ARUM: W CZERWCU UNIFIKACJA BETERBIJEW vs SMITH, YARDE DLA ZWYCIĘZCY

Już dwa tygodnie temu pisaliśmy o unifikacji trzech pasów wagi półciężkiej pomiędzy Arturem Beterbijewem (17-0, 17 KO) a Joe Smithem Jr (28-3, 22 KO). Wtedy były jeszcze jednak znaki zapytania, których teraz już chyba nie ma...

Smith Jr - mistrz WBO, miał oferowane półtora miliona dolarów, domagał się jednak kwoty 1,8 miliona. Beterbijew zasiada na tronie WBC i IBF. Wygląda na to, że strony doszły do porozumienia.

Bob Arum, promotor współpracujący z jednym i drugim, zapowiedział walkę Amerykanina z Rosjaninem w czerwcu, prawdopodobnie w Nowym Jorku. Ale to nie wszystko.

Arum bardzo ściśle współpracuje z Frankiem Warrenem. I obiecał mu, że lepszy z dwójki Beterbijew vs Smith Jr, czyli zunifikowany champion WBC/IBF/WBO, w kolejnym pojedynku poleci do Wielkiej Brytanii i tam skrzyżuje rękawice z Anthonym Yarde'em (22-2, 21 KO). Taka walka miałaby odbyć się na przełomie października i listopada.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 14-02-2022 06:10:24 
Jeśli Smih dostanie 1,8 mln, to ciekawe ile Beterbiev. W każdym razie, podziwiam Smitha, że zaszedł tak daleko. A nikt o nim nie słyszał, gdy dostał walkę z Fonfarą...
 Autor komentarza: puncher48
Data: 14-02-2022 10:00:41 
Nie wierzę w Smitha, pomimo że tym swoim kilofem uśpić, tylko, że Beterbijew posiada to samo, a nawet więcej. Jeżeli oba pojedynki będą w tym roku to Rosjanin i tak obu odstrzeli.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 14-02-2022 15:43:36 
Zgadzam się z oboma opiniami, Smith zaszedł o wielevwyzej niż ma talent, w walce z Rosjaninem prucz pojedyncEgo strzału szczęścia brak mu argumentów, słabszy fizycznie, kondycyjnie, technicznie i dlatego polegnie w pierwszych rundach. Zarobi kase o której mu się w walce z Fonfara nie śniło, da jeszczenjedna, może dwie na szczycie i to będzie koniec. Jeśli będzie mądry to ustawi się do końca życia na fajnym poziomie jak Pavlik jeśli nie to skończy jak większość na zasiłku dla biednych.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.