CHABIB NURMAGOMIEDOW O WALCE AMIR KHAN vs KELL BROOK

Jeden z najlepszych zawodników w historii MMA, Chabib Nurmagomiedow będzie w najbliższą sobotę oglądał hitową walkę w Manchesterze - Amir Khan vs Kell Brook. Oto wypowiedź Rosjanina na temat tego pojedynku.

- Będę oglądał pojedynek Khana z Brookiem. Kocham boks, wszystkie wielkie walki oglądam na żywo. Wiem, że Khan ma przed sobą bardzo trudnego rywala. Amir nie jest już w swojej szczytowej formie. Jego starcie z Brookiem będzie bardzo wyrównaną walką, którą Khan może wygrać - powiedział Nurmagomiedow.

Przypomnijmy, że 33-letni dagestański "Orzeł" zakończył karierę w zeszłym roku jako niepokonany czempion UFC w wadze lekkiej. Wiele razy mowiło się o gigantycznych ofertach dla Chabiba za walkę z innym niepokonanym wirtuozem, jednym z najlepszych bokserów wszech czasów Floydem Mayweatherem Juniorem na zasadach bokserskich. Ostatecznie jednak do tego pojedynku nie doszło.

Przypomnijmy na koniec, że sobotni rywal Amira Khana, Kell Brook był zawodowym mistrzem świata wagi półśredniej w latach 2014-2017. Amir Khan był natomiast wicemistrzem olimpijskim (2004) i zawodowym mistrzem świata wagi junior półśredniej. Brook i Khan mają dziś po 35 lat na karku. Nie należą już do światowej czołówki, ale stać ich jeszcze zapewne na widowiskową wojnę. Tym bardziej, że relacje między nimi od dawna są napięte.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 15-02-2022 20:20:25 
Solidarność wyznaniowa przez niego przemawia?
 Autor komentarza: SWJar
Data: 15-02-2022 23:03:32 
Oo to już w najbliższą sobotę! Od 23:15 wg programu na C+sport.
 Autor komentarza: Scross
Data: 16-02-2022 01:51:39 
A to dziwne, że ciapak ciapaka propsuje.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.