EUBANK JR: PRIORYTETEM GOŁOWKIN, ALE MOŻE BYĆ LEPSZY Z DWÓJKI KHAN-BROOK

Kell Brook (39-3, 27 KO) jest chętny na starcie z Chrisem Eubankiem Jr (32-2, 23 KO), o ile oczywiście zdoła uporać się z Amirem Khanem (34-5, 21 KO) w następny weekend.

Junior również jest na tak, choć podtrzymuje, że jego pierwszym wyborem będzie Giennadij Gołowkin (41-1-1, 36 KO). Ale jest gotów spotkać się nie tylko z Brookiem, lecz również Khanem, w zależności od tego, który z nich zwycięży.

- Cele się nie zmieniły i tym nadrzędnym pozostaje Gołowkin, najbardziej chcę właśnie tej walki. Na szczęście waga średnia jest bardzo interesująca, a dużych walk i możliwości nie brakuje. Szukamy znanego nazwiska i walki mistrzowskiej na lato - mówi Eubank Jr.

- Jeśli kibice zechcą, mogę równie dobrze spotkać się z lepszym z dwójki Brook vs Khan - dodał Eubank Jr.

Wcześniej zainteresowanie rewanżem wyraził również Billy Joe Saunders (30-1, 14 KO), lecz syn legendy nie wymienia póki co jego nazwiska.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ELREY
Data: 08-02-2022 17:30:37 
Golovkin zleje tą tanią (patrz ostatnia walka) imitacje Roy Jones'a Jr jak psa, kazak to kompletnie nie ta liga.
Team Eubanka doskonale zdaje sobie z tego sprawe i tylko promuje sie na jego nazwisku. W rzeczywistosci to roznica poziomow. Saunders juz bardziej, chociaz to niewygodny mankut i tez go pewnie obskoczy na punkty. Najblizej mu chyba do walki z Brookiem albo Khanem, obydwaj juz po swoim prime wiec jakies tam szanse sa a walka powinna sie dobrze sprzedac w UK.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 08-02-2022 19:18:03 
GGG zrobi mu kuku.

W ostatniej walce zbierał czyściochy a czyste ciosy od GGG skończą się deskami.
 Autor komentarza: PawelToronto
Data: 08-02-2022 20:27:43 
"......., że jego pierwszym wyborem będzie Giennadij Gołowkin " Wybierac to chloptys moze sobie ziemniaki z ogniska,a nie Golowkina. Raz juz przed nim narobil w spodnie,a teraz chce sie na jego nazwisku bezplatnie promowac. Khan, czy Brook,to odpowiedni na ten czas przeciwnicy dla Eubanka. W swoim szczycie formy obaj rozjechaliby tego pajaca z wybujalym ego.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.