MACHMUDOW: NIE WALCZYŁEM DOTĄD Z KIMŚ TAK DUŻYM JAK WACH

- Po raz pierwszy w karierze spotkam się z kimś, kto jest większy ode mnie - mówi Arslanbek Machmudow (13-0, 13 KO), najbliższy rywal Mariusza Wacha (36-7, 19 KO).

Rosyjski król nokautu w sobotnią noc będzie bronił pasów NABA i NABF. Mierzy blisko dwa metry wzrostu (197 cm), waży blisko 120 kilogramów, ale podopieczny Piotra Wilczewskiego jest jeszcze większy. Choć oczywiście faworytem będzie rosyjsko-kanadyjski niszczyciel.

- Wach jest naprawdę wielkim gościem, po raz pierwszy zawalczę z kimś wyższym i zapewne cięższym niż ja. A do tego ma bardzo dobrą i twardą szczękę oraz wielkie doświadczenie. Mierzył się z wieloma mistrzami i radził sobie naprawdę dobrze w niektórych z tych walk, będzie więc dla mnie dobrym testem, a także gwarantem dobrej walki dla kibiców. Nie nastawiałem się podczas przygotowań na żadną konkretną technikę czy akcję, po prostu, jak zwykle, trenowałem bardzo ciężko, troszkę tylko dopasowując przygotowania pod rozmiary Wacha. Na pewno jestem na niego dobrze przygotowany i gotowy - zapowiada duży faworyt tego pojedynku.

- Zeszły rok był bardzo ważny dla mojego rozwoju. Znokautowałem w pierwszych rundach Pavla Soura i Erkana Tepera. Nie trwały może zbyt długo, ale na końcu najważniejszy jest rezultat - dodał Machmudow.

- To bardzo ważny pojedynek dla Arslanbeka. Wach to ceniony i bardzo twardy bokser, który w końcu może dać mojemu zawodnikowi więcej rund. Polak to dobrze poukładany i doświadczony zawodnik, może więc stanowić spore zagrożenie. W roku 2022 postaramy się o awans w rankingach, które dadzą nam walkę o mistrzostwo świata wagi ciężkiej. Wierzymy, że Arslanbek jest już gotowy na mistrzów - stwierdził Camille Estephan, promotor Machmudowa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 16-02-2022 15:55:30 
Nie peniaj Arslanbek, ładuj w niego ile wlezie, wszystko będzie wchodziło jak w masło, możliwe też że ręka mu się zablokuje.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 16-02-2022 16:33:25 
Duży, silny,wolny i odporny, nasz Mario niezłomny:)

U Wacha grzeje się telefon, bo glaca z żelbetonu, a i pady go się jakoś nie imają. Szkoda że w ofensywie krucho, bo wtedy można byłoby liczyć na jakąś niespodziankę.
 Autor komentarza: Scross
Data: 16-02-2022 17:05:13 
Jak tam, zgadujemy jaką kontuzję "ukrywał" Wach aby zarobić?
 Autor komentarza: PawelToronto
Data: 16-02-2022 17:32:14 
Widac,ze Mario docenil zagrozenie ze strony silnego reprezentanta Rosji [ bo Rosjaninem to on jest tylko ze wzgledu na obywatelstwo] i podgonil troszku w treningach. Jesli bedzie w miare szyPki i nic mu sie tym razem nie zablokuje, to moze byc ciekawa potyczka.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 16-02-2022 17:50:07 
Wilku WDZ niech trzyma w zębach ręcznik bo na pewno się przyda.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 16-02-2022 21:08:33 
Zaraz, zaraz - ten tekst z tytułu to miała być kwestia, którą wypowiada Wach.
 Autor komentarza: Outsider
Data: 16-02-2022 22:57:54 
Dajcie tego Machmudowa Hrgoviciowi, bo sie go wszyscy tak strasznie boją ;d
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.