HELENIUS BĄDŹ HUNTER DLA HUGHIE FURY'EGO

Ben Shalom, młody promotor współpracujący ze Sky Sports, kreśli plany dla Hughie Fury'ego (26-3, 15 KO). Młodszy kuzyn Tysona ma spotkać się z jednym z dwóch rywali - Robertem Heleniusem (31-3, 20 KO) bądź Michaelem Hunterem (20-1-2, 14 KO).

Pierwotnym planem była walka z Dereckiem Chisorą, na którą ochoty nie miał sam Chisora. Szukano więc dalej. Kontrakty nie zostały podpisane, lecz Helenius i Hunter to główni kandydaci do spotkania z dawnym mistrzem świata juniorów w boksie olimpijskim. Ewentualny pojedynek z dwumetrowym Finem, dwukrotnym pogromcą Adama Kownackiego, byłby zarazem eliminatorem do pasa WBA wagi ciężkiej.

- Hughie chce dużych walk. Ta z Chisorą nie dojdzie teraz do skutku, ale są dla niego inne duże potyczki. Ten chłopak wciąż ma zaledwie 27 lat. Potrzebuje dużego zwycięstwa z dużym nazwiskiem na antenie Sky Sports, które ustawi go w mocnej pozycji. W przeciągu kilku dni powinniśmy ogłosić już jego rywala - mówi szef grupy Boxxer.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bonnte
Data: 17-03-2022 09:25:44 
Obu chętnie bym z nim zobaczył. Trochę ryzykownie. Uwierzę jak do tego dojdzie.
 Autor komentarza: slovik
Data: 17-03-2022 10:58:09 
Hunter gładko wypunktuje Hughiesa. Z kolei Fury wypunktuje Heleniusa.
 Autor komentarza: Ziomus
Data: 17-03-2022 17:02:57 
Hunter nie byłby faworytem z Hughie
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 17-03-2022 23:21:32 
Typuję jak Slovik. Hunter oćwiczy Hujego. Z kolei Helenius to zagadka, poziom poniżej Whyte'a i Chisory z którymi przegrał lub de facto przegrał, a także gongi od Dupasa i Washingtona, no i nagle wygrane z Kownackim, które wynikały nie wiadomo z czego - raczej Kownacki to przegrał. Tu postawiłbym na młodego, ale nie podjałbym się wejść 'wabank'.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.