SKŁADY NA MECZ POLSKA - ARMENIA

Dziewięć walk w ramach towarzyskiego meczu Polska vs Armenia oraz dwa pojedynki zawodowe - tak przedstawia się program gali Suzuki Boxing Night 12. W piątek nasi pięściarze rywalizować będą z Ormianami oraz reprezentantami Ukrainy i Uzbekistanu w Słupsku. Zawody poświęcone są pamięci Jana Dydaka, brązowego medalisty Igrzysk Olimpijskich w Seulu. Transmisja w TVP Sport.

Biało-Czerwoni przebywają na zgrupowaniu w Spale, skąd udadzą się do Słupska. W Hali Gryfia czeka ich bardzo trudne spotkanie z pięściarzami Armenii. Dla obydwu ekip to ważny sprawdzian przed Mistrzostwami Europy Seniorów, które pod koniec maja odbędą się w Erywaniu.

Drugi raz naszą kadrę poprowadzi trener Wojciech Bartnik, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie. Na słupskim ringu wystąpią m.in. Jakub Krzpiet, Beniamin Zarzeczny, Damian Durkacz, Mateusz Urban i Sebastian Kusz.

Na gali organizowanej przez Polski Związek Bokserski i Suzuki Motor Poland nie zabraknie walk zawodowych - rywalem Mateusza Polskiego będzie Ukrainiec Sergiej Szwec, zaś Daniel Adamiec zmierzy się z Uzbekiem Farżodem Bohodirowem. Bilety dostępne TUTAJ >>> A już 4 marca kolejna gala - tym razem w Rypinie.

Mecz POLSKA - ARMENIA:
-51kg: Jakub Słomiński vs Sejran Jeghikjan
-60kg: Mikołaj Mańka vs Zhorzhik Marutjan
-71kg: Daniel Piotrowski vs Tigran Melkonian

Walki ujęte w transmisji TVP Sport
-57kg: Jakub Krzpiet vs Zhirayr Sargsjan
-63,5kg: Beniamin Zarzeczny vs Ararat Glyubangjan
-67kg: Damian Durkacz vs Armen Maszakarjan
-71kg: Mateusz Urban vs Arsen Poghosjan
-75kg: Bartosz Gołębiewski vs Vahe Habetjan
-86kg: Sebastian Kusz vs Melkon Melkonjan

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: essa7
Data: 18-02-2022 10:55:45 
A
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.