WITALIJ KLICZKO OBNAŻA KŁAMSTWA ROSYJSKIEJ PROPAGANDY

Mer Kijowa, były mistrz świata wagi ciężkiej Witalij Kliczko udzielił historycznego wywiadu, który obserwatorzy określają jako jedno z najmocniejszych świadectw wojny w Ukrainie, z dnia na dzień ukazującej coraz bardziej zbrodnicze oblicze putinowskiej Rosji.

WITALIJ KLICZKO ZAPRASZA PAPIEŻA FRANCISZKA DO KIJOWA >>>

Witalij Kliczko został zapytany, czy Rosjanie bombardują tylko obiekty wojskowe (tak twierdzi rosyjska propaganda). 

-  Pier*olenie. Czy ten budynek wygląda jak cel militarny? – zapytał retorycznie Kliczko, wskazując na zniszczony rosyjskimi pociskami blok mieszkalny. 

Kijów był głównym celem Rosji od początku ataku na Ukrainę. Władimir Putin liczył na to, że uda się go zdobyć i obsadzić marionetkowym rządem w ciągu kilku dni. Tymczasem trzy tygodnie od wybuchu wojny stolica Ukrainy wciąż zawzięcie się broni.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: bolos
Data: 16-03-2022 21:44:34 
Ukraińcy też nie zawsze mówią prawde
 Autor komentarza: NiezadowolonyPurysta
Data: 16-03-2022 22:18:39 
@bolos obrzydliwy symetryzm
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 17-03-2022 01:55:19 
Nie symetryzm, tylko fakt. Kłamią obie strony, czy raczej 'wszystkie strony'.
Czym innym jest forma przedstawienia lub co gorsza użycia tych faktów. Sugerowanie, że obie strony kłamią tak samo, lub że jest jakaś symetria - dopiero to byłoby nadużyciem.
 Autor komentarza: babyfat
Data: 17-03-2022 13:05:43 
bolos

Debilu. Mowa o bombardowaniu domów, osiedli, ludzi. Co do chuja ma wnosić Twój tępy koment?! Ludzie generalnie kłamią, a w kontekście tego o czym mów Witek, Twoje durne słowa to zwykła obraza, kłamstwo, manipulacja ... podłość!

Dzisiaj jeszcze faszysta Bosak wleje w durne pały koktajl pogardy do tych biednych ludzi ...
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 17-03-2022 13:08:08 
Pewnie, że wszyscy kłamią, żadne to odkrycie. Tylko jeśli chodzi o starcia to zakłamywanie rzeczywistości (propaganda) ma na celu podnoszenie morale swoich. Do nas docierają filmy jak Ukraina rozwala czołgi Rosji, bo dla nas Oni są dobrzy, a Ruscy be. Na Sadisticu jest pełno filmów z ruskimi jak i ukraińcami leżącymi na ziemi bez rąk, nóg, czasem zdjęcie buta z nogą itd czy wziętymi do niewoli. . Co do reszty to kłamią wszyscy jak sie tylko da. Francuzi dalej handlują z Ruskimi, Niemcy pewnie też, tylko nieoficjalnie, nawet do Gdańska wczoraj wpłynął ruski statek z ropą do którego Orlen się nie pucuje, a Lotos pokrętnie się tłumaczy. To, że jest wojna to jedno, ale każdy patrzy swojej dupy i swojego interesu. Tak było, jest i będzie, że na ludzkiej krzywdzie nie rzadko robi się najlepsze interesy. Taki jest ten świat czy się to komuśpodoba czy nie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.