NATASHA JONAS: BĘDĘ GOTOWA NA KAŻDĄ WERSJĘ PIĄTKOWSKIEJ

- Do trzech razy sztuka - mówi Natasha Jonas (10-2-1, 7 KO), która 19 lutego w Manchesterze na rozpisce gali Khan vs Brook spotka się z Ewą Piątkowską (16-1, 4 KO).

W stawce tej walki będzie wakujący tytuł mistrzyni świata federacji WBO w wadze junior średniej. To teoretycznie powinni być na rękę Polce, wszak Brytyjka w zeszłym roku boksowała w wadze lekkiej, a w 2020 nawet w super piórkowej. Piątkowska w zeszłym roku stoczyła tylko jeden pojedynek, zwyciężając na punkty Judy Waguthii po sześciu jednostronnych rundach.

- Miałem najlepsze możliwe sparingpartnerki, a zupełnie inaczej będzie mi walczyć, gdy nie będę tak bardzo odwodniona jak zazwyczaj. Jestem wystarczająco dobra boksersko i dobrze przygotowana, by zdobyć tytuł mistrzyni świata. Zasłużyłam sobie na to - mówi Jonas.

- Piątkowska jest naturalnie większa i trochę cięższa od rywalek, z którymi zazwyczaj boksowałam. Ona już startowała w tym limicie. Ma dobry lewy prosty, prawy podbródek i akcję lewy-prawy. Ale moje sparingpartnerki walczą ze mną na sali treningowej właśnie w taki sposób, a mam najlepsze dostępne zawodniczki. Każda wnosi co innego, będę więc gotowa na każdą wersję Ewy - dodała urodziwa Angielka.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: LowBlow
Data: 10-02-2022 18:20:27 
Natasha fajna jest, lubie ja gdy jest w studiu podczas gal bokserskich. Pieka kobieta, a do tego naprawde "zadziora" w ringu. Te nasze dziewczeta niestety jakos tak slabe boksersko i nie tylko...
 Autor komentarza: Grzanaaa
Data: 10-02-2022 21:51:16 
Pani Ewa raczej jedzie tam w roli kotleta. Pan Hearn wie co robi.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 11-02-2022 01:34:37 
Piatkowska to przegra. Ma bardzo malo startow w ostatnich 5 latach, jej boksowac sie juz nie chce i pewnie kwestia czasu jest rewanz Piatkowskiej z Brodnicka w mma.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 11-02-2022 14:05:51 
Ładna kobieta, szkoda że tak się niszczy boksem. Po prostu zwykła szkoda.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.