OSKARŻENIE WOBEC JUANA MANUELA LOPEZA ODDALONE

Juan Manuel Lopez (36-6-1, 32 KO) został we wrześniu aresztowany za przemoc domową i rzekome pobicie dawnej dziewczyny. Teraz jednak oddalono zarzuty wobec niego.

Andrea Ojeda opublikowała na początku września zdjęcia z podbitymi oczami. Kilkanaście godzin później dawny mistrz został aresztowany. Portorykańczyk został zwolniony z aresztu po wpłaceniu kaucji w wysokości 175 tysięcy dolarów. Wczoraj jednak sędzina Ana Cruz Valez oddaliła zarzuty przeciwko Lopezowi, ponieważ Ojeda nie przybyła do sądu ani nie złożyła zeznań.

Lopezowi zdjęto obrączkę z nogi i zrezygnowano z nadzoru prawnego.

- On jest oprawcą, a jego agresja bierze się przede wszystkim z problemów alkoholowych - mówiła niedawno Ojeda, która żaliła się również, że z całej sprawy zrobiono "cyrk".

Mocno bijący mańkut zakończył karierę po zaledwie zremisowanej walce w maju 2019 z przeciętnym Emiliano Garcią. Wcześniej jednak "Juanma" był mistrzem świata kategorii super koguciej (2008-10) i piórkowej (2010-11).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Waluk
Data: 17-02-2022 15:32:12 
Jakie laski są tępe
 Autor komentarza: puncher48
Data: 17-02-2022 15:45:38 
Sam trzepałem swoją przestawiając nos, a to raz w lewo, innym razem w prawo, aż pewnego razu oddała mi siekierą poprawiając młotkiem i od tamtej pory piszę na forum z piekielnych czeluści, w czasie przerwy pomiędzy wydobyciem, a posiłkiem. Niestety nie dostałem się na Burj Khalifa nad czym głęboko ubolewam :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.