, jakim będzie boksujący na co dzień w wyższej dywizji wagowej Niemiec. Będzie to także pierwsza w karierze Garcii walka zakontraktowana na 10 rund, a zwycięstwo nad dużo bardziej obytym z zawodowymi ringami Rokohlem z pewnością pomoże Kubańczykowi wypłynąć na szersze wody. W Będzinie swój debiut w organizacji PBP zaliczy Paweł "Furia" Czyżyk. Obiecującą karierę lubinianina na półtora roku zastopowały kontuzje, a starcie z Włochem Lucą Spadaccinim ma być dla Polaka okazją do zrzucenia rdzy. W innym międzynarodowym starciu Radomir Obruśniak skrzyżuje rękawice z Diego Fabianem Eligio. Meksykanin to kolejny rywal, którego ringowy dorobek znacznie przewyższa doświadczenie Polaka. Obruśniak swoimi poprzednimi walkami dowiódł jednak, że imponujące rekordy przeciwników to dla niego zwykłe liczby i w starciu z Eligio z pewnością będzie dążył do kolejnego zwycięstwa. Polsat Boxing Promotions za cel stawia sobie wyszukiwanie talentów i opiekę nad ich karierami oraz ich wszechstronny rozwój. Dlatego trzy ostatnie pojedynki na karcie walk gali w Będzinie to starcia młodzieżowców. Czterorundowe starcia Kewina Gibasa z Eugeniu Batem, Niko Zdunowskiego z Arturem Gierczakiem oraz Gracjana Królikowskiego z Denisem Mądrym to dla ich uczestników bezcenna okazja do pokazania umiejętności w otwartej telewizji oraz obycia z ringiem zawodowym.

W serwisie Biletyna.pl trwa sprzedaż biletów na galę Polsat Boxing Promotions 6 w Będzin Arenie. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na pomoc dzieciom z Ukrainy.

Karta walk:
Marcin Siwy (24-0, 12 KO) vs Rydell Booker (26-4-1, 13 KO)
Ihosvany Garcia (6-0, 5 KO) vs Patrick Rokohl (22-1, 16 KO)
Radomir Obruśniak (5-0, 2 KO) vs Diego Eligio (22-6-1, 9 KO)
Paweł Czyżyk (7-1, 1 KO) vs Luca Spadaccini (7-2-3, 3 KO)
Kewin Gibas (3-0, 2 KO) vs Eugeniu Bat (1-0)
Niko Zdunowski (2-0-1) vs Artur Gierczak (2-2, 1 KO)
Gracjan Królikowski (2-1-1, 1 KO) vs Denis Mądry (6-7, 1 KO)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Grzanaaa
Data: 23-03-2022 17:55:36 
Rozumiem, że cały hajs poszedł na przeciwników, a na grafika już nie stykło i w paint'cie ogarniajo.
Generalnie to jeśli któryś z panów przegra to będzie lekka lipa. Zacna inicjatywa by przekazać kaskę z biletów na dzieciaki. Nie hejtując, ale jestem tym "który zawsze się znajdzie", bilety od 15 zł i 2500 miejsc,sorry ale chyba 100xwięcej jest z reklam przed i po "Wydarzeniach". Nie mniej jednak szacun, bo mogli nic nie przekazać.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 24-03-2022 01:28:06 
Mozna obejrzeć dla Ihosvanego i Siwego, chociaż ich przeciwników wygrzebano gdzieś z głębi.
Tych naszych jak tak sprawdzić na boxrecu, to Obrusniak ma rekord amatorski 11-21, a Gibas jest notowany na zawodowstwie w dziesiątej setce swojej wagi. To ciekawe, bo mało która waga ma aż tylu notowanych zawodników.
 Autor komentarza: slovik
Data: 24-03-2022 08:14:01 
Poza Siwym, który znany jest z tego, że jest memem na Twitterze nie widzę przyciągających nazwisk. Choć rywal jak na Siwego pierwsza klasa, może mieć nawet kłopoty.
 Autor komentarza: Grzanaaa
Data: 24-03-2022 14:58:29 
@slovik zgadzam się, pewnie Rydell padnie ze męczenia.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.