OTTO WALLIN: SOKOŁOWSKI JEST LEPSZY NIŻ WSKAZUJE NA TO REKORD

Jeszcze w styczniu informowaliśmy Was o walce Kamila Sokołowskiego (11-24-2, 4 KO) z Otto Wallinem (22-1, 14 KO). Faworyt niby jest jeden, ale Szwed docenia klasę Polaka.

Pojedynek odbędzie się w najbliższą sobotę na rozpisce gali Chris Eubank Jr vs Liam Williams w Cardiff. Zakontraktowano go na osiem rund.

- Cieszę się, że w końcu zaboksuję. Zeszły rok był dla mnie pechowy. Szukałem dużych walk, podpisaliśmy już kontrakt na walkę z Dillianem Whyte'em, a on w ostatniej chwili wycofał się z tej potyczki. Teraz więc spotkam się z Kamilem Sokołowskim, który jest znacznie lepszy niż mógłby na to wskazywać jego rekord. Oglądałem jego walki z różnymi prospektami i radził sobie w nich naprawdę dobrze. Niektóre z tych walk powinien według mnie wygrać. Tak więc będzie to dobry przeciwnik na powrót. Oczywiście uważam się za lepszego boksera niż tamci zawodnicy, z jakimi Kamil miał do czynienia i zamierzam to pokazać w ringu - mówi wysoko notowany mańkut.

- Szczerze mówiąc teraz mam walkę z Sokołowskim, a potem żadnych innych planów. Na pewno chciałbym pozostać aktywny i często startować, bo od dwóch lat toczę tylko jedną walkę na rok. Marzę o mistrzostwie świata wagi ciężkiej i właśnie dlatego tak ciężko pracuję na sali. Spotkam się z każdym, kto przybliży mnie do upragnionego celu. Jestem otwarty na każdego przeciwnika, potrzebuję dużych walk aby pokazać i udowodnić, iż zasługuję na mistrzowską szansę - dodał Wallin.

- Gdy odpadła walka z Whyte'em, dostaliśmy potem propozycję starcia z Charlesem Martinem oraz Luisem Ortizem. Przyjęliśmy obie oferty, niestety Otto ma trochę pecha i nic z tych walk nie wyszło - wtrącił Joey Gamache, szkoleniowiec Szweda.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Kaczor
Data: 02-02-2022 14:40:09 
Czy ktoś może wie gdzie ta walka będzie transmitowana? Niby na Canal + ma być gala z Eubankiem Jr, ale czy ta walka też?
 Autor komentarza: SWJar
Data: 02-02-2022 16:31:23 
Drugi najbardziej unikany to na Hrgovica go, ale nie znam tych układów promotorskich więc nie piszę tego w kontekście możliwej realizacji. Ale ciekawe co sam Otto by powiedział na taki pomysł.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 02-02-2022 18:26:19 
Wydaje mi się, że Otto Wallin to niedoceniany zawodnik.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 02-02-2022 19:45:37 
@Redakcjo
Może jakiś wywiad z Kamilem?
Do tego materiał wideo z jego przygotowań - tarcze, worek itd.
 Autor komentarza: SWJar
Data: 03-02-2022 04:51:59 
No dokładnie też czekam na wywiad z Kamilem po Polsku i ogólnie jakiś materiał.
 Autor komentarza: Medalik23
Data: 03-02-2022 09:27:13 
Sokolowski wielokrotnie mowil ze nie ma sali treningowej zadnego zaplecza a teraz nawet trenera .CHcialbym zobaczyc choc jednego zawodnika ktory tak pracuje przez tyle lat
 Autor komentarza: Medalik23
Data: 03-02-2022 09:28:12 
Sokolowski wielokrotnie mowil ze nie ma sali treningowej zadnego zaplecza a teraz nawet trenera .CHcialbym zobaczyc choc jednego zawodnika ktory tak pracuje przez tyle lat
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.