JEŻEWSKI vs MANN: PEŁNA ROZPISKA WROCŁAWSKIEJ GALI

Poznaliśmy pełną kartę walk gali grupy Polsat Boxing Promotions, która odbędzie się 19 lutego we Wrocławiu. Kibice zgromadzeni w hali Orbita oraz przed telewizorami obejrzą siedem pojedynków zawodowych, w tym dwa, których stawką będą pasy mistrzowskie. Bilety na galę dostępne są w serwisie eBilet.pl.

Stawką walki wieczoru pomiędzy Nikodemem Jeżewskim i Arturem Mannem będą pasy IBO Continental oraz WBA Continental w wadze junior ciężkiej. Zwycięzca otworzy sobie drzwi do kolejnych pojedynków, atrakcyjnych zarówno pod względem sportowym, jak i finansowym.

Podobnie sprawy mają się w przypadku Osleysa Iglesiasia. Kubański talent od dłuższego czasu żyje i trenuje w Europie oraz aspiruje do przyjęcia polskiego obywatelstwa. Po błyskawicznym znokautowaniu rywala na poprzedniej gali PBP, tym razem Iglesias zmierzy się Robertem Raczem o młodzieżowy pas IBO wagi super średniej. Zwycięstwo nad dużo bardziej doświadczonym na zawodowych ringach Słowakiem będzie dla Iglesiasa trampoliną w rankingach najbardziej liczących się federacji.

Wysoką stawkę ma także polsko-polskie starcie Konrada Kaczmarkiewicza i Przemysława Gorgonia. Obydwaj walczyli już na ringach PBP, ale znajdują się w różnych miejscach swoich karier. Kaczmarkiewiczowi trenerzy i eksperci wróżą wielką karierę. Z kolei Gorgoń szuka okazji do potwierdzenia swojej wartości i podważenia starej bokserskiej prawdy, mówiącej o tym, że jesteś tak dobry jak twoja ostatnia walka.

Kolejnym interesującym pojedynkiem jest starcie Michała Olasia z Julio Cesarem Calimeno. Niepokonany Polak powraca między liny po przerwie związanej z kontuzjami. W starciu z Kolumbijczykiem Olaś chce szybko zrzucić z siebie bokserską rdzę i zaprezentować wszystkie swoje atuty. Nim jednak fani obejrzą w akcji wymienionych pięściarzy, ich apetyty rozgrzeją starcia z udziałem początkujących i ambitnych zawodników. Miłosz Grabowski zmierzy się z Petro Lakockim. Polak i Ukrainiec mają na koncie jedną zawodową walkę i każde kolejne starcie to dla nich okazja do zdobywania cennego doświadczenia. W innym polsko-ukraińskim starciu Konrad Kozłowski sprawdzi umiejętności Andrija Spodara. Ciekawie zapowiada się także pojedynek Bartłomieja Przybyły z Arkadiuszem Zającem, który będzie konfrontacją dwóch zupełnie odmiennych stylów bokserskich. Pierwszy z wymienionych to niezwykle ofensywnie walczący pięściarz, który nieustannie wywiera na rywalu presję. Drugi to typowy przykład bokserskiego technika, który trzyma rywala na dystans i punktuje celnymi ciosami prostymi, czekając na szansę do skończenia przeciwnika.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 11-02-2022 08:34:26 
Nie wierze w Nikodema. Tak po prostu.
 Autor komentarza: Bonnte
Data: 11-02-2022 08:42:39 
@t4b4x0
Ja też nie...
Mann to ten co ostatnio z Breidisem dostał? Może być ciekawa walka, chętnie zobaczę. Ciekawe czy Nikoś ogarnie temat.
 Autor komentarza: slovik
Data: 11-02-2022 09:00:40 
Z jakim Briedisem? Z Okolie.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 11-02-2022 09:40:35 
Mann kręci Nikosia, będzie znakomity thriller na faktach:)
 Autor komentarza: slovik
Data: 11-02-2022 10:07:05 
Walka wieczoru całkiem solidna, ale undercard pokazuje jaki zjazd zaliczyły gale z cyklu Polsat Boxing Night
 Autor komentarza: Bonnte
Data: 11-02-2022 10:23:21 
@slovik
Co Okolie? Mann wyłapał KO od Briedisa.
Fakt, że cała gala poza walką wieczoru kiepska się zapowiada.
 Autor komentarza: leon84
Data: 11-02-2022 12:49:21 
Slovik myśli,że chodzi o Jeżewskiego,a to chodzi o Manna...Co do undercardu,to nie jest taki zły.Polsat nie ma za mocnych zawodników,ale chociaż robi równe zestawienia i promuje młodych zawodników.
 Autor komentarza: Bonnte
Data: 11-02-2022 12:52:59 
@leon84
Domyśliłem się ;-).

Swoją drogą Łotysz dość szybko zniszczył Manna. Zobaczymy co zrobi Jeżewski. Będzie widać wtedy jaka przepaść ich dzieli. Mann jest oczywiście do pokonania. Coś czuję że będzie blisko na punkty dla Polaka.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 11-02-2022 18:16:39 
A ja coś czuje, że będzie wałek na korzyść Jeżewskiego. Bardziej interesuje mnie Olaś, bo to jest bokser o większym talencie, ale dotąd był tragicznie prowadzony. Jego rywal Calimeno jest gigantyczny na wagę cruiser (ma ksywę El Gigante), lecz diabli wiedzą co potrafi. Szybka porażka z Dżałołowem o niczym nie przesądza.
 Autor komentarza: slovik
Data: 11-02-2022 19:46:04 
Bonnte

Sorry, nie doczytałem pierwszego słowa, mnie chodziło o Nikodema
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 12-02-2022 16:33:23 
Na bezrybiu i rak ryba a wiec Jezewski ciagle boksuje bo co ma chlop robic, nic innego nienpotrafi a zeb8 boks mu nie wychodzi, trudno, do kotleta wbjakiejs stodole lepsze niz gromda bo mniej krwi i mniej sie dzieje.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 12-02-2022 16:35:00 
Olas za to dostal rywale z najwyzszej pulki, nastepna walka bedzie chyba o pasek?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.