CRAWFORD WSPIERA DO KOŃCA KHANA PRZED WALKĄ Z BROOKIEM

Terence Crawford (38-0, 29 KO) sprał swego czasu Amira Khana (34-5, 21 KO), ale półtora roku później uczynił to samo z Kellem Brookiem (39-3, 27 KO). W sobotę dojdzie do bitwy o Anglię, a Crawford jest częścią tego widowiska.

Khan rozpoczął w sierpniu współpracę z Brianem McIntyre'em, szkoleniowcem Crawforda. A Terence służył mu pomocą jako sparingpartner - najpierw na początku obozu, a teraz doleciał do Anglii na końcówkę przygotowań Amira. Wspólnie zrobili kolejne kilka rund, po których mistrz WBO wagi półśredniej dzielił się swoimi wskazówkami.

- Trenowaliśmy razem, nawet wspólnie biegaliśmy, a Terence dawał mi też swoje wskazówki. On chciał mi pomóc - mówi Khan.

- Amir przepracował ten okres naprawdę ciężko, zrobił wszystko co powinien i chce tej wygranej bardziej niż jakiejkolwiek innej - stwierdził Crawford.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 16-02-2022 06:23:01 
O, proszę, nie wiedziałem, że Khan ma aż takie wsparcie w Crawfordzie. To przygotowania do walki chyba na najwyższym poziomie. Tylko pauzował ponad rok dłużej od Brooka, zobaczymy czy wyjdzie mu to na dobre.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 16-02-2022 13:24:58 
Robi mu zastrzyki czy dostarcza turbo wołowinkę DPD?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.