CZŁONEK OBOZU JOYCE'A PROPONUJE BRYTYJSKI TURNIEJ WAGI CIĘŻKIEJ

Joe Joyce (13-0, 12 KO) vs Anthony Joshua (24-2, 22 KO) - takie zestawienie ostatnimi dniami jest grane w mediach. Frank Warren przewiduje nokaut na Joshui, teraz atmosferę podgrzewa członek teamu Joyce'a.

WARREN: JOYCE ZNOKAUTOWAŁBY JOSHUĘ >>>

Zdaniem Adama Morrallee "AJ" będzie raczej szukał łatwiejszego boju w oczekiwaniu na Aleksandra Usyka, proponuje również mały turniej, który miałby wyłonić najlepszego Brytyjczyka w królewskiej kategorii.

- Zarówno ja, jak i cały zespół jesteśmy zdania, że to świetna walka dla Joe'ego. On też by tego chciał, ale nie sądzę, by tego samego zdania był Joshua. On szuka walki o pas tymczasowy, by zabrać się potem za Usyka. Nie będzie się raczej garnął do czegoś wielkiego, by się sprawdzić. Spojrzy raczej w kierunku czegoś łatwiejszego.

- Myślę, że Joshua i Joyce powinni się ze sobą zmierzyć, a skoro Usyk walczy obecnie za swój kraj, można by było zorganizować dwa półfinały, by wyłonić najlepszego na świecie. Czterech z pięciu najlepszych pięściarzy wagi ciężkiej to Brytyjczycy, po jednej stronie mielibyśmy bój Whyte'a z Furym, po drugiej Joyce'a z Joshuą, zwycięzcy biliby się ze sobą. To byłoby coś niesamowitego, byłaby to jedna z największych brytyjskich walk wszech czasów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 19-03-2022 17:33:29 
Grupa Warrena od jakiegoś czasu jara lub bierze chyba coś naprawdę mocnego, bo pierdolą jak potłuczeni. Jak nie dziadek Frank, to jakieś nic nie znaczące persony. Tak więc rozstrzał konkretny. Grubo tam musi być..
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 19-03-2022 19:41:04 
fajny pomysł. Taki w sam raz dla Edka, w końcu jego pięściarze są mistrzami na wyspach, a jak tylko wyjadą za ocean to dostają bęcki. Edziu nie ma co się pchać w świat więc walki na własnym podwórku to jego przeznaczenie, przy okazji Antoś mógłby dostać od Furego, jęsli poradziłby sobie z Joycem
 Autor komentarza: Uznam
Data: 20-03-2022 10:43:51 
A po co Edziu ma się pchać w świat, jak najlepsi pięściarze wagi ciężkiej są obecnie na wyspach ;)
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 20-03-2022 10:58:26 
Tylko Fury. Nie wiem kogo masz na myśli w sprawie reszty tych pięściarzy. Joshua nie jest już nawet top 3. Whyte to ogr bez techniki i bijok, po ciężkich bojach. Chisora emeryt. Reszta świata ma Usyka i Wildera, którzy są po Furym. Tacy zawodnicy jak Ruiz, Parker i cała rzesze innych oklepuje tych bumów Chisorę i Whyta jedną ręką.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 20-03-2022 11:01:10 
Dajcie Chisorę na Arreolę to Chris go sklepie jak dziecko. Tak samo Fury Whyta, ci wszyscy od Edka są tak przereklamowani jak i Antoś "mistrz olimpijski". Nie wiem jak można się na to nabierać ameryczka niszczy tych śmiesznych brytoli, Europa tak samo. Jacy są mocni ci pięściarze "najlepsi w Hw z Wielkiej Brytanii" przekonamy się już w najbliższych walkach, gdzie każdy chłopiec Edzie dostanie wpier*ol
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.