OJCIEC FURY'EGO: ŚMIEJEMY SIĘ Z HEARNA, TYSON STWIERDZIŁ 'JE*AĆ CIĘ'!

- Fury spotka się z Whyte'em prawdopodobnie w kwietniu, a Joshua z Usykiem w maju - mówi Eddie Hearn, promotor Anthony'ego Joshuy (24-2, 22 KO) i Dilliana Whyte'a (28-2, 19 KO).

Było już bardzo blisko unifikacji wszystkich pasów królewskiej kategorii pomiędzy Tysonem Furym (31-0-1, 22 KO) a Aleksandrem Usykiem (19-0, 13 KO). Na stole leżały ogromne pieniądze - według dziennikarzy ESPN było to około 155 milionów dolarów dla całej czwórki, z czego 15 milionów, tylko funtów, miał wziąć Joshua za odstąpienie od swoich praw do rewanżu z Usykiem i zrobienie miejsca dla Fury'ego.

- Tak się kończy chciwość - komentował na gorąco Tyson, mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBC. Jeszcze więcej ma do powiedzenia jego ojciec, John Fury.

- Mój syn zaakceptowałby te 15 milionów funtów dla Joshuy. Śmiejemy się jednak z Hearna, który ma teraz jajko na głowie. Gdyby to nam zaoferowano coś podobnego, zgodzilibyśmy się w kilka sekund. Darmowe pieniądze? Jasne, to przecież biznes. Zazdrość zawładnęła mózgiem i rozumem Hearna, właśnie zaprzepaścił możliwość zarobienia przez Joshuę nawet 100 milionów funtów! To jakim on jest biznesmenem? Raczej słabym. Ten dzieciak odziedziczył wszystko po ojcu, wszystko od razu było mu dane i uważa się za kogoś wyjątkowego. Hearn musi nauczyć się jeszcze trochę życia, bo ja póki co więcej zapomniałem o życiu, niż on zdążył się nauczyć - zaczął swoją tyradę Fury senior.

- Wiecie co w tym wszystkim jest najlepsze? Umowa była na stole przez pięć tygodni, pięć tygodni! 15 milionów funtów za darmo dla jednego i kolejne 5 milionów funtów za nic dla drugiego. W końcu Tyson powiedział sobie "Je*ać cię"! Hearn myślał, że jest taki mądry, tylko ten gość nigdy nie miał do czynienia z kimś takim jak rodzina Furych. Właśnie wywalił w powietrze sto milionów dla Joshuy, z czego przecież sam wziąłby dziesięć procent. I dlatego się z niego teraz śmiejemy - dodał John Fury.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 28-01-2022 19:13:07 
Będzie dopisek - charyzmatyczny John Fury ? :)
 Autor komentarza: khorne
Data: 28-01-2022 19:25:48 
no niestety, ale to ekipa Furego wyszła na kompletnych kretynów ;)
 Autor komentarza: GypsyKing
Data: 28-01-2022 19:52:30 
Jezeli Antos umoczy z Usykiem to charyzmatyczny John bedzie mial racje. W tej chwili Ukrainiec staje do walki z wrazliwym Antosiem jako faworyt. Hearn rzeczywiscie moze wiele stracic.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 28-01-2022 22:37:16 
Trzeba przyznać, że charyzmatyczny John Fury, równie charyzmatycznie rozkładał się na dechach:

https://www.sportbible.com/boxing/boxing-news-shocking-footage-shows-tyson-furys-dad-john-fury-suffered-brutal-kos-20210530

To miłe, gdy dzieci spełniają marzenia swoich rodziców.
 Autor komentarza: Bongo
Data: 29-01-2022 23:42:21 
Cyganską rodzinkę boli to że nawet z 2 porażkami na koncie, AJ wciąż rozdaje karty i do tego nie kierował się pieniędzmi a sportową ambicją.
Klasa! zamiast obrażanie i darcie ryja
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.